Πώς θα ήταν το ιδανικό πρώτο ραντεβού για εσάς;

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ειμαι σιγουρη πως ολοι θα εχυμε σκευτει πως θα ηταν για μας το ιδανικο ραντεβου...για πειτε λοιπον ο καθενας την αποψη του με ¨αναλυτικη¨ περιγραφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:
Με κάποιον που θα έχουμε πολύ καλύ χημεία... Όπου κι αν πάμε, ο,τι κι αν κάνουμε δε μ απασχολεί, αρκεί να περνάμε καλά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maro

Νεοφερμένος

Η maro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Με κάποιον που δεν ήθελα να βγω στην αρχή αλλά στην συνέχεια ήταν τέλεια! Και πήγαμε και στο αγαπημένο μου μέρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σε ενα ιδιαιτερο και ζεστο μερος...με εκλεκτη μουσικη της επιλογης μου...και privacy...(ισως και να εκλεινα για τον λογο αυτο σουιτα σε καποιο ξενοδοχειο)...χαλαρη συζητηση ,ποτακι...και πολυ χιουμορ...
:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα έκλεινες σουΐτα σε ξενοδοχείο για το πρώτο ραντεβού; Δεν είναι κάπως "too much"; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Θα έκλεινες σουΐτα σε ξενοδοχείο για το πρώτο ραντεβού; Δεν είναι κάπως "too much"; :hmm:


όντως , το ξανασκέφτηκα
ένα απλό studio room με σάουνα και υδρομασάζ αρκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα έκλεινες σουΐτα σε ξενοδοχείο για το πρώτο ραντεβού; Δεν είναι κάπως "too much"; :hmm:
Τιποτε δεν ειναι too much για μενα Πατρεα...και δεν εχει να κανει με το 1ο ,2ο ,3ο κλπ ραντεβου....ουτε με το που παει ενδεχομενως το μυαλο σου....Εχει να κανει με την ατμοσφαιρα που θελω να προσφερω οπως ειπα:privacy,μουσικη της επιλογης μου, χαλαρη ατμοσφαιρα....εαν κρινω οτι μια σουιτα μου τα προσφερει....επιλεγω σουιτα...Στη ζωη μου Πατρεα κανω αυτο που με ευχαριστει...και μεσα απ' αυτο στοχευω και στην ευχαριστηση του παρτεναιρ μου...that simple...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αν και καλα καλα δεν εχω μπει στα 16...πιστευω πως το εχω ζησει με εναν πολυ ξεχωριστο φιλο μου...λοιπον παρασκευη βραδυ.κουρασμενοι απ τα φροντιστηρια με μια σχολικη τσαντα στον ωμο...συνατηση στο κεντρικο παρκο της πολης,βολτα στην πολη,μετα περναμε απ το φροντιστηριο φυσικης οπου μας εχει πει ο φυσικος να παμε να δουμε τα αστρα με το τηλεσκοπειο,και επειτα κατι προχειρο κα αφου συνεχιζουμε να κανουμε βολτες καταληγουμε στο λιμανι της πολης μας...τελευταια μας σταση ο φαρος....φανταστειτε να καθεστε στην ακρη του φαρου ..με χαλαρη συζητησουλα και πολυ μα πολυ γελιο.......ειχα περασει τελεια τοτε....:)


ξερω ισως να ακουγεται πολυ μα πολυ αγαθο και χαζο...μα αυτο ηταν ενα ραντεβου ...και το καλυτερο.....στα 15 μου χρονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε συ Ρόζα δεν είχα καμία διάθεση να σε θίξω. Κι εγώ ονειρεύομαι πολλά πράγματα να συμβαίνουν με τον τρόπο που θέλω εγώ. Αλλά η πραγματικότητα μερικές φορές μας προσγειώνει και μας κάνει να βλέπουμε τα πράγματα πιο ρεαλιστικά. Όταν βγαίνεις πρώτο ραντεβού, είναι λογικό να μη γνωρίζεις καλά τον άλλον. Και γιατί να ρισκάρεις να κάνεις κάτι τόσο προσωπικό ενώ δεν είναι καν σίγουρη η έκβασή του; Μια σκέψη κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ρε συ Ρόζα δεν είχα καμία διάθεση να σε θίξω. Κι εγώ ονειρεύομαι πολλά πράγματα να συμβαίνουν με τον τρόπο που θέλω εγώ. Αλλά η πραγματικότητα μερικές φορές μας προσγειώνει και μας κάνει να βλέπουμε τα πράγματα πιο ρεαλιστικά. Όταν βγαίνεις πρώτο ραντεβού, είναι λογικό να μη γνωρίζεις καλά τον άλλον. Και γιατί να ρισκάρεις να κάνεις κάτι τόσο προσωπικό ενώ δεν είναι καν σίγουρη η έκβασή του; Μια σκέψη κάνω...
Καλε μου Πατρεα....ποιος σου ειπε οτι με εθιξες;Καθολου ....Απλως εξακολουθεις να μην καταλαβαινεις ορισμενα πραγματα για μενα...για το πως σκεφτομαι και ενεργω...1)οταν βγαινω πρωτο ραντεβου γνωριζω καλα τον αλλο και ειμαι σιγουρη για την εκβαση που επιδιωκω...αλλιως δεν σπαταλω τον εαυτο μου...2)Στη ζωη μου Πατρεα κανω αυτο που με ευχαριστει...και μεσα απ' αυτο στοχευω και στην ευχαριστηση του παρτεναιρ μου...that simple...γιαυτο δεν φειδομαι να επενδυω....:)

ps....Αν υπηρχε περιπτωση να παρεξηγηθω θα ηταν μονο για την προσφωνηση ''ρε''προς μια κυρια με την οποια δεν εχεις ιδιαιτερη οικειοτητα...;)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Yes my fair lady :)

Ας καταθέσω λοιπόν και την άποψή μου για το πώς θα ήταν το ιδανικό πρώτο ραντεβού...

Γενικά εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις θέλω απλά πράγματα... Αρκεί ένα ωραίο μέρος (κατά προτίμηση κοντά στη θάλασσα), ένα απόμερο τραπεζάκι σε μια καφετέρια και η απαραίτητη χημεία φυσικά που ελπίζω ότι θα συνοδεύει τη στιγμή. Μπορεί να φαίνομαι κάπως κοινότοπος αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Τα υπόλοιπα πιστεύω τα βρίσκουμε μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Yes my fair lady :)

Ας καταθέσω λοιπόν και την άποψή μου για το πώς θα ήταν το ιδανικό πρώτο ραντεβού...

Γενικά εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις θέλω απλά πράγματα... Αρκεί ένα ωραίο μέρος (κατά προτίμηση κοντά στη θάλασσα), ένα απόμερο τραπεζάκι σε μια καφετέρια και η απαραίτητη χημεία φυσικά που ελπίζω ότι θα συνοδεύει τη στιγμή. Μπορεί να φαίνομαι κάπως κοινότοπος αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Τα υπόλοιπα πιστεύω τα βρίσκουμε μετα...
Tres bien....tres simple...tres romantique....un rose blance sur la table et peut etre la musique d'amour entre vous.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
λοιπον εγω αν υπηρχε χημεια και σε παγκακι να ειμασταν δεν θα με πειραζε καθολου.......
επισης οταν βρω επιτελους αυτον που θα μου κανει το κλικ θελω να κανω την διαδρομη συνταγμα μοναστηρακι μεχρι τους προποδες τις ακροπολης........καθε φορα που παω πεθαινωωωωωω αλλα τι να το κανεις αμα εισαι μονος...........πλακοστρωτο , μουσικοι στο δρομο ,ζευγαρακια χερι χερι:redface:........ενταξει συνερχομαι αμεσως!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
θελω να κανω την διαδρομη συνταγμα μοναστηρακι μεχρι τους προποδες τις ακροπολης........καθε φορα που παω πεθαινωωωωωω

Εγώ πεθαίνω και μόνο που το διαβάζω... από την κούραση!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Εγώ πεθαίνω και μόνο που το διαβάζω... από την κούραση!:P

Τα σουβλάκια φταίνε..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγώ πεθαίνω και μόνο που το διαβάζω... από την κούραση!:P
γιατι βρε λιγη εξασκηση θες και θα την βρεις την φορμα σου!!!!!!!ουτε εγω δεν ειμαι αθλητικος τυπος αλλα πιτσεψε με αμα βρεις την καταλληλη και ορειβασια να σου ζητησει να κανετε θα την κανεις....οταν θα εισαι μαζι της οι ωρες θα ειναι δευετρολεπτα!!:redface:!
πως τα λεω ετσι!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Τα σουβλάκια φταίνε..:P:P

Κάθαρμα, σε μισώ!:P (Έχεις δίκιο ρε φίλε, προσπαθώ εδώ κι ένα μήνα να κάνω δίαιτα αλλά μάταια:/:)

γιατι βρε λιγη εξασκηση θες και θα την βρεις την φορμα σου!!!!!!!ουτε εγω δεν ειμαι αθλητικος τυπος αλλα πιτσεψε με αμα βρεις την καταλληλη και ορειβασια να σου ζητησει να κανετε θα την κανεις....οταν θα εισαι μαζι της οι ωρες θα ειναι δευετρολεπτα!!:redface:!
πως τα λεω ετσι!!!!!!!!!:P

Damn, παλιά όταν ήμουν νέος, όλα τα ερωτευμένα ζευγάρια ζητούσαν σεξ. Τώρα ζητούν ορειβασία. Παρακμή, τέλμα...:(

Προτιμώ να μείνω γεροντοπαλίκαρο αν είναι να τρέχω στα όρη στα βουνά και στις γιδοραχιές για ένα κοριτσούδι που μπορεί να κάμψει και την Θεωρία της Σχετικότητας και να κάνει τις ώρες δευτερόλεπτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Damn, παλιά όταν ήμουν νέος, όλα τα ερωτευμένα ζευγάρια ζητούσαν σεξ. Τώρα ζητούν ορειβασία. Παρακμή, τέλμα...:(

Προτιμώ να μείνω γεροντοπαλίκαρο αν είναι να τρέχω στα όρη στα βουνά και στις γιδοραχιές για ένα κοριτσούδι που μπορεί να κάμψει και την Θεωρία της Σχετικότητας και να κάνει τις ώρες δευτερόλεπτα.:P
τι ρηχοτητα θεε μου!!!!:Pπρωτον ποιος ειπε οτι τωρα δεν ζητανε σεξ?? αλλα να κανουμε και τπτ αλλο ετσι για ποικιλια για να μην βαρεθουμε:D
δευτερον δες το σαν μια καλη ευκαιρια να χασεις εκεινα τα κιλα που ελεγες........το τερπνον μετα του ωφελιμου (καλα το εγραψα???ε και να μην το εγραψα δεν με νοιαζει θετικη ημουνα!!!)
απογοητευομαι..........δεν ειστε λιγο ρομαντικοι............:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
τι ρηχοτητα θεε μου!!!!:Pπρωτον ποιος ειπε οτι τωρα δεν ζητανε σεξ?? αλλα να κανουμε και τπτ αλλο ετσι για ποικιλια για να μην βαρεθουμε:D

Φυσικά, θα δούμε Battlestar Galactica.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Waaaa.
Καλοκαίρι. Αργά το βράδυ (2-3 ας πούμε), σε κάποιο νησί μετά από ξεφάντωμα. Γενικά χωρίς πολύ/ εως καθόλου κόσμο.
Κάπου εκεί περπάτημα στην αμμουδιά - αφού έχω βγάλει τα σανδάλια μου και συγχρόνως ανεμίζει το μακρύ αεράτο εμπριμέ μου φόρεμα - να μιλάμε για διάφορα, σε κάποια φάση καθόμαστε δίπλα δίπλα στην άμμο ΤΣΟΥΠ και από κει και πέρα έχει ο Θεός. Ίσως μας πάρει ο ύπνος και το πρωί ξυπνήσουμε από τα κουνούπια. :redface:


Τι ρομαντικό!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top