Το δικό σου ταλέντο είναι...

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Η αποτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Άσχετο :

Μερικοί άνθρωποι έχουν φοβερό ταλέντο στην υποκρισία.
Ταλεντάρες λέμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άσχετο :

Μερικοί άνθρωποι έχουν φοβερό ταλέντο στην υποκρισία.
Ταλεντάρες λέμε .


και εγώ μερικές φορές,το'χω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εχω καλη μνημη... π.χ. ειδα στο δρομο τυχαια μια συμμαθητρια νηπιαγωγιου και την χαιρετησα, θυμομουν ακομα και το ονομα της :P
επισης εχω πολυ εφευρετικο μυαλο... και μαθαινω πολυ ευκολα ξενες γλωσσες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Όταν έχω άγχος για κάτι μπορώ να πάρω πολύ κόσμο στο λαιμό μου!!
Θυμαμαι μια φορά σε μία γιορτή του σχολείου παρουσιάζαμε ένα χορευτικό... Ήμουν η τελευταία και συνεπώς με κοίταγαν όλοι...
Και εκεί που ήμουν συγκεντρωμένη μου έρχεται φλασιά ότι με κοιτάει ο κόσμος κι ότι δεν πρέπει να κάνω λάθος!!!! Αυτό ήταν!!! Μπέρδεψα τους γύρους του χορευτικού !!!!!!
Α! Επίσης σε μία συναυλία πιάνου από το άγχος μου ξέχασα το κομμάτι μου στην τελευταία πρόβα , το οποίο θα έπαιζα και μόνη μου!!! Ακόμη θυμάμαι τη μούρη της καθηγήτριας -μέσα στα νεύρα- , αλλά και των υπεύθυνων!!!
:whistle::whistle:
Μπορεί να μην είναι το καλύτερο ταλέντο, όμως εάν σκεφτούμε και την θετική πλευρά , εξαιτίας του τράβαγα τα βλέμματα όλων!!:D:D

...Εντάξει και για να απαντήσω σοβαρά... Το πιάνο και η υπομονή μου!!!!
Είανι τόσο μεγάλη που νομίζω πρέπει να θεωρεί ταλέντο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εχω καλη μνημη και καλα οργανωμενο μυαλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πω πω σκεφτομαι τοσες μερες να γραψω σε αυτο το θρεντ.
Σκεφτομαι...
σκεφτομαι...
ξανασκεφτομαι...

Λες να γραψω αυτο;
Μπαααααα

Μηπως εκεινο;
Ουτε.

Ε τοτε αυτο.
Ναι, αλλα αυτο δε θεωρειται ταλεντο.

Χμμμ... :hmm:
Ψαξου, δεν μπορει.
Κατι θα βρεις.

Τελικα διαπιστωσα οτι δεν εχω κανενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
να σπαω τα νευρα των γυρω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να γραφω πολλα μηνυματα στο steki:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Έχω τεράστιο ταλέντο στην αδεξιότητα. Μπορώ σε λίγα δεύτερα να έχω σπάσει τα πάντα...
Θεωρώ πως έχω καλά αντανακλαστικά, έχω προλάβει να τους κρατήσω πριν πέσουν.
Οι ξένες γλώσσες είναι η αδυναμία μου.Δεν βαριέμαι ποτέ να μαθαίνω μόνη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνω τους άλλους να γελάνε.
Νομίζω αυτό είναι το μεγαλύτερο ταλέντο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Δε ξερω αν θεωρειτε ταλεντο, αλλα νομιζω οτι βρισκω ευκολα την ηλικια των αλλων. Ακομα και αν εχουν κανει μποτοξ ή αν φαινονται μικροτεροι/μεγαλυτεροι κλπ κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θυμαμαι πολλα πραγματα, για παραδειγμα κατα λεξη συνομιλιες που μπορει να εχουν γινει χρονια πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το δικό σου ταλέντο είναι...
... να κερδίζω το τηλεκοντρόλ χωρίς ιδιαίτερο κόπο, απλά κάνοντας ενοχλητικές φούσκες με τη τσίχλα.

ps. but I love you mommy :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
να σπαω τα νευρα αλλων μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Εχω ακόμα την ευλιγησία που είχα όταν πήγαινα μπαλέτο... και έχουν περάσει δεκαπέντε χρόνια από τότε....

Και φτίαχνω τον ωραιότερο Ελληνικό καφέ ever από έξι χρονών που με άφησαν να πιάσω μπρίκι...

Δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχω ακόμα την ευλιγησία που είχα όταν πήγαινα μπαλέτο... και έχουν περάσει δεκαπέντε χρόνια από τότε....

Και φτίαχνω τον ωραιότερο Ελληνικό καφέ ever από έξι χρονών που με άφησαν να πιάσω μπρίκι...

Δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο τώρα...


δεν ξερω αν κατάλαβες τι είπες τωρα,
αλλά θα ήσουν το όνειρο του μουστακαλή ελληνάρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ω ναιι
γυναικα με μπαλετο και μερακλιδικο ελληνικο με φουσκαλες ειναι το ονειρο του καθε ελληνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εχω ακόμα την ευλιγησία που είχα όταν πήγαινα μπαλέτο... και έχουν περάσει δεκαπέντε χρόνια από τότε....

Και φτίαχνω τον ωραιότερο Ελληνικό καφέ ever από έξι χρονών που με άφησαν να πιάσω μπρίκι...

Δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο τώρα...
Αν έφτιαχνες και καλο παστίτσιο θα ήσουν κομπλέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top