Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,591 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 196 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Ποιο browser χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
Internet Explorer
1
2,50%
Firefox
16
40,00%
Opera
5
12,50%
Google Chrome
15
37,50%
Safari
2
5,00%
Άλλο
1
2,50%

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:34, 06-09-07:

Ποιος internet browser σας εξυπηρετεί καλύτερα και ποιόν χρησιμοποιήτε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 17:37, 06-09-07:

παραδοσιακά internet explorer τώρα έχω τον 7 (βαλμένο με "Κόλπο" καθώς έχω πειρατικά windows)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:44, 06-09-07:

Μόνιμα χρησιμοποιώ Opera MINI 4.0
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 17:47, 06-09-07:

αυτός νομίζω ότι έχει πολλές ασυμβατότητες.
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:48, 06-09-07:

Δεν έχω εντοπήσει τίποτα...
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 17:50, 06-09-07:

καλά, για να το λες...
Παράθεση

intruder

Νεοφερμένος

Ο intruder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O intruder έγραψε: στις 18:02, 06-09-07:

Opera 4 ever!!!
Παράθεση

matelas (Νίκος)

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O matelas έγραψε: στις 18:09, 06-09-07:

Firefox, κάποτε είχα Opera αλλά όταν έβαλα firefox είδα ότι με βόλευε καλύτερα.
Παράθεση

ilianna

Δραστήριο Μέλος

H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε: στις 18:26, 06-09-07:

Εγώ έχω και Firefox και όπερα στον υπολογιστή,καθώς δεν το χρησιμοποιώ μόνο εγώ, αλλά έχω μια μεγάάάάάάάάάλη προτίμηση στο Όπερα!
Παράθεση

giankar (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Οικονομολόγος . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O giankar έγραψε: στις 19:24, 06-09-07:

Πλέον χρησιμοποιώ μόνο Firefox
Παράθεση

JAKE

Νεοφερμένος

Ο JAKE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O JAKE έγραψε: στις 02:09, 07-09-07:

msn explorer και ΙΕ
Παράθεση

Dexter

Νεοφερμένος

Ο Dexter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Dexter έγραψε: στις 14:28, 07-09-07:

Firefox. Με τα χιλιάδες add-ons που βγαίνουν, είναι πλέον πολυεργαλείο. Ελαφρύς, γρήγορος, ασφαλής. Τι άλλο θέλεις;
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:30, 07-09-07:

μόνο που και ο ΙΕ 7 έχει μπει δυναμικά στο παιχνίδι των Add-ons
Παράθεση

Dexter

Νεοφερμένος

Ο Dexter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Dexter έγραψε: στις 14:35, 07-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
μόνο που και ο ΙΕ 7 έχει μπει δυναμικά στο παιχνίδι των Add-ons
Φίλε μου, τον έχω δοκιμάσει, και πίστεψέ με, δεν φτάνει με τίποτα τις δυνατότητες που προσφέρει ο Mozilla. Δοκίμασε τον και θα καταλάβεις για τι είδους υπεροχή μιλάμε.
Παράθεση

Melkon (Κωνινος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O Melkon έγραψε: στις 14:39, 07-09-07:

Firefox
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:42, 07-09-07:

κι εγώ τον έχω δοκιμάσει... αλλά τον βαρέθηκα γι'αυτόν τον άλλαξα
Παράθεση

chester

Νεοφερμένος

Ο chester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O chester έγραψε: στις 14:58, 07-09-07:

Opera.πολυ γρηγορος και πολυ καλος
Παράθεση

desolator_X

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O desolator_X έγραψε: στις 20:20, 07-09-07:

ΙΕ7 και firefox....πιο πολυ το πρωτο ομως!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 20:22, 07-09-07:

Τον Opera πλεον. Πριν είχα Firefox αλλα τώρα με βολεύει πολύ περισσότερο ο Οpera.Έχει και το Speed Dial
Παράθεση

Re4cTiV3 (bill)

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Re4cTiV3 έγραψε: στις 23:36, 07-09-07:

Απλα τον τέλειο Firefox :no1:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους