Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Και αφού αρχίσαμε τις γενικεύσεις, ας κάνω κι εγώ μία που τουλάχιστον έχει λογική βάση: Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο), είτε η κοπέλα του είναι μπάζο (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και ανέχεται τη μπίχλα του λόγω τραγικών συμβιβασμών που έχει κάνει.
το ξερεις οτι τα σαμπουαν και τετοια καθε μερα καταστρεφουν το δερμα και τις ιδιοτητες του,δημιουργουν προβληματα στα μαλλια,και διαφορα συνηθισμενα προϊοντα καλλοπισμου μπορει να αλλοιωσουν ακομα και το dna?οι δερματολογοι λενε οτι μπανιο δεν πρεπει να κανουμε με λιγοτερη συχνοτητα απο 2 μερες,εκτος αν υπαρχει λογος.το οτι πηγες μεχρι το περιπτερο και ψιλοϊδρωσε η μασχαλη δεν ειναι λογος για μπανιο,παρα μονο για ελαφροκωληδες που σιχαινονται τον εαυτο τους.αλλα βεβαια,οι εταιρειες απο που θα βγαζουν λεφτα?ξερω οτι τωρα που τα λεω αυτα η ιδεολογια καποιων δεν αλλαζει,αφου δεν αλλαξε ουτε σε ατομα που τους το ειπα στα ισια,αν και δεν μπορουσαν να μου δωσουν σοβαρη απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Οι σωστοί άντρες πλένονται μιά φορά την εβδομάδα (κατά προτίμηση Κυριακή) και τις υπόλοιπες μέρες πλένουν τις μασχάλες τους. Κολώνια δεν χρειάζεται, ο ιδρώτας έχει από μόνος του σεξουαλικές ιδιότητες. Όσο για σώβρακο αλλάζουμε κάθε 5 ήμερο εκτός και άν χεστούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Μπα μαλλον αυτοι που σεβονται τον ευατο τους και τους γυρω τους κανουν μπανιο καθημερινα πολλες φορες και δυο .Και αν ανησυχεις υπαρχουν προοιοντα με ουδετερο πεχα καταλληλα για πιο συχνο λουσιμο η μπανιο οποτε δεν ισχυει η δικαιολογια........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Μα έλεος πλύσιμο 2 φορές την ημέρα; Αυτό είναι τεράστια υπερβολή...Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου, υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ιδρώνουν τόσο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Μα έλεος πλύσιμο 2 φορές την ημέρα; Αυτό είναι τεράστια υπερβολή...Μην κρίνεις απο τον εαυτό σου, υπάρχουν και άνθρωποι που δεν ιδρώνουν τόσο πολύ.
Πας καλα?:P εσυ κανεις μπανιο μονο οταν ιδρωνεις η λερωνεσαι ? Το οτι το πρωι σε ξυπναει η το βραδυ σε χαλαρωνει π.χ.δεν παιζει ελεος!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ κάνω κάθε βράδυ μπάνιο λίγο πριν κοιμηθώ γιατί το πρωί βαριέμαι. Μου αρέσει όταν κοιμάμαι να μυρίζω σαμπουάν :d . Όταν ξυπνήσω νίβομαι βάζω after shave κολώνια αν θυμηθώ και φευγω. Zελέ το περιορίζω πάρα πολύ βάζω μόνο αν βγω το βράδυ (πιστεύω πως είναι αρκετά βλαβερό για τα μαλλιά).

Το εκνευριστικό που κάνουν οι γυναίκες είναι οι βαφές μαλλιών που τα βάφουν από το λύκειο ακόμα (πολλές μάλιστα βάζουν ολόκληρη βαφή για να αυξήσουν λίγο τόνο τα μαλλιά τους) και πολλές σπαταλάνε ένα σωρό λεφτά για κομμωτήρια και πεντικιούρ και άλλα τετοια ακαταλαβίστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οι σωστοί άντρες πλένονται μιά φορά την εβδομάδα (κατά προτίμηση Κυριακή) και τις υπόλοιπες μέρες πλένουν τις μασχάλες τους. Κολώνια δεν χρειάζεται, ο ιδρώτας έχει από μόνος του σεξουαλικές ιδιότητες. Όσο για σώβρακο αλλάζουμε κάθε 5 ήμερο εκτός και άν χεστούμε :D
Aυτά τα εννοείς ή τα λες για πλάκα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Aυτά τα εννοείς ή τα λες για πλάκα;

τα εννοω:D:P


το ξερεις οτι τα σαμπουαν και τετοια καθε μερα καταστρεφουν το δερμα και τις ιδιοτητες του,δημιουργουν προβληματα στα μαλλια,και διαφορα συνηθισμενα προϊοντα καλλοπισμου μπορει να αλλοιωσουν ακομα και το dna?οι δερματολογοι λενε οτι μπανιο δεν πρεπει να κανουμε με λιγοτερη συχνοτητα απο 2 μερες,εκτος αν υπαρχει λογος.το οτι πηγες μεχρι το περιπτερο και ψιλοϊδρωσε η μασχαλη δεν ειναι λογος για μπανιο,παρα μονο για ελαφροκωληδες που σιχαινονται τον εαυτο τους.αλλα βεβαια,οι εταιρειες απο που θα βγαζουν λεφτα?ξερω οτι τωρα που τα λεω αυτα η ιδεολογια καποιων δεν αλλαζει,αφου δεν αλλαξε ουτε σε ατομα που τους το ειπα στα ισια,αν και δεν μπορουσαν να μου δωσουν σοβαρη απαντηση.
και αυτο..το υπερβολικα συχνο μπανιο σκοτωνει την φυσικη χλωριδα μικροβιων στο δερμα μας,,ξηροδερμιες κλπ.. ακομα και στην καθαριοτητα χρειαζεται μέτρο!


Το οτι το πρωι σε ξυπναει η το βραδυ σε χαλαρωνει π.χ.δεν παιζει ελεος!!!!!!!!!!!!!

ειναι θεμα ανθρωπου..
εμενα πχ δεν με χαλαρωνει το μπανιο..μαλλον με κουραζει.
κανω μπανιο μονο οταν ειμαι βρωμικος,,ετσι απλα..(και ειμαι και πιο οικολογος ετσι,αφου δεν χαλαω πολυ νερο )

δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι..εχουμε διαφορετικες αναγκες..
σκεφτητε εσεις που κανται μπανιο καθε μερα..ποσο κακο κανεται στον πλανητη..
ποσο λειπει το νερο που καταναλωνετε τοσο ευκολα στον τριτο κοσμο κλπ..:D:D


σκεφτητε τη Γη μας..!πλυθειτε λιγοτερο!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
...

Δεν το περίμενα ποτέ, ότι θα διαφωνούσαμε στο προφανές. Άγγελε μαζί σου όλα είναι δυνατά!

Βασικός κανόνας για να είμαι μαζί με κάποιον- πόσο μάλλον για να κάνω σεξ μαζί του είναι η καθαριότητα. Δεν υπάρχει περίπτωση το καλοκαίρι ειδικά, να μείνεις έστω και μία μέρα χωρίς μπάνιο και να μη βρωμάς. Δυστυχώς οι άνθρωποι έχουμε κάποιες φυσικές μυρωδιές, απο τον ιδρώτα κ.λ.π. και πρέπει παιδάκια να κάνουμε μπανάκι για να μοσχοβολάμε. :D Προσωπικά έχω μια τρέλα με αυτά και έχω αφρόλουτρα και κρέμες σώματος με μυρωδιά σοκολάτα, κανέλα, πορτοκάλι καρύδα(αυτά πρέπει να έχω τώρα αλλά σίγουρα έχω δοκιμάσει και άλλα.:D).

Άγγελε, η άποψη σου για το αποσμητικό ποια είναι?
Σε παρακαλώ μη μου πεις πως δε το χρησιμοποιείς επειδή φοβάσαι μη σε πουν gay. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Αν ακομα και σημερα..κανουμε την διακριση του καλλωπισμου και της φροντιδας του σωματος μας,αναλογα με το φυλο...ζητω που καηκαμε..δεν καταλαβαινω,δηλαδη αν ενας αντρας πχ,βαζει κρεμα στα χερια του,οταν λογω δουλειας ξερενονται πολυ...ειναι κακο;; σημαινει οτι δεν ειναι αντρας;; δηλαδη να πιανει τη συντροφο του και να την ξυριζει με τα χερια..για να δειξει οτι ειναι αντρας;;:confused:
Καλα..μπανιο 2 φορες τη βδομαδα,δεν το λεμε και καθαριοτητα αυτο...:worry:
Εσυ Αγγελε λες οτι κανεις μπανιο οταν βρωμισεις...εχεις σκεφτει οτι οταν θα εχεις βρωμισει...θα το εχουν αντιληφθει και οι αλλοι γυρω σου;;; εκτος αν δεν σε νοιαζει..:)

ΥΓ..και εγω ειμαι οικολογος..αλλα ειμαι μια καθαρη οικολογος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άγγελε, η άποψη σου για το αποσμητικό ποια είναι?
Σε παρακαλώ μη μου πεις πως δε το χρησιμοποιείς επειδή φοβάσαι μη σε πουν gay.
οτι τα χρησιμοποιουν περισοτερο οσοι πλενονται λιγοτερο:P
οπως οι Γαλλοι που ειναι πρωτοι στα αρωματα επειδη ειναι απο τους πιο βρωμικους λαους..

προτιμω το σαπουνι απο το αποσμητικο..
εχω βεβαια αποσμητικη αλοιφη perky(που ειναι πραγματικα αποσμητικη και ειναι αοσμη οπως τη θελω....)που χρησμοποιω που και που,,
αλλα προτιμω το πλυσιμο με σαπουνι..


και το καλοκαιρι το πλυσιμο συνηθως γινεται στη θαλασσα..οποτε εχουμε λυση..;)

δεν ειπα να ειμαστε βρωμιλοι,αλλα δεν μπορω να ειμαι και σαν και σενα πχ με τα δεκαπεντε αφρολουτρα..
θα το λατρευα αυτο για μια γυναικα..αλλα θα μας θελατε πραγματικα ετσι?:confused::hmm:
αν εισαι υπερκαθαρος αλλωστε,,πώς θα νιωσεις αυτην την απιστευτη θηλυκη καθαρη αυρα της γυναικας?:D
τη λατρευω..:redface:

Εσυ Αγγελε λες οτι κανεις μπανιο οταν βρωμισεις...εχεις σκεφτει οτι οταν θα εχεις βρωμισει...θα το εχουν αντιληφθει και οι αλλοι γυρω σου;;; εκτος αν δεν σε νοιαζει.
το εχω καταλαβει πρωτα εγω..;)


βρωμυλοι γεννηθηκαμε βρωμυλοι θα πεθανουμε..:hehe::ropalo::blink::jumpy:
ο οικολογος αγαπαει τα μικροβια πανω του..δεν τα εξοντωνει προτου κανουν καλα το σπιτι τους..:confused::worry::bleh::bleh::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Να μην ακουω για οικολογιες και βρωμια...αγγελε εσυ ειπες οτι σε κουραζει το μπανιο...ας μην τα ριχνουμε στην οικολογια..αρκετο θαψιμο εχουμε φαει απο ασχετους...μπορεις να κανεις μπανιο καθε μερα,χωρις να σπαταλας νερο..και να μην εχεις τα φωτα σου ανοιχτα σε ολο το σπιτι οταν δεν υπαρχει λογος..επισης και στο γραφειο σου..αυτο ειναι οικολογια..και οχι να βρωμιζουμε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όχι το αποσμητικό δε το χρησιμοποιείς επειδή σκοπεύεις να ξανα κάνεις μπάνιο... του χρόνου! Ακόμα και με το κάνεις το μπάνιο σου αν δε φορέσεις αποσμητικό μπορεί σε ένα δεκάλεπτο το πολύ να βρωμάς. Κάθε πρωί πριν βγείς απο το σπίτι πρέπει να φοράς, ειδικά αν πρόκειται να μπεις στα ΜΜΜ γιατί λυπήσου και εμάς που καθόμαστε δίπλα σου. :P

Το καλοκαιρι μένεις με τα αλάτια? :worry: Και που κολλάει βασικά η θάλασσα με το αποσμητικό?
Τι ρωτάς αν θα σας θέλαμε έτσι? Εσύ δε θες η κοπέλα σου να μυρίζει όμορφα? Ναι, θέλω να φοράει αποσμητικό και να μοσχομυρίζει κολώνια για να έχω ακόμη μία δικαιολογία να τον φιλάω. :D Εγώ γιατί να θέλω ο φίλος μου να βρωμάει ιδρωτίλα? Δεν είπα να μυρίζει και φράουλα, αλλά υπάρχουν και αντίστοιχα, πολύ καλά προϊόντα για άντρες.

πσ: Άγγελε, αν βάλεις αποσμητικό ενώ ήδη βρωμάς δε θα καταφέρεις τίποτα. Το αποσμητικό δεν καλύπτει τις άσχημες μυρωδιές. Απλά φροντίζει ώστε να μην υπάρξουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κοιτα love angel οτι και να μου πεις..εγω σε συμπαθω..
για χαρη σου και καθε 2 μερες μπανιο κανω!:hehe::hehe::angelnot::blink::redface:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
για χαρη σου και καθε 2 μερες μπανιο κανω!:hehe::hehe::angelnot::blink::redface:8)

Φαντάζομαι στο στρατό τον Αύγουστο πως θα ήσουν!:P

Άρβυλα και παραλλαγή που είχε να πλυθεί κανά μήνα και οι κάλτσες να μυρίζουν από το καψιμί στους θαλάμους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Φαντάσου να φάει και σκορδαλιά ή παστρουμά! Θα τεθεί σε καραντίνα διαρκείας!!!!!!!!
Η καθαριότητα είναι ένα δείγμα πολιτισμού. Υπάρχουν και γυναίκες που ζέχνουν και μάλιστα νέες, πολύ άσχημο. Και δεν είναι θέμα μόνον ομορφιάς αλλά και υγιεινής. Δεν μπορεί κάποιος να είναι κινούμενος όλος ένα μικρόβιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Βρε Αγγελε ηθελα να ξερα πως εννωεις την θηλυκη αυρα γυναικας που εχει να κανει μπανιο δυο μερες απορω? Ασε μην εξηγεις σιχαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ερώτηση προς το ανδρικό κοινό που έχει θεματάκι με το συχνό μπάνιο:
Μια γυναίκα κάνει καθημερινά μπάνιο επειδή της αρέσει η υγιεινή, η καθαριότητα κτλ κτλ.
Γιατί να κάνει σχέση με κάποιον που λούζεται μία φορά την εβδομάδα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LongTom

Νεοφερμένος

Ο LongTom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ερώτηση προς το ανδρικό κοινό που έχει θεματάκι με το συχνό μπάνιο:
Μια γυναίκα κάνει καθημερινά μπάνιο επειδή της αρέσει η υγιεινή, η καθαριότητα κτλ κτλ.
Γιατί να κάνει σχέση με κάποιον που λούζεται μία φορά την εβδομάδα; :hmm:

A. Κάποιο είδος ανωμαλίας(μπιχλο-λαγνεία)

Β.Μεγάλο πορτοφόλι.

Ελπίζω να σε κάλυψα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top