Οφθαλμόλουτρα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πλακα-πλακα , εχουν γαμω τα χρωματα τα μαλλια του...ιδανικα για γυναικα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
πλακα-πλακα , εχουν γαμω τα χρωματα τα μαλλια του...ιδανικα για γυναικα...:)

Ναί, αυτό είναι αλήθεια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
L829865.JPG

20070216-Justin Timberlake.jpg

200511218747730.jpg

orlando-bloom-photo-orlando-bloom-2-05052007.jpg

Johnny-Depp-Photograph-C10102295.jpeg


Δεν έχω να πω κάτι... δικοί σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Johnnyyyyyy :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Johnny.. :drooling_smiley:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Orlando:inlove:


(απομακρύντε από κοντά μου ξυράφια και αιχμηρά αντικείμενα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
johnny & orlando... κολλλλλλλλλλλλλλλλλλαση... :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Desmond Harrington...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • desmond_harrington.jpg
    desmond_harrington.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 233

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Liev Schreiber



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.




Kate Moss . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 520491452.jpg
    520491452.jpg
    69.4 KB · Εμφανίσεις: 84
  • 1179216797_PL-Kate_Moss_01.jpg
    1179216797_PL-Kate_Moss_01.jpg
    42.3 KB · Εμφανίσεις: 81
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έλα όμως που έχω συναντήσει και ομορφότερο από αυτόν και στο περιβάλλον μου (όχι με τόσο καλές σωματικές γραμμώσεις βέβαια). :inlove::hypno: :'(
Τόσο γοητευτικό που παρασύρθηκα και χαράμισα 2,5 χρόνια ζωής.

anyway.. :)

-petros

Ναι, ακριβώς! Κι εγώ έχω δει ομορφότερους άντρες στην πραγματική ζωή, όμως τέτοια γράμμωση... Λες και βγήκε από το κάστινγκ των "300" ο άτιμος...

Είναι επειδή δεν έχετε δεί τον άντρα μου:P

Πολύ γλυκό εκ μέρους σου καλή μου Μάνια!! Ο άντρας σου θα πρέπει να νιώθει περήφανος για σένα.


Orlando:inlove:


(απομακρύντε από κοντά μου ξυράφια και αιχμηρά αντικείμενα...)

Πολύ καλύτερη επιλογή από το κοκκινομάλλικο αγόρι αγαπητή μου. Οι καφροσέξουαλ αντεπιτίθενται. Θάνατος στην αποτρίχωση:P

Αγαπητή μου Niyia, η Kate Moss είναι αξιολύπητη στις συγκεκριμένες φωτό, ειδικά στην τελευταία. Η anorexia neurosa σε όλο της το μεγαλείο. Τόσο σκοτεινιασμένο βλέμμα πρώτη φορά βλέπω στο μόντελινγκ. Άσχημο πρότυπο για όλες και όλους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Kate Moss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Kate-Moss-4.JPG
    Kate-Moss-4.JPG
    58.9 KB · Εμφανίσεις: 87

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πολύ γλυκό εκ μέρους σου καλή μου Μάνια!! Ο άντρας σου θα πρέπει να νιώθει περήφανος για σένα.


Ειναι περίφανος επειδή και εγώ κορμάρα είμαι , και εγώ τις περνάω στο έτσι όλες αυτές τις γυναίκες παραπάνω;)

Ψώνιοοοο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ξέρεις Μάνια, δεν έχει σημασία πόσο όμορφος αντικειμενικά είναι ο σύντροφός μας. Όταν ρώτησαν τον ποιητή Κ. Βάρναλη "Ποια είναι η ομορφότερη γυναίκα", απάντησε "Τ' αλλουνού"!!! Πολλοί και πολλές δυστυχώς το βλέπουν έτσι. Το ότι εσύ βλέπεις τον δικό σου άντρα ως τον ομορφότερο, κι αυτός τη δική του γυναίκα (δηλ. εσένα) το ίδιο, εμένα αυτό με συγκινεί ως σκέψη και ως σχέση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
kajira θα σε σκισωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μουά; Γιατί; :'(:angelnot::baby::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μουά; Γιατί; :'(:angelnot::baby::bleh:

Γιατί μεσημεριάτικα μας έβαλες τον ΘΕΟ και δεν μπορούμε να τον έχουμε :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
να χαρώ εγώ γκόμενα :sick: αν αυτή είναι σύμβολο του σεξ, εγώ είμαι μοντέλο :hehe: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • jolie.jpg
    jolie.jpg
    73.5 KB · Εμφανίσεις: 100
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top