Ζώνη Ασφαλείας!

Απαιτείτε την ζώνη ασφαλείας στους πίσω επιβάτες?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 60)
  • Πάντα

    Ψήφοι: 27 45.0%
  • Μόνο σε ταξίδια

    Ψήφοι: 17 28.3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 16 26.7%

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πολύ ωραίο βίντεο plokami!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πολύ ωραίο και πολύ σοκαριστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πάντα φοράω ζώνη κ απαιτώ κ από τους άλλους που βρίσκονται μέσα να δεθούν. Αφήστε που στα καινούργια αυτοκίνητα, αν δεν είσαι δεμένος οι αερόσακοι αντί να σε προστατεύουν, σε σκοτώνουν...

[Επίσης, άσχετο, αλλά όταν είναι κ άλλοι μέσα στο αμάξι μαζί μου όταν οδηγώ, με πιάνει ένα πράγμα κ πηγαίνω σαν κότα :redface: νιώθω υπεύθυνη κ δεν τρέχω...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Δεν νομίζω...:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Πλεον φοραω παντα ζωνη,ακομα και για πολυ μικρες αποστασεις...;)
Παλιοτερα που δεν φορουσα την επαθα και εβαλα μυαλο,ημουν πολυ τυχερη !! Δεν ειναι ομως ολοι τοσο τυχεροι...οποτε κατεληξα : παντα ζωνη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εμένα με ενοχλει πολύ στον λαιμό γαμώτο και με εκνευρίζει αλλά τι να κάνω αναγκαστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ φοράω πάντα ζώνη.
Νιωθω περίεργα αν δεν φορέσω, σαν κάτι να λείπει.
Άσε που το αυτοκίνητό μου τσιρίζει άμα δεν βάλω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top