Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,920 μηνύματα σε 74,640 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σύνδεση έχετε;

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 10:23, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Είναι καλή αυτή η ταχύτητα?
Κοίτα, αν πληρώνεις τον ISP σου για 24 Mbps τότε σε κλέβουν.

Εξαρτάται από το τι σύνδεση έχεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 11:27, 02-05-09:

Υποτίθεται πως πληρώνω για 24...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 11:31, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από giannis4ever
Μου έβγαλε downloading 901.5 kbps και upload 225.6 kbps. Είχα τον υπολογιστή μου διπλα στο modem. Είναι καλή αυτή η ταχύτητα?
Αμ δεν παίζει ρόλο πόσο κοντά είναι το μόντεμ στον υπολογιστή, αλλά πόσο κοντά μένεις στο DSLAM σου κλπ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 13:50, 02-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αμ δεν παίζει ρόλο πόσο κοντά είναι το μόντεμ στον υπολογιστή, αλλά πόσο κοντά μένεις στο DSLAM σου κλπ.
Έχω laptop.Τι είναι το DSLAM?

Παράθεση

Επιμηθέας

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Επιμηθέας
Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 271 μηνύματα.

O Επιμηθέας έγραψε στις 14:01, 02-05-09:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dslam.jpg
Εμφανίσεις:  81
Μέγεθος:  29,0 KB

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 09:11, 07-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Τότε γιατί όταν είμαι πιο κοντά στο μόντεμ η ταχύτητα ανεβαίνει?

Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 20:46, 07-05-09:

Εγώ πάντως έχω τη σύνδεση του γείτονα..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φοίβος
Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε στις 21:12, 07-05-09:

Εμένα αυτό μου έβγαλε, κάποιο λάθος έγινε (αν και με έκανε και γέλασα ).
Είμαι σίγουρος ότι δε πιάνω ούτε καν διψήφιο στη πραγματικότητα αν και τυπικά έχω "έως 24mbps/1mbps"

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 21:38, 07-05-09:

Κι εγώ 8/1 έχω, αλλά download πάνω από ~2mbps δεν έχω πιάσει ποτέ.

Upload μια φορά είχα πιάσει πάνω από 1.5 mbps!!!

Φοίβο δώσε λίγο και σε μας!

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 21:40, 07-05-09:

εγώ σαν του Τσίπουρου(8/1), αλλά μου έδειξε download 7.3 mb/s

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 21:50, 07-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
εγώ σαν του Τσίπουρου(8/1), αλλά μου έδειξε download 7.3 mb/s
...άρα μόνο εμένα κλέβουν!!!

Η πλάκα είναι ότι έχω μιλήσει 5 φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες με τους τεχνικούς και μου λένε ότι π@π@ρι@ τους έρθει εκείνη την ώρα...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:26, 07-05-09:

εγω εχω 10Mbps

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    klean

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σύνδεση με ΔΕΗ/ΟΤΕ/ΝΕΡΟ - Από xraxra
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-15 στις 23:45.
    • Σύνδεση κιθάρας με υπολογιστή - Από μπαμπης5304
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-11 στις 12:48.
    • Σύνδεση laptop με dvd - Από Liakouras
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-09 στις 18:15.
    • Σύνδεση adsl - Από Fosa
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-08 στις 21:35.
    • Πως γίνεται η απομακρυσμένη σύνδεση; - Από koulee
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-07 στις 11:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους