Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,647 εγγεγραμμένα μέλη και 3,079,079 μηνύματα σε 94,961 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1011 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,010 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 00:45, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια

Λοιποοοον ενω θα πρεπε να ειμαι στη καλυτερη φαση της ζωης μου δεν ειμαι
Βασικα για να μην ειμαι κ μιζερη οκ δεν συμβαινει κατι τραγικο ολα καλα ειμαι υγιεις κ εγω κ τα ατομα που αγαπω
Απλα δεν εχω
-γκομενο(γιατι αφου κανεις δε βρισκει το αλλο του μισο ειναι δυσκολο να κανουν δυο ατομα σχεση απορω τι κανουμε λαθος,αγορια στη σχολη μου υπαρχουν και πολλα μαλιστα )
-λεφτα(δεν με απασχολει ιδιαιτερα αυτο ποτε δεν τα ειχα σε μεγαλο βαθμο για να μου λειπουν τωρα απλα ξερεις οταν ξυπνας το πρωι κ βλεπεις κατω απο τη πορτα κοινοχροιστα δεη νερο ιντερνετ περνας ενα μινι εγκεφαλικο)
-πτυχιο(καποια στιγμη θα το παρουμε κ αυτο ειμαι πιστευω σε καλο δρομο δεν χρωσταω πολλα ειμαι καλα θεωρω)
Επομενως το μονο που μου χαλαει αυτη τη φαση της ζωης μου ειναι το συναισθηματικο κομματι ερχονται και χριστουγεννα που ειναι ακομα πιο χαλια να εισαι μονη στις γιορτες γαμησε τα
Μένει σχεδόν ένας μήνας μέχρι τα Χριστούγεννα και πολλά μπορεί να αλλάξουν μέχρι τότε...
Μα ακόμα κι αν μέχρι τότε "δεν", εύχομαι ο νέος χρόνος να μην είναι απαθής και να σου φέρει το δώρο που ποθείς
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κούκου-Βάγια
H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 00:51, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Μένει σχεδόν ένας μήνας μέχρι τα Χριστούγεννα και πολλά μπορεί να αλλάξουν μέχρι τότε...
Μα ακόμα κι αν μέχρι τότε "δεν", εύχομαι ο νέος χρόνος να μην είναι απαθής και να σου φέρει το δώρο που ποθείς
Μακαρι απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι <3
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,010 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 01:03, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
Μακαρι απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι <3
Στου θεού-Έρωτα το αυτί, που είθε να με εισακούσει και να βρεις αυτόν που αναζητάς
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,038 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 10:45, 27-11-16:

Σας έχει πιάσει εδώ μέσα το pre-Christmas melancholy?
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras9
Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,487 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 11:44, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Τους περισσότερους έλληνες τους πιάνει αλλά όταν κοιτάνε το πορτοφόλι τους πιάνει money nostalgy
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,762 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 14:01, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Δεν καταλαβαίνω γιατί μελαγχολεί ο κόσμος τα Χριστούγεννα. Εγώ όσο βλέπω ότι πλησιάζουν χαίρομαι όλο και περισσότερο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gate4 : 27-11-16 στις 15:57.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,737 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 22:06, 27-11-16:

Σε φάση ανυπομονώ να έρθουν τα χριστούγεννα γιατί δεν την παλεύω άλλο με την καθημερινότητα.
Βαρέθηκα να φεύγω απο τις 8 και να γυρίζω στις 8 το απόγευμα σπίτι μου.
Βαρέθηκα να νυστάζω.
Βαρέθηκα να μην τρώω σπίτι μου σαν άνθρωπος.
Βαρέθηκα γενικά ότι κάνω κάθε μέρα.
Από τα Χριστούγεννα φέτος δεν ζητάω πολλά:
1. Να κοιμάμαι 1-2 ώρες περισσότερο.
2. Να μουχλιάσω στο σπίτι.
3. Να περάσω λίγο περισσότερο ουσιαστικό χρόνο με άτομα που αγαπώ.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:38, 28-11-16:

Εγω ηδη ειμαι σε mood! Στολισα κι ακουγα σημερα 97,2 ολο χριστουγεννιατικα βαζει!
Ειναι τελεια τα Χριστουγεννα! Συνηθως το Πασχα βαριεμαι αλλα περυσι το περασα εκτος Αθηνας κ δεν προλαβα να βαρεθω!
Ελπιζω κ φετος να φυγουμε! Και γενικως οταν φευγεις ειναι τελεια! Εχω κανει εκπληκτικα Χριστουγεννα κ Πρωτοχρονια σε διαφορες χωρες της Ευρωπης! Μακαρι ναξιωθω αν οχι φετος, του χρονου στην πολυποθητη Ελβετια. Δε θελω πολλα, ισα 5 μερουλες μονο...
Παράθεση

Ιωάννα Μς. (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ιωάννα Μς.
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Ιωάννα Μς. έγραψε στις 20:44, 29-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Τι να πω ρε παιδια, βλεπω οτι πολλοι είμαστε σε περίεργη φαση οσο αφορά τη σχολη, παρέες, σχέσεις κτλ. Εγω ειμαι σε φαση οπου επιτέλους πήρα κάποιες αποφάσεις και άλλαξα κάποια πραγματα και μου έκανε πολυ καλο αυτο. Αλλα θέλω να αλλάξω πολλα πραγματα ακομα, θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι κάποια πραγματα τοσο πολυ, θέλω οταν ειμαι με παρεα να ειμαι πραγματικά εκει και να περνάω πραγματικά καλα, θέλω, θέλω... Θέλω επισης να ξεκινήσω διαφορες δραστηριότητες και να ανοιχτώ, να γνωρίσω κι αλλο κόσμο. Μου ειναι πολυ δύσκολο ως εσωστρεφές άτομο που ειμαι αλλα πρεπει να βγω απο το comfort zone μου. Δεν ξερω, θέλω να πιστευω πως θα διορθωθεί η κατασταση. Και ελπίζω σε ολους σας να συμβει το ιδιο και στο μέλλον να γίνουν τα πραγματα όπως θέλετε
σε ευχαριστω πολυ!! και εγω το ελπιζω και σου ευχομαι να γινουν και σε εσενα τα πραγματα οπως τα θελεις! και σε ολους σας! ειμαι και εγω εσωστρεφες ατομο,δεν μπορω να ανοιχτω ευκολα σε πολλους(φταιει και το παρελθον βεβαια) αλλα υπαρχουν καποια λιγα ατομα που μου αρεσει να κανω παρεα. Ας ελπισουμε να αλλαξει αυτο μετα απο καιρο και να βρω και αλλα ατομα. ειμαστε οντως σε μια περιεργη φαση φιλη μου οι αλλαγες παντως ειναι οτι πιο καλυτερο μπορει να συμβει σε καποιον ανθρωπο.. εγω ειχα μερικες και ηταν καλες αντε να δουμε τωρα πως θα παει η εξεταστικη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:02, 24-07-17:

Σε φάση που αναρωτιέμαι πως γίνεται να μου λείπει τόσο πολύ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jiyongie (Christine)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jiyongie
H Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H jiyongie έγραψε στις 20:37, 24-07-17:

Σε φάση που προσπαθώ να κάνω κάποιες αλλαγές στον εαυτό μου. Έχω γίνει ήδη πιο δυναμική και αποφασιστική με τις επιλογές που κάνω στη ζωή μου. Σε φάση που αποδέχομαι ότι πολλές φορές ίσως χρειαστεί να κάνω το ίδιο λάθος παραπάνω από μια φορές για να μάθω, αλλά πλέον δεν με πειράζει ιδιαίτερα αυτό.

Σε φάση που αφήνω πίσω παλιές άσχημες γνωριμίες επιτέλους, και κάνω μια που προς το παρόν φαίνεται πολύ καλή.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:48, 24-07-17:

Στερητικού συνδόμου ... ... επειδή μου λείπει η φραπεδιά....
Αχ αυτοί οι γιατροί πώς μας καταπιέζουν....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 24-07-17 στις 23:51.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους