• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανακούφιση πόνου στο χέρι

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάλι τα ίδια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάνο, δεν λέω ότι έχεις αυτό, γιατί δεν είμαι γιατρός, αλλά μια σχετικά κοινή πάθηση του καρπού είναι αυτή:



Σύνδρομο του Καρπιαίου Σωλήνα
δες κι εδώ.

Καλό θα είναι να δεις έναν γιατρό και να φροντίσεις πολύ τη στάση σου, όταν γράφεις στον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν βρηκα αλλο θεμα οποτε νομιζω ειναι το σωστο.
Τον τελευταιο καιρο παρατηρω οτι ο δεξιος μου αντιχειρας κανει περιοδικα ακουσιες κινησεις.
Και μετα απο παρατεταμενη πληκτρολογηση αρχιζει να ποναει ο δεξιος μου καρπος.
Να σημειωσω οτι στο παρελθον δουλευα σαν σερβιτορος και ειχα αρκετη καταπονηση στα χερια μου.
Συντρεχει κινδυνος;Πρεπει να παω σε γιατρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να πας στο γιατρό....
the end! :P

(ξέρω έναν πολύ καλό στο Βόλο! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι γιατρός....στον οποίο θα πρέπει να απευθυνθείς.... μπορεί να είναι ο τένοντας ..το έχω πάθει τρεις φορές στη ζωή μου....με τρελό πόνο.....
Εκτός από την κατάλληλη αγωγή που πήρα από γιατρό, εγώ το έβαζα σε ζεστό νερό κάνοντας κινήσεις και ηρεμούσε κάπως ο πόνος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν βρηκα αλλο θεμα οποτε νομιζω ειναι το σωστο.
Τον τελευταιο καιρο παρατηρω οτι ο δεξιος μου αντιχειρας κανει περιοδικα ακουσιες κινησεις.
Και μετα απο παρατεταμενη πληκτρολογηση αρχιζει να ποναει ο δεξιος μου καρπος.
Να σημειωσω οτι στο παρελθον δουλευα σαν σερβιτορος και ειχα αρκετη καταπονηση στα χερια μου.
Συντρεχει κινδυνος;Πρεπει να παω σε γιατρο;
Είναι ανεύθυνο να σου πούμε οτιδήποτε άλλο, εκτός από το να πας στον γιατρό. :P
Με δική σου ευθύνη πάντως, μπορείς να δοκιμάσεις αυτές τις ασκήσεις για τον καρπό σου. Πολύυυ μαλακά. Για να μην κάνεις περισσότερη ζημιά. (Τις κάνω κι εγώ μετά από πολλές ώρες στον υπολογιστή, διότι με ανακουφίζουν).

Αν το πρώτο που θα σου πει ο γιατρός είναι εγχείρηση, να πας οπωσδήποτε και σε έναν δεύτερο (και τρίτο μη σου πω).
Δικός μου άνθρωπος γλύτωσε την εγχείρηση για σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα, κάνοντας αυτές τις ασκήσεις.
Δύο γιατροί του είπαν να το εγχειρήσει, μα σήμερα είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ με τις ασκήσεις κι έναν νάρθηκα που φόρεσε τότε για λίγες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Isiliel....Απλα δεν εχω λογια να σε ευχαριστησω!!!:yahoo:
Οι ασκησεις στο βιντεακι ηταν τελειες.
Δεν εχει εξαφανιστει η ενοχληση στο συνολο της.Αλλα ο σπασμος στον αντιχειρα σταματησε εντελως.
Η επισκεψη στον γιατρο θα ειναι το επομενο μελημα μου,αν και θα ειναι του δημοσιου καθως τα οικονομικα μου δεν μου επιτρεπουν ιδιωτη.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ που σου έκαναν καλό! :D Καλή και πλήρη ανάρρωση γρήγορα εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Isiliel....Απλα δεν εχω λογια να σε ευχαριστησω!!!:yahoo:
Οι ασκησεις στο βιντεακι ηταν τελειες.
Δεν εχει εξαφανιστει η ενοχληση στο συνολο της.Αλλα ο σπασμος στον αντιχειρα σταματησε εντελως.
Η επισκεψη στον γιατρο θα ειναι το επομενο μελημα μου,αν και θα ειναι του δημοσιου καθως τα οικονομικα μου δεν μου επιτρεπουν ιδιωτη.:(
Τι έγινε με το χέρι σου αγόρι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τι έγινε με το χέρι σου αγόρι;;

Καλά είναι.
Στο γιατρό δεν πήγα ακόμα:redface:,έχω θέματα ακόμα να λύσω με το βιβλιάριο.:/:
Προς το παρόν κάνω καθημερινά τις ασκήσεις,και προσέχω να μήν επιβαρύνω πολύ το δεξί χέρι.
Αλλά πού και πού νιώθω μία ενόχληση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σήμερα πονάει και το δικό μου, έτσι σε θυμήθηκα. Εγώ έχω κι έναν νάρθηκα που το βάζω μετά τις ασκήσεις και με βοηθάει πάρα πολύ.
Να μην τ' αφήσεις, να πας να σε δει ένας γιατρός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
μια λύση πάντως για να μην πονάει το δεξί χέρι των αγοριών, είναι να τους κρατήσουμε για λιγες μέρες
μακριά από το ...ίντερνετ
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καλά είναι.
Στο γιατρό δεν πήγα ακόμα:redface:,έχω θέματα ακόμα να λύσω με το βιβλιάριο.:/:
Προς το παρόν κάνω καθημερινά τις ασκήσεις,και προσέχω να μήν επιβαρύνω πολύ το δεξί χέρι.
Αλλά πού και πού νιώθω μία ενόχληση
Όταν κάνεις το βιβλιάριο μην παιδεύεσαι με ΙΚΑ και νοσοκομεία πήγαινε σε έναν ιδιώτη νευρολόγο ή παθολογο που έχει σύμβαση με τον ΕΟΠΥΥ και θα σε εξυπηρετήσει με πολύ μικρό κόστος επίσκεψης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
μια λύση πάντως για να μην πονάει το δεξί χέρι των αγοριών, είναι να τους κρατήσουμε για λιγες μέρες
μακριά από το ...ίντερνετ
:P

με πρόλαβες πάνω που ετοιμαζόμουν να πω να κόψει την μ***κια :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
μια λύση πάντως για να μην πονάει το δεξί χέρι των αγοριών, είναι να τους κρατήσουμε για λιγες μέρες
μακριά από το ...ίντερνετ
:P
με πρόλαβες πάνω που ετοιμαζόμουν να πω να κόψει την μ***κια :lol:

Bitches please:pfff:.......
Για αυτό υπάρχει αυτό:
tumblr_lfm5ioz3io1qzz5tv.png
Μαντέψτε τί υπάρχει κάτι απο την κουβέρτα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top