Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ακούγοντας το "Broken Strings" θυμάμαι ότι το αφιέρωσε η πρώνην κοπέλα του πρώην μου και τώρα νυν μου και μου έρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο που τον χώρισα και βρήκε άλλη!:cry_x: :sick:

Ακούγοντας τον "Φύλακα άγγελο" του Κότσιρα θυμάμαι τον πρώτο μαλ*** που με πλήγωσε.:ropalo:

Χμμμ....θα θυμηθώ και άλλα...που θα μου παει... :popcorn:

Με "χαλάει", όταν χαλιούνται υπάρξεις σαν εσένα, ακούγοντας οποιαδήποτε μουσική...ειλικρινά, :devil:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Με "χαλάει", όταν χαλιούνται υπάρξεις σαν εσένα, ακούγοντας οποιαδήποτε μουσική...ειλικρινά, :devil:!

Τα τραγούδια βγάζουν συναισθήματα...τα συναισθήματα συνδέονται με καταστάσεις άρα είναι πολύ λογικό να συνδέουμε τραγούδια με εμπειρίες μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να τον παλι τον νωευς να με σκανδαλισει:mad::P

να τον ρωτας κατι και να σου το περνει απο χιλια δυο δρομακια , στενα , μονοδρομους :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
να τον παλι τον νωευς να με σκανδαλισει:mad::P

να τον ρωτας κατι και να σου το περνει απο χιλια δυο δρομακια , στενα , μονοδρομους :mad:

Χαίρε, Φεγγαρόφωτο! Το σχόλιό σου...δεν με "χαλάει"..."με φτιάχνει"(τη διάθεση)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οταν σκεφτομαι τον τυρεμπορα που μεκοψε στο πιο ευκολο μαθημα του εξαμηνου ενω ειχα γραψει!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τυρέμπορας;

Γαλακτοκομικά εργαστήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τις ηλιθιοτητες που εχω κανει στη ζωη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pietr

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Aυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ο θάνατος του πατέρα μου, 2 χρόνια πριν. Και γενικά η απουσία του από την ζωή μου αυτά τα 2 χρονια.

Άλλα πράγματα που με χαλάνε είναι λάθη-ηλίθιοτητες που έχω κάνει στο πάρελθον, και αυτό το emoticon ---> :D , στο msn. Ναι, ακούγεται ηλίθιος λόγος για να χάλιεμαι:P Αλλά αυτό το emoticon το χρησιμοποιούσε στις συζητήσεις μας ένα άτομο που μου έχει κάνει τεράστιο κακό (ψυχολογικά, όχι σωματικά), και έτσι αυτό το emoticon είναι κάτι σαν ψυχικό τραύμα για μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
που θέλω να απομακρυνθώ απο καποια άτομα και δεν μπορώ!!!!!!! :mad:


δλδ πρεπει να γίνω κακιά και να το πω στα ίσα...?????!!!!!!!!!
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
που θέλω να απομακρυνθώ απο καποια άτομα και δεν μπορώ!!!!!!! :mad:


δλδ πρεπει να γίνω κακιά και να το πω στα ίσα...?????!!!!!!!!!:hmm:



πρεπει ναι και επειγοντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τα λάθη μου. ενίοτε και τα ..σωστά μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αμέ και από αυτά διαθέτουμε!:P
Πολλές φορές μπορεί να είναι κάτι πολύ απλό και μάλιστα αυτό ποικίλη από την συναισθηματική κατάσταση στην οποία βρίσκομαι..Συνήθως είναι ή κάποια λόγια ή κάποια τραγούδια που με τον χ,ψ τρόπο τα έχω συνδυάσει με πρόσωπα και καταστάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Διαφορα κατα καιρους μπορει να με χαλασουν και να μου φερουν αναμνησεις που δε θελω!
Ενα τραγουδι, μια απροσμενη συναντηση, μια συζητηση, μια φραση, μια λεξη, ενα αρωμα, ενα αντικειμενο, ενα ταξιδι..
Ομως ειμαι ανθρωπος πολυ θετικος κι αισιοδοξος, αρκετα ρεαλιστρια κατα βαθος κι αυστηρη, διωχνω -ακομα κι να βρω δυσκολια- οσα με ριχνουν, κανω πολλη συχνη αυτοκριτικη κι αυτο με βοηθα να εξελισσομαι, με δικαιολογω συχνα εχοντας πλεον παρει το μαθημα μου και δικαιολογω και αλλους ανθρωπους που μπορει να με εχουν στεναχωρησει.
Οποτε οσα με χαλανε, τα απομακρυνω απο τη σκεψη μου και τη ζωη μου κι αν δυσκολευτω τα βαζω κατω, τα ξεμπερδευω, τα συναρμολογω, τα λυνω. Συγκρινω με το τωρα μου που ειναι παντα καλυτερο απο το πριν μου. Μπορει να μου παρει καιρο και κοπο αλλα στο τελος τα κανω γλυκιες αναμνησεις κι εξαγνιζω την ψυχη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά πολλά τραγούδια μου θυμίζουν πράγματα - ενώ η μνήμη μου δεν είναι καλή, αν ακούσω ένα τραγούδι θα θυμηθώ τη συγκεκριμένη στιγμή που συνέβη κάτι.

Γι' αυτό πολύ συχνά κλείνω απότομα το ραδιόφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι ειμαι πολυ αισιοδοξο ατομο, αλλα ναι υπαρχουν πραγματα που με χαλανε...
πραγματα που γινονται στο παρον...
το κακο παρελθον με βοηθησε να ανεβω αλλα ταυτοχρονα με κουρασε πολυ.
δεν θελω να θυμαμαι τις κακες στιγμες, θελω να κοιταω μπροστα!!

οταν κατι η καποιος προσπαθει να μου θυμισει κατι απο το παρελθον απλα προσπαθω να μην με αγγιζει...

ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΜΕ ΠΙΣΩ!!
ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΑΨΕΙ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
η ανειλικρίνεια μερικων ανθρωπων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
τα ψέμματα και οι βλακώδεις δικαιολογίες σε μια ερωτική-συντροφική σχέση........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
μια κοπελα:clapup::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τη θεσσαλονικη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top