Δυο-δυο, τα κορίτσια δυο-δυο.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
φοβάμαι πως δεν θα βρω εύκολα την τουαλέτα μόνη μου

Και γω το έχω ένα άγχος αυτό, οπότε ή στέλνω αναγνωριστικά μια φίλη μου πρώτα που θέλει κι αυτή να πάει, και μετά την ρωτάω πού είναι, ή ρωτάω στο μπαρ :P Απ' το να κοιτάω σαν το ηλίθιο στην μέση του μαγαζιού επειδή θέλω να κατουρήσω, είναι τα best case scenarios. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Σας διαβαζα ασυναισθητα σαυτο το θεμα και ετρωγα...μουρθε αναγουλα μολις καταλαβα τι διαβαζω...ανοιχτε κανενα θεμα με το τα κοριτσια ξενυχτανε δυο δυο στο υπνοδωματιο να φαμε σαν ανθρωποοιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μην γίνεις ποτέ ταξιτζού. Αλήθεια. :P

Αυτό ήταν ήδη εκτός λίστας αφού εγώ φοράω ζώνη στο αυτοκίνητο. :p

Και γω το έχω ένα άγχος αυτό, οπότε ή στέλνω αναγνωριστικά μια φίλη μου πρώτα που θέλει κι αυτή να πάει, και μετά την ρωτάω πού είναι, ή ρωτάω στο μπαρ :P Απ' το να κοιτάω σαν το ηλίθιο στην μέση του μαγαζιού επειδή θέλω να κατουρήσω, είναι τα best case scenarios. :P

Τσ τσ δεν κατάλαβες. Μπορεί να έχω λάβει ήδη οδηγίες από φίλη ή απ το μπαρ αλλά πάλι φοβάμαι ότι θα κάνω χαζομάρα. Οκ, αν απλώς πήγαινα κουτουρού, θα ήταν πιο κατανοητό το να αγχωθώ λίγο μη βρεθώ αλλού ντ' αλλού αλλά δεν πρόκειται επ'αυτου. ^^ Το καλύτερό μου είναι όταν βλέπω από μακρια ''WC'' ή κάποιο βελάκι για WC και αισθάνομαι ασφάλεια και σιγουριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πολύ υπερβολή ρε παιδιά.
Αν μιλάμε για μια απλή καφετέρια μέρα μεσημέρι μπορεί να πάω άνετα και μόνη μου. Επίσης ταξιδεύω μόνη μου αρκετές φορές, οπότε και πάλι μόνη πάω, θέλοντας και μη. Όμως σε άλλες περιπτώσεις που πάω με συνοδεία, ο λόγος είναι ο εξής απλός: μια παραπάνω ασφάλεια (στο μέτρο του εφικτού) αν τυχόν έρθει κανάς παράξενος ή γενικά κάποιος μιας και κάποιες πόρτες δε κλείνουν καλά, συν το ότι κάποιοι και κλειστή πόρτα να δουν, ανοίγουν. Κυρίως όμως για να ειδοποιήσει αν τυχόν φρακάρει η πόρτα (το έχω σχεδόν πάθει, δηλαδή την ξεφράκαρα τελικά μόνη μου με λίγη προσπάθεια).
Πέρα απ' αυτό τώρα, υπάρχει το απλά "για την παρέα" μιας και συνήθως σε μια παρέα όλο και κάποια άλλη κοπέλα θα θέλει να πάει.
Συνήθως δεν παίρνω καν τσάντα μαζί μου εκτός αν υπάρχει λόγος, ούτε ποτέ "φρεσκάρομαι" με καλλυντικά, οπότε για μένα δεν είναι λόγοι αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top