• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

pigasus

Νεοφερμένος

Η pigasus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά ξερετε ποιοί χειρούργοι κανουν ρινοπλαστικές στο ΙΑΣΩ ????

Στο Ιασώ (στο Σκούρα) χειρουργήθηκα+εγώ τον Απρίλιο αλλά υπήρχε και άλλος πλαστικός εκεί (δεν ξέρω αν ήταν+ωρυλά) του οποίου το όνομα δεν μπορώ να επαναφέρω τώρα.Οπότε ψάξ΄το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κανεις που να έχει χειρουργηθεί από τον Ευθύμη Χριστόπουλο ? ? ? (https://www.echristopoulos.gr/gr/)

Πήγα σήμερα στο ιατρέιο του και μου φάηκε πολύ καλός . Απαντάει σε ότι τον ρωτήσεις και γενικά ειναι πολυ καταδεκτικός , πιο άνθρωπος σε σχέση με τους αλλούς . Γενικά μου κανε πολύ καλή εντύπωση αλλα επειδή δεν εχει αναφερθεί σχεδόν καθόλου εδώ ήθελα να ρωτήσω ....

Αν ξέρει καποιος γι αυτόν , αν έχει χειρουργηθεί ο ίδιος ή καποιος γνωστός του παρακαλώ πολύ να "ανεβάσει" τίποτα (καμια άποψη) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι ολοκαίνουργια στο φόρουμ.
Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν κάνει ρινοπλαστική πόσο κοστίζει και αν μένεις τη νύχτα στο νοσοκομείο ή αν πας σπίτι σου...
Σας ευχαριστώ πολύ και καλώς σας βρήκα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι ολοκαίνουργια στο φόρουμ.
Θα ήθελα να ρωτήσω τα παιδιά που έχουν κάνει ρινοπλαστική πόσο κοστίζει και αν μένεις τη νύχτα στο νοσοκομείο ή αν πας σπίτι σου...
Σας ευχαριστώ πολύ και καλώς σας βρήκα :)

συνηθως ειναι 2.000-4.000(το πολυυ!)...για το αλλο δυστυχως δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση....:D

τιποτααα!:D:D
αα εψαξα και για τον αν χρειαζεται να μεινεις στην κλινικη καθολου και ειδα πως μενεις λιγες ωρες..απλα μεχρι να συνελθεις απο την ναρκωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni79

Νεοφερμένος

Η eleni79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας ειμαι καινουρια εδω και μια και σκεφτομαι κι εγω για αλλαγη στη μυτουλα διαβασα και τις 231 σελιδες αλλα δεν καταλαβα ποιος γιατρος ειναι καλος το μονο σιγουρα ειναι να αποφυγω καποιον . .εχω επισκεφτει εναν πλαστικο χειρουργο με δωρεαν την πρωτη επισκεψη το αναφερει στο site του.Καλος μου φανηκε ευγενικος ηταν. ημουν μια ωρα στο γραφειο του μου απαντησε σε ολες τις ερωτησεις οχι μονο τις δικες μου αλλα και τις παραγγελιες που ειχα απο μια φιλη για καποιο δικο της αισθητικο προβληματακι.Μου εδειξε στον υπολογιστη πως θα γινει η μυτη και φωτογραφιες απο δουλειες που εχει κανει.Εμαθα γι αυτον απο το internet apo αναζητησεις που εκανα εχει καποιος αποψη για τον συγκεκριμενο? .............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κανεις που να έχει χειρουργηθεί από τον Ευθύμη Χριστόπουλο ? ? ? (https://www.echristopoulos.gr/gr/)

Πήγα σήμερα στο ιατρέιο του και μου φάηκε πολύ καλός . Απαντάει σε ότι τον ρωτήσεις και γενικά ειναι πολυ καταδεκτικός , πιο άνθρωπος σε σχέση με τους αλλούς . Γενικά μου κανε πολύ καλή εντύπωση αλλα επειδή δεν εχει αναφερθεί σχεδόν καθόλου εδώ ήθελα να ρωτήσω ....

Αν ξέρει καποιος γι αυτόν , αν έχει χειρουργηθεί ο ίδιος ή καποιος γνωστός του παρακαλώ πολύ να "ανεβάσει" τίποτα (καμια άποψη) .
δε μου λες, ολοι σου εδειξαν το ιδιο μετεγχειτητικο αποτελεσμα??δηλ. την ιδια μυτη??η ο καθενας απο αυτους που πηγες σου εδειξε κ κατι διαφορετικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κανεις που να έχει χειρουργηθεί από τον Ευθύμη Χριστόπουλο ? ? ? (https://www.echristopoulos.gr/gr/)

Πήγα σήμερα στο ιατρέιο του και μου φάηκε πολύ καλός . Απαντάει σε ότι τον ρωτήσεις και γενικά ειναι πολυ καταδεκτικός , πιο άνθρωπος σε σχέση με τους αλλούς . Γενικά μου κανε πολύ καλή εντύπωση αλλα επειδή δεν εχει αναφερθεί σχεδόν καθόλου εδώ ήθελα να ρωτήσω ....

Αν ξέρει καποιος γι αυτόν , αν έχει χειρουργηθεί ο ίδιος ή καποιος γνωστός του παρακαλώ πολύ να "ανεβάσει" τίποτα (καμια άποψη) .
δε μου λες, ολοι σου εδειξαν το ιδιο μετεγχειτητικο αποτελεσμα??δηλ. την ιδια μυτη??η ο καθενας απο αυτους που πηγες σου εδειξε κ κατι διαφορετικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δε μου λες, ολοι σου εδειξαν το ιδιο μετεγχειτητικο αποτελεσμα??δηλ. την ιδια μυτη??η ο καθενας απο αυτους που πηγες σου εδειξε κ κατι διαφορετικο??

Οχι οχι σε διαδικασια photoshop δεν εχω μπει σε κανεναν απο τους 3 γιατρους που έχω πάει . Ούτως ή άλλως δεν θέλω κάποια διαφορά στην μύτη μου (στο χα πει και σε προσωπικά μηνύματα) απλά στράβωσαν τα κόκκαλα ,μετά απο ένα ατύχημα που είχα ,και μόνο αυτό θέλω να διορθώσω . Ούτε να την κοντύνω ούτε να φτιάξω το ακριρίνιο τίποτα .

Αυτό που είπα το είπα πιο πολύ γιατι , άποψή μου , αλλά όλοι οι πλαστικοί χειρούργοι έχουν ενα στυλάκι οτι μονο αυτοί (οι συγκεκριμένοι) θα σου δώσουν το επιθυμητό αποτέλεσμα , αυτοί είναι οι καλύτεροι ...και μαλακίες τέτοιες . Καταλήγουν να μιλάνε πιο πολύ γιαυτούς ή να σου λένε αερολογίεσ όπως "όλα θα γίνουν όπως τα θες" και τέτοια και να μην σου απαντάνε στα ερωτήματα που σε καίνε (που μπορεί να είναι και αφελή αλλά οκ δεν είμαστε και ολοι γιατροί) .
Ο Χριστόπουλος απλά είναι πιο συζητήσιμος μόνο αυτό είπα τίποτα άλλο .

Τώρα αν κάποιος (το ξαναλέω) έχει καποια εμπειρία να αναρτήσει, παρακαλώ πολύ, ας το κάνει , γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω κανέναν μέχρι τώρα και θα με βοηθούσε πολυ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οχι οχι σε διαδικασια photoshop δεν εχω μπει σε κανεναν απο τους 3 γιατρους που έχω πάει . Ούτως ή άλλως δεν θέλω κάποια διαφορά στην μύτη μου (στο χα πει και σε προσωπικά μηνύματα) απλά στράβωσαν τα κόκκαλα ,μετά απο ένα ατύχημα που είχα ,και μόνο αυτό θέλω να διορθώσω . Ούτε να την κοντύνω ούτε να φτιάξω το ακριρίνιο τίποτα .

Αυτό που είπα το είπα πιο πολύ γιατι , άποψή μου , αλλά όλοι οι πλαστικοί χειρούργοι έχουν ενα στυλάκι οτι μονο αυτοί (οι συγκεκριμένοι) θα σου δώσουν το επιθυμητό αποτέλεσμα , αυτοί είναι οι καλύτεροι ...και μαλακίες τέτοιες . Καταλήγουν να μιλάνε πιο πολύ γιαυτούς ή να σου λένε αερολογίεσ όπως "όλα θα γίνουν όπως τα θες" και τέτοια και να μην σου απαντάνε στα ερωτήματα που σε καίνε (που μπορεί να είναι και αφελή αλλά οκ δεν είμαστε και ολοι γιατροί) .
Ο Χριστόπουλος απλά είναι πιο συζητήσιμος μόνο αυτό είπα τίποτα άλλο .

Τώρα αν κάποιος (το ξαναλέω) έχει καποια εμπειρία να αναρτήσει, παρακαλώ πολύ, ας το κάνει , γιατί η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω κανέναν μέχρι τώρα και θα με βοηθούσε πολυ .

Κι εμένα ο Α.Σ. τέτοιο στυλ έπαρσης είχε.
Μπορεί βέβαια το αποτέλεσμα να με δικαίωσε, αλλά οσο να ναι, η έπαρση ήταν εντονότατη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κι εμένα ο Α.Σ. τέτοιο στυλ έπαρσης είχε.
Μπορεί βέβαια το αποτέλεσμα να με δικαίωσε, αλλά οσο να ναι, η έπαρση ήταν εντονότατη!

Γεια σου Gilda!
Πληροφοριακά σε εσένα πόσο κόστισε η επέμβαση;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
τιποτααα!:D:D
αα εψαξα και για τον αν χρειαζεται να μεινεις στην κλινικη καθολου και ειδα πως μενεις λιγες ωρες..απλα μεχρι να συνελθεις απο την ναρκωση!

ωραια σε ευχαριστώ για την ενημέρωση :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γεια σου Gilda!
Πληροφοριακά σε εσένα πόσο κόστισε η επέμβαση;:)

Ο Σκ. ζήτησε 4.000 €, εμείς του ζητήσαμε έκπτωση και τελικά πληρώσαμε 3.750€
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
γεια σας ειμαι καινουρια εδω και μια και σκεφτομαι κι εγω για αλλαγη στη μυτουλα διαβασα και τις 231 σελιδες αλλα δεν καταλαβα ποιος γιατρος ειναι καλος το μονο σιγουρα ειναι να αποφυγω καποιον λ...ρα .εχω επισκεφτει εναν πλαστικο χειρουργο με δωρεαν την πρωτη επισκεψη το αναφερει στο site του.Καλος μου φανηκε ευγενικος ηταν. ημουν μια ωρα στο γραφειο του μου απαντησε σε ολες τις ερωτησεις οχι μονο τις δικες μου αλλα και τις παραγγελιες που ειχα απο μια φιλη για καποιο δικο της αισθητικο προβληματακι.Μου εδειξε στον υπολογιστη πως θα γινει η μυτη και φωτογραφιες απο δουλειες που εχει κανει.Εμαθα γι αυτον απο το internet apo αναζητησεις που εκανα εχει καποιος αποψη για τον συγκεκριμενο? Α.Ιωαννιδης λεγεται

δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα γενικα.....και αν θυμάμαι καλά, αυτός είχε κατακρεουργήσει την μύτη του ramblade (αρχικές σελίδες)...καλύτερα να το ψάξεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

curt441

Νεοφερμένος

Ο curt441 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια θοδωρης βουκιδης?ξερετε τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα γενικα.....και αν θυμάμαι καλά, αυτός είχε κατακρεουργήσει την μύτη του ramblade (αρχικές σελίδες)...καλύτερα να το ψάξεις...;)

γεια σας ειμαι καινουρια εδω και μια και σκεφτομαι κι εγω για αλλαγη στη μυτουλα διαβασα και τις 231 σελιδες αλλα δεν καταλαβα ποιος γιατρος ειναι καλος το μονο σιγουρα ειναι να αποφυγω καποιον λ...ρα .εχω επισκεφτει εναν πλαστικο χειρουργο με δωρεαν την πρωτη επισκεψη το αναφερει στο site του.Καλος μου φανηκε ευγενικος ηταν. ημουν μια ωρα στο γραφειο του μου απαντησε σε ολες τις ερωτησεις οχι μονο τις δικες μου αλλα και τις παραγγελιες που ειχα απο μια φιλη για καποιο δικο της αισθητικο προβληματακι.Μου εδειξε στον υπολογιστη πως θα γινει η μυτη και φωτογραφιες απο δουλειες που εχει κανει.Εμαθα γι αυτον απο το internet apo αναζητησεις που εκανα εχει καποιος αποψη για τον συγκεκριμενο? Α.Ιωαννιδης λεγεται
Κι εγώ δεν έχω ακούσει καθόλου καλά λόγια για τον Α. Ιωα...Είμαι στην φάση που το ψάχνω κι εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni79

Νεοφερμένος

Η eleni79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ δεν έχω ακούσει καθόλου καλά λόγια για τον Α. Ιωα...Είμαι στην φάση που το ψάχνω κι εγώ..

δεν εννοω τον .... αλλα τον ... Ο πρωτος που εφτιαξε/χαλασε τη μυτη του ramblade einai karaflos κι εχει και χαλια μυτη!σιγα μην τον ειμπιστευτω..εγω λεω τον ...αυτος εχει .........ειναι συμπαθητικος η μυτη που μου εκανε στον υπολογιστη μου πηγαινε.απο τη συζητηση που καναμε συμπερανα οτι γνωριζει απο αισθητικη γιατι μου ειπε οτι αλιως κανει μια αντρικη μυτη κι αλιως μια γυναικεια.τις αντρικες τις κανει 90 μοιρες και τις γυναικειες λιγο παραπανω για να δειχνουν πιο θυλικες ενω οι αντρικες ειναι καλυτερα να ειναι ισιες χωρις κλιση.δουλειες του που μου εδειξε στον υπολογιστη ηταν οκ.το καλο επισης ηταν οτι εκλεισα το ραντεβου μεσω ιντερνετ και δεν μου πηρε λεφτα για την επισκεψη.

εχω κατεβασει ενα προγραμματακι το virtual plastic surgery ισως να σας βοηθησει κι εσας βαζω μια φωτογραφια και μετα κανω αλλαγες στη μυτη και βλεπω το πριν και το μετα.δεν ειναι δυσκολο προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danabcdefg

Νεοφερμένος

Ο danabcdefg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
για πλαστικη αισθητικη επεμβαση σε δημοσιο νοσοκομειο αν μπορειτε να μου συστησετε καποιον γιατρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john29

Νεοφερμένος

Ο john29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θελω να κανω μια ερωτηση για οσους γνωριζουν.
Μετα την επεμβαση αν κατι δεν μας αρεσει στη νεα μας μυτη,υπαρχει δυνατοτητα να εκ των υστερων με ενεσημα μεσα(προφανως),να τροποποιησουμε το αποτελεσμα.
Και αν ναι πως ,με τι,κτλ.

Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top