Instant Messengers

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τελευταίες εξελίξεις από το μέτωπο της msn spaces :
Η MSN windows live spaces μετά από μία εβδομάδα διάλειμα ομαλής λειτουργίας, αφού με έβαλε να κάνω δηλώσεις μετανοίας και να αυτομαστιγωθώ αποσύροντας τις ...σατανικές φωτογραφίες που προσβάλλουν τα χρηστά ήθη της, ξεκίνησε πάλι να αντιμετωπίζει σοβαρό τεχνικό πρόβλημα. Δεν ξέρω αν την δυσφημίζω και αν θα παραμείνει αυτό το post μου, αλλά τέτοιο χάλι δεν έχω ξαναδεί. Αποτρέπω όλους να γίνουν μέλη της msn spaces εκτός αν θέλουν να πάνε στον ψυχίατρο !!! :mad: Το μόνο που θα χρειαστώ είναι γαιδουρινή υπομονή να μεταφέρω τόση δουλειά σε ένα άλλο provider και δυστυχώς πίστευα ότι θα το απέφευγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι σε σωστό forum.
Χθες το απόγευμα μπήκα από άλλο pc με το κλασσικό Windows Messenger.Όπως γνωρίζετε οι επαφές οργανώνονται σε ομάδες.Ωστόσο εγώ δεν τις είχα βάλει σε ομάδες;) Τελικά παρατήρησα ότι κάποιος ΑΛΛΟΣ με κάποιο τρόπο είχε φτιάξει 3 ομάδες που σχημάτιζαν τη φράση:bill είσαι πολύ μ@λ@κ@ς
Πώς γίνεται κάποιος άλλος από διαφορετικό pc να έφτιαξε 3 ομάδες στο δικό μου msn?Πιθανότατα αυτός να είναι ήδη στις επαφές μου,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς δημιουργήθηκαν οι ομάδες!!
Οκ,αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η πιο απλή και μοναδική αιτία του παραπάνω είναι κάποιος να μάντεψε τον κωδικό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Αυτό είχε συμβεί και σε εμένα διότι ήξεραν τον κωδικό μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δηλαδή καλό είναι να βρω άλλο κωδικό?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
εγώ θα σου πρώτεινα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λολ δεν είμαι και πολύ καλός στο να βρίσκω κωδικούς.:P Τέσπα,κάτι θα σκεφτώ,thnx.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, οχι απλα πρεπει να αλλαξεις κωδικο, πρεπει να το κανεις ΑΜΕΣΩΣ.
γιατι παλι καλα που δε σου σβησε επαφες ο τυπος, η που δεν εστειλε σε ολους μειλ ..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
εγώ πάλι θα πρότεινα φτιάξεις καινούριο λογαριασμό...
πάντως όποιος το έκανε, σίγουρα έχει αρκετά καλή γνώση από pc...
και για να σου πω και την αλήθεια, δεν έχω την εντύπωση ότι αν θελήσει να το ξανακάνει, θα κώλωνε σε κάτι...
επίσης πολύ πιθανό θα ήταν να έχει χακάρει και το ίδιο σου το pc...
κάνε κανέναν έλεγχο καλού κακού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι σε σωστό forum.
Χθες το απόγευμα μπήκα από άλλο pc με το κλασσικό Windows Messenger.
Ήταν pc γνωστού σου; Ή ειχες πάει σε κανενα net cafe;
Όπως γνωρίζετε οι επαφές οργανώνονται σε ομάδες.Ωστόσο εγώ δεν τις είχα βάλει σε ομάδες;) Τελικά παρατήρησα ότι κάποιος ΑΛΛΟΣ με κάποιο τρόπο είχε φτιάξει 3 ομάδες που σχημάτιζαν τη φράση:bill είσαι πολύ μ@λ@κ@ς
Πώς γίνεται κάποιος άλλος από διαφορετικό pc να έφτιαξε 3 ομάδες στο δικό μου msn?Πιθανότατα αυτός να είναι ήδη στις επαφές μου,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς δημιουργήθηκαν οι ομάδες!!
Οκ,αυτά:P
Ή ηξεραν τον κωδικό σου,ή υπήρχε καποιος keylogger στο πισι που χρησιμοποιησες το messenger.Αλλαξε κωδικο και σκαναρε και το δικο σου pc μήπως εγινε από εκεί η δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ή πολύ απλά, ήσουν σε άλλο πισί και όταν έφυγες ξέχασες να κλείσεις τον windows messenger...και τον βρήκε ο επόμενος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ή πολύ απλά, ήσουν σε άλλο πισί και όταν έφυγες ξέχασες να κλείσεις τον windows messenger...και τον βρήκε ο επόμενος..
Παίζει. Εγώ έχω δει να ξεχνάνε να κάνουν logout σε κοινόχρηστα PC's.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όχι στο pc του πατέρα μου ήμουν:D :P Σε net cafe δεν πηγαίνω...;)
Το πιο πιθανό πάντως είναι αυτό με το keylogger.Anyway έβαλα κωδικό strong για να μάθουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι στο pc του πατέρα μου ήμουν:D :P Σε net cafe δεν πηγαίνω...;)
Το πιο πιθανό πάντως είναι αυτό με το keylogger.Anyway έβαλα κωδικό strong για να μάθουν:P

Πάντως ρίξε και ενα σκανάρισμα για να εισαι καλυμενος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς το pc μου χάλασε(το χάλασα βασικά:P )και ξαναέβαλα τα windows,οπότε δε νομίζω προς το παρόν να κάνω scan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
keylogger μου λεει καποιος τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ούτε εγώ ξέρω,υποθέτω ότι με ένα πρόγραμμα ένας τρίτος μπορεί να σου παίρνει κωδικούς και προσωπικά στοιχεία??Κάτι τέτοιο πάντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μηπως ειναι αυτο που εσυ κλικαρεις, για να θυμαται το πισι τον κωδικο σου μονιμως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Νομίζω οτι είναι ένα πρόγραμμα το οποίο καταγράφει τα πλήκτρα που έχεις πατήσει στο πληκτρολόγιό σου και με τη σειρά που τα πάτησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ναι αλλά έτσι πώς ο άλλος βρίσκει τον κωδικό σου?Ιδού η απορία.Εξάλλου και πάλι δεν βάζω remember my password:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top