Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Λοιπόν Valder τόσο πάθος που βλέπω να 'χεις με τη σειρά αυτή με έχει 'μερακλώσει' κ θέλω να τη δω! Έχω ένα πρόβλημα με το κατέβασμα αυτή τη στιγμή:worry: (μαλλόν αυτό που ' χουν κ πολλοί πλέον) αλλά, αν δεν με απατά η μνήμη μου μια φίλη μου είναι fan της σειράς οπότε θα της πω αύριο να μου τη δανείσει. Έτσι κ αλλιώς αν είναι τόσο καλή θα την πάρει πίσω πολύ γρήγορα..:clapup:.Αν τα βλέπω 10-10 τα επεισόδια!Αλλιώς θα κοιτάξω από torrent με την ελπίδα ότι θα κατεβαίνει γρήγορα:hmm:.
Έχω κατά νου και Stargate κ 4400 κ... αν πάθω κ γω τίποτα με τα οκτάγωνα θα την κανονίσω την αδερφή μου (της οποίας αν της πω για καλή σειρά θα τη δει κ θα κολήσει κ αυτή! Οπότε μπορεί αυτή να την πάθει με τα οκτάγωνα!:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Φοβερός ο σκάι βρε παιδιά.
Είχα αγωνία όλη τη βδομάδα με το πως θα τελείωνε το "Χαβάη 5-0" και αφού διαφήμισε το τελευταίο επεισόδιο της σειράς, χθες έβαλε για δεύτερη φορά το προ-τελευταίο.
Από προγραμματισμό σκίζει... και περίμενα με τόσο ενδιαφέρον !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:hmm:χμμμ ..... απο ελληνικες λατρευω το Στο παρα πεντε (εχει θεικες ατακες) και λιγο λιγοτερο οι Single ...
Τωρα απο ξενες λατρευω οτι αστυνομικο εχει ο ΣΚΑΙ (CSI και τετοια) αλλα και τις ιατρικες υποθεσεις με τον Dr House :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silent song

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Little Broken Heart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ελληνική "Στο παρα πέντε" και ξένη '' CSI"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Criminal minds.
Spencer Reid. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αγαπημένες μου σειρές: Dexter
Τόπικ για Dexter δεν υπάρχει, το γράφω εδώ.

Και τι παρατήρησα λοιπόν; Guest star στην σεζόν 6 ...
Edward James Olmos. True epicness, αυτή τη σεζόν μπορεί και να την δω! :clapup:

Yes, it has begun!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
dexter και big bang theory
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
το big bang theory είναι καλό ρε παιδιά?? λίγο που έχω δει μου φαίνεται μεγάλη μαλακία

εμένα φιλαράκια και prison break
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρά Πέντε, 24, παλιότερα εβλεπα πολυ τις Μάγισσες, Τα κορίτσια του Γκιλμορ, Ντετέκτιβ Μονκ, Ιατρικές υποθέσεις, CSI. Τώρα βλέπω Lost και επιτέλους (φτάνοντας στο 12ο επεισόδιο του 1ου κύκλου) έχει αρχίσει να έχει την αγωνία που νόμιζα πως θα είχε απ' όσα είχα ακούσει! :D Και το nip/tuck μου άρεσε, αλλά δεν βλέπω τηλεόραση πια με τον κλασσικό τρόπο και οι υπότιτλοι που βρήκα δεν είναι συγχρονισμένοι.. :(

Αυτη είναι η απάντησή μου στις 19-08-07. Από τότε έχω δει σειρές και σειρές, αφού κάθε φορά που τρώω σχεδόν βάζω κι ένα επεισόδιο από ..κάτι και βλέπω. Γενικά προτιμώ τις ξένες, ελληνικές έχω δει ελάχιστες ολοκληρωμένες. Εχουμε και λέμε λοιπόν (σειρά τυχαία): How I met your mother, Fringe, Grey's Anatomy, Californication, Private Practice, Nip/Tuck (ναι βρήκα υπότιτλους :P), House M.D., Vampire Diaries, True Blood, Supernatural (το σταμάτησα πριν δύο ή τρεις σεζόν γιατί θεώρησα πως θα κάνει κοιλιά), Flashforward, V, Boston Legal, Cold Case (μόνο την 1η σεζόν έχω δει), The secret diary of a call girl, White collar (εκπληκτικό, κρίμα που είχε μόνο δύο σεζόν), Heroes (το σταμάτησα κάπου στην τρίτη σεζόν, άρχισε να με κουράζει), Burn Notice και Chuck (αμα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ άλλο να δω, μπορεί να κατεβάσω καμιά σεζόν, έχω μείνει στην 3η και στα δυο), Damages (εκπληκτική πρώτη σεζόν, πιο αδιάφορες οι επόμενες δύο), Dirty Sexy Money (έχω δει μόνο την πρώτη σεζόν και δεν σκοπεύω να δω άλλη), Sex and the City, Samantha Who?
Τα τελευταία μου κολλήματα (αλλά σοβαρά κολλήματα, του τύπου βλέπω 4 επεισόδια στη σειρά αν έχω χρόνο) είναι το Six Feet Under και το Dexter, στα οποία παίζει ο ίδιος ηθοποιός και έχω εντυπωσιαστεί με το ταλέντο του, αφού οι δύο ρόλοι διαφέρουν σαν την μέρα με την νύχτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ελληνική:
Κωνσταντίνου & Ελένης (θα παίζει για πάντα)

Ξένη
Dexter - Ηawaii 5-0
Και πολλές πολλές άλλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Το "El internado" είναι μια πολύ ωραία ισπανική σειρά με μια παρέα μαθητών σε ένα εσώκλειστο σχολείο όπου ανακαλύπτουν πως συμβαίνουν διάφορα περίεργα και προσπαθούν να τα εξιχνιάσουν. Θα την βρείτε στο dailymotion και δεν χρειάζεται καν να την κατεβάσετε, πατάς το play και παίζει με ελληνικούς υπότιτλους.

Επίσης, τώρα ξεκίνησα να βλέπω το New Girl με τη Zooey Deschanel (κάπως έτσι), αυτή που έπαιζε στο 500 days with Summer. Είναι κωμωδία με 22λεπτα επεισόδια, στα 4 πρώτα έλεγα πως είναι βλακεία αλλά μετά κόλλησα. Και τέλος έχω δει 2 επεισόδια από το Game of thrones και είναι πολύ καλό, σίγουρα θα το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αυτη είναι η απάντησή μου στις 19-08-07. Από τότε έχω δει σειρές και σειρές, αφού κάθε φορά που τρώω σχεδόν βάζω κι ένα επεισόδιο από ..κάτι και βλέπω. Γενικά προτιμώ τις ξένες, ελληνικές έχω δει ελάχιστες ολοκληρωμένες. Εχουμε και λέμε λοιπόν (σειρά τυχαία): How I met your mother, Fringe, Grey's Anatomy, Californication, Private Practice, Nip/Tuck (ναι βρήκα υπότιτλους :P), House M.D., Vampire Diaries, True Blood, Supernatural (το σταμάτησα πριν δύο ή τρεις σεζόν γιατί θεώρησα πως θα κάνει κοιλιά), Flashforward, V, Boston Legal, Cold Case (μόνο την 1η σεζόν έχω δει), The secret diary of a call girl, White collar (εκπληκτικό, κρίμα που είχε μόνο δύο σεζόν), Heroes (το σταμάτησα κάπου στην τρίτη σεζόν, άρχισε να με κουράζει), Burn Notice και Chuck (αμα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ άλλο να δω, μπορεί να κατεβάσω καμιά σεζόν, έχω μείνει στην 3η και στα δυο), Damages (εκπληκτική πρώτη σεζόν, πιο αδιάφορες οι επόμενες δύο), Dirty Sexy Money (έχω δει μόνο την πρώτη σεζόν και δεν σκοπεύω να δω άλλη), Sex and the City, Samantha Who?
Τα τελευταία μου κολλήματα (αλλά σοβαρά κολλήματα, του τύπου βλέπω 4 επεισόδια στη σειρά αν έχω χρόνο) είναι το Six Feet Under και το Dexter, στα οποία παίζει ο ίδιος ηθοποιός και έχω εντυπωσιαστεί με το ταλέντο του, αφού οι δύο ρόλοι διαφέρουν σαν την μέρα με την νύχτα! :D

Το White Collar ειναι πραγματικα πανεξυπνη σειρα και το τελευταιο μου μεγαλο κολλημα. Μονο που καπου εχεις μπερδευτει νομιζω... Αυτη τη στιγμη βρισκεται στην 4η σεζον;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Από ξένες: House MD
Από ελληνικές: Μπαμπά μην τρέχεις (Μουρατίδης όλα τα euro)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προσθέτω ακόμη 2 που τελείωσα πρόσφατα κ θεωρώ ότι είναι σειρές που τα σπάνε: The Killing και το Game of Thrones. Πολλοί θα διαφωνήσουν αλλά νομίζω ότι μου άρεσε λίγο παραπάνω το The Killing....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σειρές που είδα και μου άρεσαν

Game of Thrones
Rome
Two and a Half men
The Big Bang Theory
South Park
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Από ελληνικές Tο Kαφέ Tης Xαράς.
Από ξένες The Bing Bang Theory!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

True BloodMania

Νεοφερμένος

Ο True BloodMania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
True Blood
Teen Wolf
Grey's Anatomy
Dr 90210
Sex & The City

Θα δω και τα V,Supernatural,Games of Thrones,Jericho και θα αποκτήσω γνώμη και για αυτά συνήθως ότι έχω δει μου άρεσε και δεν με έχει απογοητεύσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Game of Thrones
Once Upon A Time
The Vampire Diaries
The Big Bang Theory
Pretty Little Liars
Gossip Girl
90210
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top