Το πρώτο σας φιλί

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το πρωτο μου φιλι...χμμμ...στα 14 μου....στο φροντιστηριο των αγγλικων με ενα συμμαθητη.Κοιταζομασταν και καταλαβαιναμε οτι γουσταραμε και οι δυο αλλα κανεις δεν εκανε κινηση....παω λοιπον να μπω μια μερα στη τουαλετα και μπαινεικ αυτοσ μαζι μου, με κολλαει στον τοιχο και με φιλαει!!!! ε ηταν το πρωτο μου φιλι και η πρωτη μου σχεση... τα πρωτα και αθωα συναισθηματα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ηταν στα 16 μου με ενα παιδι απο το φροντηστηριο που τον ηθελα σχεδον ενα χρονο αλλα ημαστε φιλαρακια....:confused: και πανω που ειχα απογοητευτει εντελως και ημουν σιγουρη οτι δεν προκειται να γυρισει να με κοιταξει,τα τοτε χριστουγεννα μου ζητησε εμμεσα (απο παιχνιδι που κερδισα ταχα) να βγουμε... μου ειπε "το και το" και σε ενα στενο που πηγαμε,καθησαμε στο πεζουλι και με φιλησε.. :clapup: βεβαια ενα μηνα κρατησε το πανηγυρι γιατι ημουν τοσο τρελαμενη μαζι του (αυτος οχι) που εχανα τα λογια μου απο τοτε που αρχισαμε να βγαινουμε :whistle: ...ευτυχως ξεπερασα αυτο το σταδιο :P ..πλεον μιλαμε και ειμαστε φιλοι...ή μαλλον καλοι γνωστοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evagelia_

Νεοφερμένος

Η Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πηγαινα 3η γυμνασιου... Και εκανα σχεση ( που λεει ο λογος ) με τον κουκλο, το ξανθο, τον γαλανοματη που επαιζε τελεια μπαλα και τον ηθελαν και πολλες τρομαρα του... Ε τα φτιαξαμε σε ενα διαλλειμα..Δεν καναμε τιποτα τοτε...Ηταν και μερα, ειχε και παιδια τριγυρω.. Ουτε οταν βγαιναμε γινοταν τιποτα...απλα μιλουσαμε! Γιατι;;;; Γιατι φοβομουν! ( τωρα που το σκεφτομαι σκαω στα γελια!! χαχαχα) Δεν ξερω πως και γιατι αλλα φοβομουν... Αυτος βεβαια ηθελε και προσπαθουσε να με πλησιασει, αλλα εγω γυρνουσα το προσωπο μου.. Τελος παντων πηρα και εγω την αποφαση, ενω προηγουμενως εβλεπα συνεχεια στην τηλεοραση πως φιλιουνται για να κανω και εγω το ιδιο χαχαχα! Μικρουλι και αθωο! Φιληθηκαμε στο Γυμνασιο ενα βραδυ....με γλωσσα μαλιστα ο κυριος:mpliaks: :pfff: .. Συνολο δωσαμε 3 φιλια εκεινη την βραδια..Μετα δεν ξανασυναντηθηκαμε μονοι μας και μετα απο καμια βδομαδα χωρισαμε..! Ουτε μου αρεσε ουτε δεν μου αρεσε..ενα ουδετερο συναισθημα για το πρωτο φιλι.. Ειναι που δεν ενιωθα και κατι για αυτον.. Μετα απο κανα 2 μηνες εκανα σχεση με τον Π.. που ειμαστε μαζι μεχρι και τωρα! Και το πρωτο φιλι μ αυτον ηταν με γλωσσα.. επειδη εγω την εβαλα :redface: Εμ ετσι ειναι με οποιο δασκαλο κατσεις τετοια γραμματα θα μαθεις.. Το αστειο ειναι που μου το χτυπαει μεχρι τωρα.. Οτι εγω και καλα ημουν ''ξεπεταγμενη'' και για πρωτο φιλι ειναι πολυ ''καπως'' να βαλεις γλωσσα...:P Παντως, επειδη ειχα να δωσω αρκετο καιρο φιλι, ειχα ξεχασει την ''γευση'' του φιλιου και μου φανηκε πως ηταν αυτο το πρωτο φιλι...! Αααα και σ αυτον τραβηχτηκα αλλα ειχε το ενα χερι στην μεση μου και το αλλο στο κεφαλι μου , με τραβηξε και με φιλησε σιγα-σιγα και δεν προλαβα να κανω αλλη κινηση, ας πουμε να ξανατραβηχτω, ασε που ειχα ξαναφιλησει αλλες 3 φορες παρακαλω και θα ηταν χαζομαρα μου να τραβηχτω! :P Τεσπα, πολλα λεω..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χμμμμ...ασχημη εμπειρια το "1ο" μου φιλι...

3η γυμνασιου με εναν φιλο ενος φιλου μου...ενα χρονο μεγαλυτερος,καγκουρι,ψιλοχαλια(και τοτε ετσι ελεγα...:P) και μεγαλος μαλακας...η εμπειρια λοιπον ηταν χαλια....δεν μου αρεσε καθολου θυμαμαι,δεν ενιωσα τιποτα εκτος απο εναν πανικο(με φιλησε κατω απο το σπιτι μου και φοβηθηκα μηπως πεταγοταν η μανα μου 'η ο πατερας μου)....ετσι πηγαμε σε ενα παρκο κοντα στο σπιτι μου...αρχισε ο τυπος να γινεται πιο διαχυτικος και να πιανει διαφορα σημεια του σωματος μου και του λεω τρομαγμενη "πολυ βιαζεσαι"....να μην σας τα πολυλογω με πηγε σπιτι μου μετα(εν τω μεταξυ εμενα με ειχε πιασει και κριση αληθειας και του ειπα οτι ηταν η 1η φορα μου)μου λεει "θα τα ξαναπουμε"...και καλα...και μαθαινω την επομενη οτι ειχε πει στον κοινο μας φιλο "εεε,δεν ηταν και πολυ καλη....απειρη ηταν μωρε...καλα αμα μου ξανακαυ.......σει θα την παρω τηλ"
ο αθλιος μου αφησε κομπλεξ μετα...στην επομενη σχεση μου ειχα κολληματα αλλα το φιλι μαζι του θεωρω οτι ηταν το 1ο κανονικο φιλι μου(ακουσα πυροτεχνιματα θυμαμαι)...αλλα περασμενα ξεχασμενα!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Xμμ 15 ήμουν νομίζω. Με την κοπέλα που στιγμάτισε περισσότερο από όλες την ζωή μου. :D
Είχαμε βγει με φίλους επειδή ήταν πολύ ντροπαλή. Aργότερα όταν την πήγαινα σπίτι της σταμάτησε μπροστά από την πολυκατοικία της και μου είπε : " Χάλια σήμερα." Εγώ έπαθα την πλάκα μου γιατί μέχρι τώρα έδειχνε να περνάει πολύ ωραία. " Χάλια; Γιατί έτσι;" λέω εγώ. "Επειδή δεν βρεθήκαμε καθόλου μόνοι μας." μου λέει χαμογελώντας. Την πιάνω την κολλάω στον τοίχο και την φιλάω. Όταν ήρθε η ώρα να φύγει μου λέει " Ωραία περάσαμε σήμερα." Γέλασα και έφυγα για το σπίτι walking in the streets like a fucking champion. Ωραίες στιγμές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω φιλήσει ακόμα και είμαι 16 χρονών :worry:...μήπως κάτι δεν πάει καλά;;...
μήπως έχω πρόβλημα;;....:hmm:

κουυυλ!μην αγχώνεσαιι!είναι τέλεια η αίσθηση της αναμονής... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ειμαστε ενα φορουμ ομορφοπαιδων με μεσο ορο βαθμου πανελληνιων το 25,457 οι οποιοι απο τα 14 (οχι μηνων ευτηχως) εχουν σχεσεις:whistle:

προσωπικα: 15 χρονων με την κοπελια σε ενα παρκο στην ροδο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
χμμμμ...ασχημη εμπειρια το "1ο" μου φιλι...

3η γυμνασιου με εναν φιλο ενος φιλου μου...ενα χρονο μεγαλυτερος,καγκουρι,ψιλοχαλια(και τοτε ετσι ελεγα...:P) και μεγαλος μαλακας...η εμπειρια λοιπον ηταν χαλια....δεν μου αρεσε καθολου θυμαμαι,δεν ενιωσα τιποτα εκτος απο εναν πανικο(με φιλησε κατω απο το σπιτι μου και φοβηθηκα μηπως πεταγοταν η μανα μου 'η ο πατερας μου)....ετσι πηγαμε σε ενα παρκο κοντα στο σπιτι μου...αρχισε ο τυπος να γινεται πιο διαχυτικος και να πιανει διαφορα σημεια του σωματος μου και του λεω τρομαγμενη "πολυ βιαζεσαι"....να μην σας τα πολυλογω με πηγε σπιτι μου μετα(εν τω μεταξυ εμενα με ειχε πιασει και κριση αληθειας και του ειπα οτι ηταν η 1η φορα μου)μου λεει "θα τα ξαναπουμε"...και καλα...και μαθαινω την επομενη οτι ειχε πει στον κοινο μας φιλο "εεε,δεν ηταν και πολυ καλη....απειρη ηταν μωρε...καλα αμα μου ξανακαυ.......σει θα την παρω τηλ"
ο αθλιος μου αφησε κομπλεξ μετα...στην επομενη σχεση μου ειχα κολληματα αλλα το φιλι μαζι του θεωρω οτι ηταν το 1ο κανονικο φιλι μου(ακουσα πυροτεχνιματα θυμαμαι)...αλλα περασμενα ξεχασμενα!!!!!:D
επεσες σε τενεκε ξεγανωτο...ξυλο απελεκητο :mad:....Κατι τετοιοι ηληθιοι προσβαλουν το ανδρικο φυλο ...αν και πιθανολογω οτι ηταν και θα παρεμεινε δειγμα μεγιστης ανωριμοτητας ο τυπος αυτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Η Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αχχ..το πρώτο μου φιλί!!! Ήταν 27 Δεκεμβρίου 2007, έβρεχε κι εγώ με το αγόρι μου (τα είχαμε 1 βδομάδα και τα μόνα μας φιλιά ήταν τα πεταχτά) ήμασταν κάτω από ένα υπόστεγο, και σε κάποια φάση μου λέει θες να βγούμε στη βροχή; Και εγώ εννοείται πως συμφώνησαααα!!! Με αγκάλιασε σφιχτά και με έκανε σβούρες και εκεί....ήταν και το πρώτο μας φιλί! Έτσι όπως το ονειρευόμουν!!!! :) Είμαστε μαζί 4 χρόνια τώρα και κάθε φορά το θυμόμαστε με μια υπέροχη γλύκα!!! (L)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Tο πρωτο μου φιλι το εδωσα σε εναν αγνωστο οταν πηρα το ρισκο να τον γνωρισω επιτελους απο κοντα.
Ηταν φιλια μεσω ιντερνετ που εξελιχθηκε σε κατι ανωτερο.
Ηταν στην πλατεια μαρουσιου κατω απο τον ηλεκτρικο....και ηταν τοσο ατσαλο....αλλα μωρε ηταν γλυκουλη ^^. :D (27-3-2010)<3
Μετα μουδιασα δεν ξερω γιατι...αλλα ηταν τοσο γλυκο και αυθορμητο που μου εχει μεινει αγρια στ μυαλο και δεν λεει να φυγει!
Με αυτο το παιδι τα εχουμε εναμιση χρονο τωρα και τον αγαπαω οσο τιποτα αλλο!....<3333:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Λίγο άκυρο: τράκαρε κανένας άλλος τα δόντια του την 1η φορά η μόνο εγώ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Εγώ τα χείλη μου, τα χω μεγάλα τι να κάνω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λίγο άκυρο: τράκαρε κανένας άλλος τα δόντια του την 1η φορά η μόνο εγώ; :redface:

Κι εγώ τα "τράκαρα" αλλά δεν έδειξε να τον ενόχλησε....ήταν κάπως χαριτωμένο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Λίγο άκυρο: τράκαρε κανένας άλλος τα δόντια του την 1η φορά η μόνο εγώ; :redface:
Eγώ δάγκωσα γλώσσα:redface:
Άσχετο βέβαια που τώρα το επιδιώκω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ωραια ερωτηση και μετα χαρας να απαντησω! Προσεξα πως οι περισσοτεροι εδωσαν το πρωτο τους φιλι στα 15 τους χρονια.
Ε λοιπον, εγω θα πρωτοτυπισω και θα σας πω πως εγω ανταλλαξα το πρωτο μου φιλι στα 12-13 μου. Θυμαμαι την στιγμη σαν να ηταν χθες!!
Ημουν στην κατασκηνωση και μου αρεσε ενα αγορι, για την ακριβεια μου αρεσε ο κολλητος του πρων μου (μπερδεμα κι αυτο. :P)
Χαρη στον πρωην μου, ειχα γνωρισει το αγορι αυτο, του ειχα μιλησει και απο κοντα και ηξερα 2-3 πραγματα..
Οταν αρχισα να τον παρατηρω καλυτερα και να αρχιζω να μη τον βλεπω πια μονο σαν φιλο, καλαταβα οτι μου αρεσει, επειδη ομως ημουν, ειμαι και θα ειμαι ντροπαλη, δεν εκανα κινηση (αλλωστε οι αντρες δεν πρεπει να κανουν την πρωτη κινηση κοριτσια?!? :hmm:) Εκατσα λοιπον στ'αυγα μου και προσπαθουσα να μαθω με καθε τροπο αν του αρεσει καποια κι αν ναι, ποια!! Μια φιλη του που ειπε οτι παιζει να με γουσταρει, αλλα της κανω: κοτζαμ αντρακλας (χαχα οσο πιο αντρακλας μπορει να ειναι ενα 12χρονο :P), εμενα θα γυρισει να κοιταξει?!!?" ΚΙ'ΟΜΩΣ! Την αλλη μερα ηρθε και μου τα ζητησε και νταξει εγω τι αλλο να πω, ΝΑΙ!!! Για να μην τα πολυλογω, το ιδιο βραδυ στην κατασκηνωση, καθησαμε διπλα διπλα στις κερκιδες. Που και που γυρνουσε και με κοιτουσε στα ματια, αλλα που να καταλαβω, εγω το βουρλο, τι ηθελε (χαχαχα.) Και νταξει, καποια στιγμη βρηκε την ευκαιρια, πλησιασαμε και αυτο ηταν! Το θυμαμαι πολυ εντονα αυτο το συμβαν, αλλα τελικα ηταν (και ακομα πιστευω πως ειναι, γιατι οι μαλακες δεν αλλαζουν γλυκια μου) ενα ηλιθειο, μαλακισμενο αγορακι!! Θυμαμαι που οταν τον χωρισα ημουν ετοιμη να τον χτυπισω, γιατι ειχαν γινει πολλα.. ΑΥΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
(αλλωστε οι αντρες δεν πρεπει να κανουν την πρωτη κινηση κοριτσια?!? :hmm:)
Όχι; :ermm:
αλλα τελικα ηταν (και ακομα πιστευω πως ειναι, γιατι οι μαλακες δεν αλλαζουν γλυκια μου) ενα ηλιθειο, μαλακισμενο αγορακι!! Θυμαμαι που οταν τον χωρισα ημουν ετοιμη να τον χτυπισω, γιατι ειχαν γινει πολλα.. ΑΥΤΑ!
Ασφαλώς και όλοι οι πρώην είναι μαλάκες. :)


NOT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
χμμμ ήμουν 12 :redface: και ήταν ο πρώτος μου και αληθινός έρωτας! <3 τόσο όμορφος! ουυφφ...:worry::worry:
ήμασταν σε ένα πάρτυ και παίζαμε μπουκάλα ε και βγήκαμε εμείς οι δύο. το πιο όμορφο φιλί που έχω γευτεί ποτέ μου. Τόσο αληθινό για εμένα, αλλά κρίμα που δν νιώθαμε το ίδιο :(

Τελοσπαντων!... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
στα 15 με ένα παιδί που δεν ήξερα,είχαμε βέβαια κοινό γνωστό αλλά δεν γνωριζόμασταν.
πολλές φορές κατά τη διάρκεια εκείνης της βόλτας πήγαινε να με φιλήσει αλλά εγώ τραβιόμουν και όπως μιλούσαμε γυρνάει και μου σκάει ένα φιλί,μετά δεν ξεκόλλαγα :redface:
Δεν ήταν από τις κλασσικές ρομαντικές στιγμές του πρώτου φιλιού όμως θα το θυμάμαι αφού όπως και να το κάνουμε ήταν το πρώτο φιλί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπα εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα καμία, τα είχα "φτιάξει" φυσικά αλλά νομίζω ότι ήταν απλά για να τα έχουμε οπότε και δεν την φίλησα και στο τέλος είχα δίκιο γιατί τα χαλάσαμε σε λιγότερο από ένα μήνα. Ούτε και τρελαινόμουν για να την φιλήσω. Πιστεύετε ότι έχω αργήσει or something? Επίσης ανησυχώ μήπως και αυτήν την φιλήσω πρώτη φορά έχει ξαναφιληθεί με άλλους και δεν της αρέσει μιας και είμαι άπειρος:vava: ... Anyway, κάτι θα βρούμε να κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα καμία, τα είχα "φτιάξει" φυσικά αλλά νομίζω ότι ήταν απλά για να τα έχουμε οπότε και δεν την φίλησα και στο τέλος είχα δίκιο γιατί τα χαλάσαμε σε λιγότερο από ένα μήνα. Ούτε και τρελαινόμουν για να την φιλήσω. Πιστεύετε ότι έχω αργήσει or something? Επίσης ανησυχώ μήπως και αυτήν την φιλήσω πρώτη φορά έχει ξαναφιληθεί με άλλους και δεν της αρέσει μιας και είμαι άπειρος:vava: ... Anyway, κάτι θα βρούμε να κάνουμε :P

Πρώτα απ' όλα δεν υπάρχει ηλικία γι' αυτά τα πράγματα...τι πάει να πει ότι έχεις αργήσεις? Δεν τα προγραμματίζουμε αυτά, από μόνα τους έρχονται. Όσο για το αν δεν θα της αρέσει επειδή είσαι άπειρος, δεν μπορείς να ξέρεις. ΜΠΟΡΕΙ ναι, ΜΠΟΡΕΙ όχι... για όλα υπάρχει πρώτη φορά. Άσε που αν της το πεις, παίζει να της αρέσει και να το δεί δασκάλα...ποτέ δεν ξέρεις.:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top