Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ολα τα τραγουδια του σταν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
πωω.. το ένα πιο χαζοβιόλικο από το άλλο! :P
γιατί γράφουν τραγούδια με το ζόρι;;; ειδικά τώρα τη θερινή περίοδο κυκλοφορεί πολύ σαβούρα. :/:

Άσε ...τραγούδια που τα ακούς για κανα μήνα συνέχεια...(για την ακρίβεια σου πρήζουν τα... με αυτά μέχρι που αναγκάζεσαι να σου αρέσουν από συνήθεια)αλλά κατα τα άλλα μετά από τις 30 μέρες αυτές ούτε τα θυμάσαι, μάλιστα αναρωτιέσαι πως σου άρεσαν κιόλας τη στιγμή που τώρα πια τα ακούς για 30 δεύτερα και τα βαριέσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Παντελίδης..Παντελίδης..και πάλι Παντελίδης
Πάρτε μια γεύση:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Παντελίδης..Παντελίδης..και πάλι Παντελίδης
Πάρτε μια γεύση:P



πω... γιατί;;; :mpliaks: :loltooth: εννοείται ότι έκλεισα γρήγορα το λινκ!

αλλά νομίζω έχω κάτι χειρότερο.. το ακουσα στο ραδιόφωνο και ας μην πω τι είπα :P
δείτε στην αρχή του video clip πως η τραγουδίστρια προβάλει τις φωνητικές δυνατότητές της! χαχα!!:lol::lol:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
πω... γιατί;;; :mpliaks: :loltooth: εννοείται ότι έκλεισα γρήγορα το λινκ!

αλλά νομίζω έχω κάτι χειρότερο.. το ακουσα στο ραδιόφωνο και ας μην πω τι είπα :P
δείτε στην αρχή του video clip πως η τραγουδίστρια προβάλει τις φωνητικές δυνατότητές της! χαχα!!:lol::lol:

https://www.youtube.com/watch?v=X4T-ZZlk6lY
Μου το βάλανε και λένε "το νεο hit του καλοκαιριού" Απαίσιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
mary_louthess νομίζω μας ξεπέρασες! τι είναι τούτο ρε παιδιά;;!από πουθενά δε σώζεται..
ο σκηνοθέτης πολύ "ευρηματικός και ποιοτικός"... έλεος πια με την αισθητική του κ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
mary_louthess νομίζω μας ξεπέρασες! τι είναι τούτο ρε παιδιά;;!από πουθενά δε σώζεται..
ο σκηνοθέτης πολύ "ευρηματικός και ποιοτικός"... έλεος πια με την αισθητική του κ... :P


ο σκηνοθετης πρεπει να ειναι ο Σειρηνακης :P
δεν εξηγειται αλλιως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχαχα!! τραγικό ....! θα βάλω την αγαπημένη μου λίστα τραγουδιών να επανέλθω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=vdLQSJo1ZOc

Είναι ο αγαπημένος μου τραγουδιστής ο Χατζηγιάννης,αλλά μετά το 2009 έχει πάρει τον κατήφορο..

Η φωνή του έχει γίνει λες και καπνίζει 5 πακέτα τσιγάρα την ημέρα..

Το τραγούδι αυτό είναι τελείως άθλιο...Μα είναι στίχοι αυτοί
''Ποια είναι τα βήματα ενός καλού στρατιώτη
Πώς να σε παρακαλέσω
Πώς να ουρλιάξω σε αγαπάω
Να σου κρύψω...σε τι βαθμό πονάω'' ? :(

Περιμένω πολλά από σένα Μιχάλη, έχω βαρεθεί να ακούω στο youtube παλιά τραγούδια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=vdLQSJo1ZOc

Είναι ο αγαπημένος μου τραγουδιστής ο Χατζηγιάννης,αλλά μετά το 2009 έχει πάρει τον κατήφορο..

Η φωνή του έχει γίνει λες και καπνίζει 5 πακέτα τσιγάρα την ημέρα..

Το τραγούδι αυτό είναι τελείως άθλιο...Μα είναι στίχοι αυτοί
''Ποια είναι τα βήματα ενός καλού στρατιώτη
Πώς να σε παρακαλέσω
Πώς να ουρλιάξω σε αγαπάω
Να σου κρύψω...σε τι βαθμό πονάω'' ? :(

Περιμένω πολλά από σένα Μιχάλη, έχω βαρεθεί να ακούω στο youtube παλιά τραγούδια σου...


Tα παλια τραγουδια του Χατζηγιαννη ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ και απο αποψη μουσικης και απο αποψη στιχων. Τωρα δεν μ'αρεσει γιατι εχει γινει εμπορικος.
Ακομα ενα αθλιο τραγουδι ειναι αυτο https://www.youtube.com/watch?v=W-2leikbk3Q
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Νομίζω ότι σαν αυτό δεν έχει κανένα:

Άντε Γραμμή σου - Χριστίνα Γαλάνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Stan feat Knock Out - Σε Θέλω Εδώ (Official Remix)
κλάμα

Το λουκ όλων των συμμετεχόντων με τσακίζει. Το τελείως γαμάτο είναι τα ρομαντικά λίριξ για την κοπέλα που του λείπει φριχτά του Σταν, που την αγαπάει τη λατρεύει, αλλά όλη την ώρα μας δείχνουν μόνο τον κώλο της. Τι αγάπη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=vdLQSJo1ZOc

Είναι ο αγαπημένος μου τραγουδιστής ο Χατζηγιάννης,αλλά μετά το 2009 έχει πάρει τον κατήφορο..

Η φωνή του έχει γίνει λες και καπνίζει 5 πακέτα τσιγάρα την ημέρα..

Το τραγούδι αυτό είναι τελείως άθλιο...Μα είναι στίχοι αυτοί
''Ποια είναι τα βήματα ενός καλού στρατιώτη
Πώς να σε παρακαλέσω
Πώς να ουρλιάξω σε αγαπάω
Να σου κρύψω...σε τι βαθμό πονάω'' ? :(

Περιμένω πολλά από σένα Μιχάλη, έχω βαρεθεί να ακούω στο youtube παλιά τραγούδια σου...

Το αγαπημένο μου είναι αυτό:( Βέβαια είναι κλάσης καλύτερη η ιταλική εκτέλεση αλλά...

Παντελίδης, Πάολα, Σταν, Φουρέιρα, Μαρτάκης, Στικούδη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
To tranquila :beating:

Aν ξανακούσω αυτό το τραγούδι πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=0aXgn_IeYOc

Λίγο να ακούσετε τη μουσική και τους στίχους θα καταλάβετε...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Αυτό το ντουέτο νομίζω πως το περίμενα σ' όλη μου τη ζωή!!:P
Απολαύστε!!! https://youtu.be/s90DGtSjvNQ :P

Τα σχόλια είναι περιττά!!! :P Ό,τι πιο απαίσιο έχω ακούσει ποτέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
FAIL :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top