Metal Music Only

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Two thousand fattened years like maniacs
Have despoiled our common grave
Now what necrophagous Second Coming backs





From the cradle to enslave?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tribute για την υπέροχη Κυριακή που μας χάρισαν...:D:D:D

MOONSPELL





...αν και για να πω την αμαρτία μου, πιο πολύ πήγα για το support γκρουπ...:whistle:

Inactive Messiah



(αν και τους ρημάξανε τον ήχο, καλοί ήταν τελικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γ**ω την εξεταστική μου! :mad:
Ανέβασε ότι photo έχεις τραβήξει από τη συναυλία τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Killswitch Engage- End of Heartache




:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γ**ω την εξεταστική μου! :mad:
Ανέβασε ότι photo έχεις τραβήξει από τη συναυλία τώρα!

Χοχοχοχο...κάτι θα ανεβάσω αν και μου βγήκαν ολίγον σκοτεινές και κουνημένες!:( Θα ψάξω και την φωτογραφική ενός φίλου μήπως τσιμπήσω τίποτα πιο σόι.
Και μην γ**ας την εξεταστική σου-και εγώ δευτέρα έδινα το πρώτο μου μάθημα και αν και ψιλοάυπνη τα πήγα σούπερ!!:P

Ωραίααααα ήταν πάντως...δεν τους είχα ξαναδεί live!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χοχοχοχο...κάτι θα ανεβάσω αν και μου βγήκαν ολίγον σκοτεινές και κουνημένες!:( Θα ψάξω και την φωτογραφική ενός φίλου μήπως τσιμπήσω τίποτα πιο σόι.
Και μην γ**ας την εξεταστική σου-και εγώ δευτέρα έδινα το πρώτο μου μάθημα και αν και ψιλοάυπνη τα πήγα σούπερ!!:P

Ωραίααααα ήταν πάντως...δεν τους είχα ξαναδεί live!

Είσαι πρώτο έτος...Είναι αλλιώς έχεις χρόνια μπροστά σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Warlord - Deliver Us From Evil


prepare for the final awakening
prepare for the time it has come
look to the heavens! a crack in the sky
the ending of time has begun
and now all that you have is gone..







Κάπου στην δεκαετία του 80....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necropethamenos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Για τους Killswitch κρίμα που δεν το συνέχισαν τόσο καλά.

Για τους Warlord κρίμα γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Alcatrazz- Hiroshima Mon Amour (με Yngwie Malmsteen, Jeff Scott Soto)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Aυτό είναι για την Νίνα μας που κοντεύει να πάθει σύνδρομο στέρησης από bls...και μιας και μου το ζήτησε και το χρυσόψαρο...;):P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πωπωπωπωπωπωπωπω κομμάτι! Είμαι κλεισμένη και μες στο σπίτι και μου έλειψαν οι βραδιές που γινόταν πανικός όταν μαζευόμασταν πολλοί bls-άδες και τα σπάγαμε (κλαψ) Ααααργκ! Θα βγω και θα τα σπάσω μετά την εξεταστική!

Θενκς Μάρα :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Aυτό είναι για την Νίνα μας που κοντεύει να πάθει σύνδρομο στέρησης από bls...και μιας και μου το ζήτησε και το χρυσόψαρο...;):P



Αυτα ειναι τραγουδια! Αυτες ειναι μπαντες! που μας πριξατε με ολα τα marduk και moonspell κλπ..>!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Και κατι απο το χωρο της avant-garde metal με στοιχεια dark cabaret.

Stolen Babies - Filistata
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.


Υπέροχο κομμάτι. Κρίμα ρε γ@μ^το. Χθες έπρεπε να γίνει αυτό; Σε αφιέρωμα Bathory? Ευτυχώς δεν το συνέδεσα με τη μουσική τους. Πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Paradise Lost - Mortals Watch The Day


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Tyketto "Forever Young"

διαμαντάκι απ τα λίγα. Δώστε του ένα άκουσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

Now some men like a fishin', but some men like the fowlin'
Some men like to hear, to hear the cannonball a-roarin'
me, I like sleepin', `specially in my Molly's chamber


https://www.youtube.com/watch?v=WEC6D0ppYNU



But here I am in prison, here I am with a ball and chain,yeahhhhhhhhhh



:clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σήμερα το έμαθα (έφυγε πριν τρεις μέρες) και δε μπορώ να το χωνέψω ακόμα. Ήταν 35 χρονών ρε γμτ...

Το βίντεο αποχαιρετισμού των sentenced στον Miika, υπό τους ήχους του "Mourn"...:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.


το απο πάνω, το έλιωνα στην πρώτη λυκείου και γελούσα με τις τρύπιες κάλτσες του ντράμερ. Κάποτε μου είχαν κεντρίσει το ενδιαφέρον, τώρα με κουράζουν.

Meshuggah , "New Millenium cyanide Christ"

edit : οι τρύπιες κάλτσες φαίνονται καθαρά στο 1.00 και ακόμα πιο καθαρά και με ζουμάρισμα στο 2.05.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top