Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Η ψυχή μετράει ....

χαρος.jpeg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγώ που είμαι 1,98 και είμαι 18 χρονών δεν είναι φυσιολογικό; μπορεί να έχω τίποτα;
η κοπέλα μου είναι 1,80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει που ειμαι κοντουλα...1,64 γενικα μου αρεσει να νιωθω μικροσκοπικη διπλα στο αγορι μου. Ενα αγορι απο 1,75 και πανω ειναι μια χαρα, τωρα αν ειναι πιο κοντουλης αλλα ολη η υπολοιπη εμφανιση του πληρει τα γουστα μου τοτε οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγώ που είμαι 1,98 και είμαι 18 χρονών δεν είναι φυσιολογικό; μπορεί να έχω τίποτα;
η κοπέλα μου είναι 1,80

Τι να εχεις δηλαδη?:eek: ξεκολλα! Μια χαρα εισαι εσυ και η κοπελα σου! Ενα ταιριαστο ψηλο ζευγαρι! τι αλλο θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει που ειμαι κοντουλα...1,64 γενικα μου αρεσει να νιωθω μικροσκοπικη διπλα στο αγορι μου. Ενα αγορι απο 1,75 και πανω ειναι μια χαρα, τωρα αν ειναι πιο κοντουλης αλλα ολη η υπολοιπη εμφανιση του πληρει τα γουστα μου τοτε οκ!

Δεν είσαι κοντή. Μια χαρά είναι το ύψος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Αμάν τώρα το είδα! Τι θέλει να πει η ποιήτρια;:/:
Θα σου ήταν εύκολο -αν μπορείς- να μου εξηγήσεις τι εννοείς με την εν λόγω φωτογραφία;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αμάν τώρα το είδα! Τι θέλει να πει η ποιήτρια;:/:
Θα σου ήταν εύκολο -αν μπορείς- να μου εξηγήσεις τι εννοείς με την εν λόγω φωτογραφία;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φιλικά,
Λυσιστράτη

Λιγο black humor εκανα βρε Λυσιστρατη.
Τι να εννοω;
Παραηταν black ισως.
Σορι.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λιγο black humor εκανα βρε Λυσιστρατη.
Τι να εννοω;
Παραηταν black ισως.
Σορι.
:)

Κανένα πρόβλημα καλή μου. Απλή απορία εξέφρασα. Δεν με οχλεί καθόλου το χιούμορ σου. Είμαι πολύ κουλ τύπισσα.

Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο θέμα προστέθηκε δημοσκόπηση γιατί σαν να μου φαίνεται πως όλοι οι ψηλοί εδώ είστε και χαίρομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι όσοι είναι στο όριο των επιλογών τι θα ψηφίσουν; :P
Ξαναδείτε την δημοσκόπηση, όσοι ήσαστε στο "όριο" γιατί έγινε μία ελαφρή τροποποίηση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι να περιμένεις από μια κοκκινομάλλα; :lol: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δηλαδή τώρα εμείς θα κάτσουμε να ψηφίσουμε το ύψος που θέλουμε ? Και αν μας τύχει 2-3 πόντους κοντύτερος/η ή ψηλότερος/η ?
:P

ομτζ είμαι τόσο ξανθιά, για μας λέει η δημοσκόπηση χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ε, ωραία, ψηφίσατε! Και τι καταλάβατε τώρα;:alljumpy:
Τα εσωτερικά χαρίσματα έχουν αξία. Το λέω τελείως φιλικά.
Ζητώ συγνώμη για την παρέμβαση.
Φιλικά,
Λυσιστράτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.



Πάντα υπάρχει λύση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

peleas

Νεοφερμένος

Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Προσπαθώ να είμαι στο ύψος των περιστάσεων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariaadd

Νεοφερμένος

Η mariaadd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εσεις ποιο νομιζετε οτι ειναι το καταλληλο υψος για μια γυναικα (γενικα);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στη γυναίκα είναι διαφορετικά, γιατί και κοντούλα να ναι, είναι χαριτωμένο.
Να το πω αλλιώς. Ο άντρας πρέπει να ναι ψηλός, αλλιώς εεε δεν είναι ωραίο.
Η γυναίκα αν είναι ψηλή, είναι ωραίο.
Αν δεν είναι όμως, δεν πειράζει. Θα ναι μια χαρά κι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ουέ τοις κοντοίς δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top