Το πρώτο σας φιλί

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
LOL! τι λετε ωρε! αχαχαχαχα πλακα εχετε μερικοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τρίτη δημοτικού, πεδίο του Άρεως, σε ένα ξέφωτο ανάμεσα σε θάμνους για να μην μας δει κανείς... Άχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στην δευτέρα γυμνασίου πρέπει να ήταν, 13,5 ήμουν, κούκλος με πράσινα μάτια ήταν, τέλειο ήταν το φιλί, τρελή καψούρα είχα, μετά από μια βδομάδα με παράτησε σνιφ.. :( .

Αυτό ήταν από τότε μου έμεινε κουσούρι και ερωτεύομαι μόνο γαλανομάτηδες ή πρασινομάτηδες!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Χμ..νέα στο φόρουμ, σε συνδυασμό με το πρώτο ποστ σε αυτό το τόπικ...καλό μου φαίνεται :D
Το πρώτο μου φιλί ήρθε απο κει που δεν το περίμενα, 18 στα 19 ήμουν και αυτός γύρω στα 33-35 , κάπου εκεί. Είχαμε βγει εγω με μια καλή μου φίλη και εκεινη είχε φέρει 2 φίλους της, συναδέλφους απο τη δουλειά, εκ των οποίων ο ένας ήταν αυτός που με φίλησε. Δεν μου άρεσε εμφανισιακά, δηλαδή δεν με έλκυε, αλλά όταν με φίλησε αφέθηκα και ήταν πολύ τέεεεελειο για πρώτο φιλί. Δεν μιλάμε για πεταχτό φιλί, αλλά για φιλί με διάρκεια και σε συνέχειες με πολλές εναλλαγές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχχχχ, ξυπνάτε θύμισες...!!

Ήμουν τρίτη γυμνασίου, φορούσα ακόμα σιδεράκια αλλά είχα επιτέλους μακρύνει λίγο το μοιραίο μαλλί, η ακμή είχε υποχωρήσει, και τα είχα με το πιο "της προκοπής" αγόρι του τμήματός μας (ήταν κι όλοι τους σπασικλάκια, τρομάρα...!).

Αλλά "τα έχω" ήταν τότε "κρατάμε χέρι και περιμένουμε μαζί έξω από την τάξη να χτυπήσει το κουδούνι"

Ε, σε ένα πάρτι παίζαμε... πυθία ήταν;
Και μας βάζουν να κλειστούμε στο δωμάτιο για είκοσι λεπτά...

Ε, δεν πρόλαβα να κλείσω την πόρτα πίσω μου, και με κολλάει πάνω της και μου δίνει τη γλώσσα του... Ρε παιδιά, δεν ήταν φιλί αυτό, κουνούσε τη γλώσσα πολύ νευρικά και ουσιαστικά απλά την περνούσε από τη δική μου και... πάνω από τα σιδεράκια μου!!!

Κι εγώ να μην ξέρω τι να σκεφτώ, ότι ίσως είχε μείνει φαΐ πάνω στσα σιδεράκια; Ότι είχα πιαστεί; ότι δεν ήθελα να μου ακουμπήσει το σουτιέν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.


Ε, σε ένα πάρτι παίζαμε... πυθία ήταν;
Και μας βάζουν να κλειστούμε στο δωμάτιο για είκοσι λεπτά...

Ε, δεν πρόλαβα να κλείσω την πόρτα πίσω μου, και με κολλάει πάνω της και μου δίνει τη γλώσσα του... Ρε παιδιά, δεν ήταν φιλί αυτό, κουνούσε τη γλώσσα πολύ νευρικά και ουσιαστικά απλά την περνούσε από τη δική μου και... πάνω από τα σιδεράκια μου!!!

Κι εγώ να μην ξέρω τι να σκεφτώ, ότι ίσως είχε μείνει φαΐ πάνω στσα σιδεράκια; Ότι είχα πιαστεί; ότι δεν ήθελα να μου ακουμπήσει το σουτιέν;;;

χαχαχαχααααααααα.. :clapup: είσαι απίστευτη γιδάκι,όπως πάντα!! :hug:

Το δικό μου πρώτο φιλί,δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο.. :hmm: ήμουν 18 χρονών και είχαμε κανονίσει να πάμε παρέα στα μπουζούκια,κάποια παιδιά που ήμασταν μαζί στο σχολείο -μεταξύ αυτών και το παιδί που απ'την α' γυμνασίου,όλο έπαιζε κάτι μεταξύ μας,αλλά μπούρδες..-,ανήμερα Χριστουγέννων..
ε,αυτός είχε καθήσει δίπλα μου στο τραπέζι -όλως τυχαίως..:P- και σε κάποια στιγμή,γυρνάω απλά να του πω κάτι και με αρπάζει και με φιλάει.. :blink: δεν ένοιωσα τίποτα ιδιαίτερο..ίσα ίσα που είχα αγχωθεί για το αν τον φιλάω σωστά (κι εκεί μου ήρθαν στο μυαλό όλα τα σχετικά άρθρα που διάβαζα κάποτε στο περιοδικό "Κατερίνα",ότι δεν υπάρχει σωστός και λάθος τρόπος,ότι ο άλλος δεν μπορεί να καταλάβει αν έχεις ξαναφιλήσει ή όχι,γείρε έτσι το κεφάλι και βάλε από'κει τη γλώσσα και κάνε αυτό,κλπ..:redface:)και ταυτόχρονα,ένοιωθα και άσχημα,γιατί όλα τα παιδιά στο τραπέζι,μας κοιτάζαν καρφωμένα,στο στυλ "επιτέλους,έγινε!" :redface: ..Ήθελα να γυρίσω και να τους πω "Τι κοιτάτε,ρεεεεεεεε..??τσαπρρρρρ!!" :beating: :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ήθελα να γυρίσω και να τους πω "Τι κοιτάτε,ρεεεεεεεε..??τσαπρρρρρ!!" :beating: :P



καραλολ!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ήταν ένα βαθύ παρατεταμένο φιλί σε γυναικείες τουαλέτες και μύριζε η αμμωνία απ'τα τσισάκια...

Τη δεύτερη φορά ήταν δίπλα σε βόθρο..

Για αυτό μου χει μείνει κατάλοιπο και θέλω όλο να φιλιέμαι...because of the bad start!

Τί ρομαντικό...:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι αστείες αναμνήσεις μου έφερε αυτό το θέμα!:) Εγώ ήμουν 13 και τα είχα πρωτοφτιάξει με το πρώτο μου αγόρι και μεγάλο έρωτα της εφηβείας μου. Επειδή ήμαστε και οι 2 ντροπαλοί όλη η καλοκαιρινή παρέα προσπάθησε να μας τα φτιάξει. Φυσικά η ώρα του φιλιού δεν άργησε καθόλου!;)
Την επόμενη μέρα καθόμασταν με τους φίλους μας σε ένα απομονωμένο μέρος και όλο του έλεγαν "κολώνεις να την φιλήσεις" και τέτοια. Με τα πολλά παίρνει την απόφαση και με φιλάει. Ήταν πολύ άγαρμπο!Αλλά είχε τρομερή πλάκα. Μετά αισθανόμουν γυναίκα!:teasing: Στην συνέχεια ακολούθησαν πολλά ακόμα φιλιά, αλλά πάντα με την αθωότητα της ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl: :worship:


Τι μου θυμίσατε.. νομίζω το καλοκαίρι για α’ λυκείου.
Ήμουν διακοπές και γνώρισα ένα Γάλλο 2 χρόνια μεγαλύτερος μου. Φιληθήκαμε μια φορά . βράδυ στην παραλία..
Μπορώ να πω ήταν άκρως ρομαντικά- βοηθούσε και το περιβάλλον πολύ πρέπει να πω- αλλά για μένα ήταν περισσότερο κάτι σαν πείραμα ή η ικανοποίηση της περιέργειάς μου αν θέλετε.. :hmm:

Το πρώτο πραγματικό φιλί που το ένιωσα στην ψυχή μου ήταν 2 χρόνια αργότερα με τον μεγάλο έρωτα των εφηβικών μου χρόνων..:redface:
Δηλαδη το πρωτο σου φιλι ηταν γαλλικο φιλι?Αχχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Ήμουν 12 στα 13, ήταν μετά το σχόλασμα, νομίζω δευτέρα ή τετάρτη. Πήγαμε σε ένα λοφάκι δίπλα στο σχολείο, που είχε παιδική χαρά και αθλητικούς χώρους. Μου έπιασε το χέρι, μου πείραξε λίγο τα μαλλιά και ξαφνικά! ..τα χείλη του κόλλησαν στα δικά μου...εξαφανίστηκε για δευτερόλεπτα το φως, οι ήχοι, ο χώρος, ο χρόνος..εγώ, η τσάντα που μου βάραινε τους ώμους, η ζέστη. Όλα! Μόνο το φιλί του και οι ανάσες μας. Ναι, ήταν ένα αρκετά πεταχτό φιλί, αλλά τότε ήταν το πρώτο μου. Πολύ ωραία αίσθηση, από τότε τον θυμάμαι.
Το ακόμα καλύτερο ήταν ότι όταν άνοιξα τα μάτια μου, έβλεπα τα καταπράσινα μάτια του και το καταπράσινο λοφάκι που με έκανα -στιγμιαία- να νιώσω σα χαμένη!

ωραίες εποχές τότε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πρωτο κανονικο φιλι ηταν πριν κααααμποσα χρονια με μια Γαλλιδο-Ελληνιδα.
Πολυ ωραιο ηταν δεν λεω...αξεχαστη εμπειρια!!!;) :redface:
(Αν και πασαλιφτηκαμε λιιιιγο:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Δεν έχω φιλήσει κανέναν και ποτέ! Είμαι ninja και δεν δένομαι συναισθηματικά με ανθρώπους :P ντοινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
λια θυμασαι?....λοιπον..... ιουλιος του 2004
ειχαμε παει διακοπες στη λεσβο,μετα το τελος της τριτης λυκειου ,εγω και η λια ,κατα βαση, γιατι ηταν και η διαλεκτη που εκανε διακοπες στο ιδιο μερος με τους γονεις της. στο ξενοδοχειο που εμενε η διαλεκτη εκανε διακοπες και ο λουκας(19 ετων). ε μου αρεσε και ενα βραδυ βγηκαμε ολοι μαζι παρεα....
καποια στιγμη φευγουν οι υπολοιποι και μενω εγω και αυτος...
τοτε εγινε..:inlove::huglove:
απο τοτε δεν μου αρεσει το ουισκι γτ ειχε αυτη τη γευση στο στομα του ο λουκας.:wacko::down:
αν ειχα ξαναφιλησει πριν τον λουκα θα ειχα καταλαβει ποσο απαισια φιλουσε:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Πηγαινα δεκατεσσερα ειχα κανει μια παιδικη κατα τα αλλα σχεση και το αγορι με επιασε και μ δωσε ενα κανονικοτατο φιλι που διηρκησε αρκετα!!δεν μαρεσε γιατι δεν μαρεσε τελικα πολυ αυτος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πριν λίγους μήνες απρόοπτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ημουν 16 όσο και μια κοπελιά από άλλο σχολείο,
μόνο που δεν τη θυμάμαι πως την λένε, ή μήπως ήταν από τα αγγλικά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
εγώ πάλι το πρώτο μου φιλί το έδωσα μόλις ακριβώς έκλεισα τα 18.
έκανα πάρτυ σπίτι μου και είχα καλέσει πολλούς φίλους...
αναμεσά τους και κάποιος με τον οποίο έπαιζε κάτι επί μήνες.
και επειδή γενικώς είχαμε καυγαδάκια,εκεί που μαλώναμε,συνεχίσαμε τον καυγά μαλώνοντας και πάλι μέσα στην κρεβατοκάμαρα.
και ξάφνου θυμάμαι κόπηκε ο καυγάς απλά μιλούσαμε...ανοιχτήκαμε πολύ.μου είπε πολλά,για φίλους.σχέσεις.ιστορίες...
και εκεί που μιλούσαμε με φιλησε...
τεσπα.φιλούσε σούπεερ δεν λέω,μα δεν αισθανόμασταν πολλά ο ένας για τον άλλο,ίσως προέκυψε απλά επειδή ανοίγοντας τους εαυτούς μας ο ένας στον άλλο ήρθαμε κοντά..και έγινε αυτό.δεν ξέρω κατά πόσο ήταν σωστό ή λάθος...
πάντως έγινε:redface:..
δεν συνεχίστηκε από κει και πέρα.οι άλλοι δεν το έμαθαν ποτέ...ούτε το ψυλλιάστηκαν μη σας πω...
οι καυγάδες συνεχίζονται και τώρα μετά 6,5 μήνες...χαχαχα
αυτά!
πάντως δεν το θεωρώ αληθινό φιλί
αυτό θέλω ναναι κάτι που θα το νιώσω με την ψυχή μου και...δυστυχώς το βλέπω να αργεί ακομη:redface::(:/:...κλαψ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paladinos

Νεοφερμένος

Ο Paladinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμένα είναι λίγο παράξενο......εκεί που καθόμουν με την παρέα μου ήρθε η φίλη αυτής που ήθελα και μου είπε κολλώνεις να μου δώσεις ενα φιλί στο στόμα με γλώσσα και της είπα όχι αλλά στο τέλος με κατάφερε......και μετα είπε σε αυτήν που ήθελα οτι την ανάγκασα να με φιλήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ούτε που θυμάμαι πότε, με ποιον και πως ήταν...Pretty pathetic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top