Instant Messengers

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Το δοκίμασα..βασικά είχε πολλά account users.. Τα διέγραψα όλα.. έκανα repair.. αλλά πάλι τα ίδια! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εχεις τσεκαρισμενο το "this is a shared computer" οταν κανεις login?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εννοείς όταν κάνω log in στο msn.. δεν βλέπω κάποια σχετική επιλογή.. κάτι πιο συγκεκριμενο pls?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
any suggestion please..? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από Γιώργος
Έγινε συγχώνευση του θέματος
www.hasdoneit.com
με το παρόν θέμα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Μου εστειλαν σημερα ενα e-mail απο αυτην την σελιδα αναφεροντας οτι ειναι μια σελιδα στην οπια με το να γινεις μελος μπορεις να δεις πιοι σε εχουν διαγραψει απο το msn. Μαλιστα ελεγε οτι μου το πρωτινει ο ταδε (τον οπιων τον ξερω και τον εχω στης επαφες μου). Οστωσω καιρο τωρα κυκλοφορορει κατι τετιο μεσα απο το msn για αλλη ομως σελιδα το οπιο περνει τον κωδικο σου και μετα σου μαμαει το account. Ωστοσω απο αυτο το παιδι δεν μου εχει σταλθει κατι υποπτο, μονο αυτο το μαιλ...
Υπαρχει πιθανοτιτα να μην ειναι μπαρουφα; Υπαρχει πιθανοτιτα να δεινει τοσο ευκολα τετια στοιχια (που πρεπει να θεωρουνται πρωσοπικα δεδομενα) η microsoft;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eίναι ιος ή κάτι παρεμφερές. Δεν σου συνιστώ να το δοκιμάσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ούτε εγω θα στο προτεινα.

Μαλιστα ελεγε οτι μου το πρωτινει ο ταδε (τον οπιων τον ξερω και τον εχω στης επαφες μου).
Γι αυτο ρωτα το φιλο σου.Το οτι στο προτεινει αυτος δεν σημαινει απαραίτητα οτι το εχει κανει αυτος.
Μπορει να αποκτησαν προσβαση στις επαφες του(ή μπορει και να μην τρεχει τπτ και να ειναι οκ,αλλα ποτε δεν ξερεις..) ή να εδωσε αυτος το μειλ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορει να αποκτησαν προσβαση στις επαφες του
Αυτος ακριβος σκευτικα οτι συμβενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Eίναι ιος ή κάτι παρεμφερές. Δεν σου συνιστώ να το δοκιμάσεις. :)


Αυτο. Την πατησε φιλος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Έχω λάβει κι εγώ τέτοια μηνύματα, με τη μορφή συνδυαλέξεων. Δηλαδή, εκεί που μιλάω στο msn ανοίγει ένα παράθυρο από ένα συνομιλητή και χωρίς αυτός να μου πει τίποτα εμφανίζεται ένα μήνυμα που σου λέει να πατήσεις πάνω σε έναν υπερσύνδεσμο για να μεταφερθείς σε μια ιστοσελίδα που βλέπεις ποιός σε έχει διαγράψει από το msn.
Και μάλλον η σελίδα είναι αυτή που έγραψε ο Κρόνος.
Πάτησα μια φορά αλλά αμέσως το έκλεισα. Στοιχεία δεν έδωσα. Αν κλάπηκαν δεν ξέρω. Ελπίζω όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Έχω λάβει κι εγώ τέτοια μηνύματα, με τη μορφή συνδυαλέξεων. Δηλαδή, εκεί που μιλάω στο msn ανοίγει ένα παράθυρο από ένα συνομιλητή και χωρίς αυτός να μου πει τίποτα εμφανίζεται ένα μήνυμα που σου λέει να πατήσεις πάνω σε έναν υπερσύνδεσμο για να μεταφερθείς σε μια ιστοσελίδα που βλέπεις ποιός σε έχει διαγράψει από το msn.
Και μάλλον η σελίδα είναι αυτή που έγραψε ο Κρόνος.
Πάτησα μια φορά αλλά αμέσως το έκλεισα. Στοιχεία δεν έδωσα. Αν κλάπηκαν δεν ξέρω. Ελπίζω όχι...

αυτο ξερω και εγω και μου το εχουν στειλει πολλες φορες αλλα ποτε δεν εδωσα τα στοιχια μου. Σε στελνει σε αλλη σελιδα. Για αυτο με αυτην παραξενευτικα καθως δεν ητανε κατα αυτον τον τροπο αλλα μεσα απο e-mail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση με το που πάτησα πάνω στην υπερσύνδεση και μπήκα στη σελίδα, να κλάπηκαν στοιχεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση με το που πάτησα πάνω στην υπερσύνδεση και μπήκα στη σελίδα, να κλάπηκαν στοιχεία;

Οχι,οχι...! Πρεπει να τα βαλεις εσυ ο ιδιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εντάξει Κρόνε, ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ποτέ μα ποτέ δεν δίνουμε το pass μας σε μη εγκεκριμένες σελίδες.- Εάν δηλαδή η σελίδα αυτή δεν είναι εγκεκριμένη από την Microsoft δεν δίνουμε προφανώς το pass μας.
Κυκλοφορούν διάφορα τέτοια "sites". Άλλα θέλουν pass άλλα όχι. Και η δεύτερη περίπτωση είναι εξίσου επικίνδυνη (δηλ. δίνοντας μόνο μέιλ) καθώς αυτά μετά πωλούνται συνήθως σε εταιρίες που θα σε γεμίσουν με SPAM mails. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Από ότι την στιγμή που το plus του msn έχει τέτοια δυνατότητα για τον ρισκάρει κανείς με άλλες εφαρμογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τι είναι το plus?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι είναι το plus?

Extension για τον windows live messenger.Σου δίνει επιπλέον δυνατοτητες.(πχ χρήση ηχιτικών μηνυματων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Από ότι την στιγμή που το plus του msn έχει τέτοια δυνατότητα για τον ρισκάρει κανείς με άλλες εφαρμογές;

:hmm::hmm::hmm:
Εισαι σιγουρος; Για ριξε καμια παραπανω πληροφορια.... (εχω τον plus αλλα πρωτη φορα ακουω κατι τετιο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Menu Plus! > Contact list Clean-Up. Θα ενθουσιαστείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top