Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ααααα........ οκ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Λίγο βαρετό το χθεσινό επεισόδιο...τελικά....πολύ το ζαλίζειιιι!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...να προσθέσω για τα spoilers στο συγκεκριμένο thread:
Επειδή καθένας από εμάς μπορεί να είναι σε διαφορετικό σημείο της σειράς καλό θα είναι πριν από το spoiler tag μας να γράφουμε Σεζόν και αριθμό Επεισοδίου, έτσι:

S01Ep06
Ούτε που θυμάμαι τι έδειχνε στην πρώτη season

Πάω να το προσθέσω και στο πρώτο ποστ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εγώ έχω μείνει ακόμα στο 24 hours και στην 4η σεζόν του...

Το LOST κυκλοφορεί και στα DVDάδικα??? Γιατί θέλω να το ξεκινήσω...

Υπάρχει και άλλη μία σειρά, την οποία δε θυμάμαι πώς τη λένε και λένε ότι είναι και αυτή εθιστική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ έχω μείνει ακόμα στο 24 hours και στην 4η σεζόν του...

Το LOST κυκλοφορεί και στα DVDάδικα??? Γιατί θέλω να το ξεκινήσω...

Υπάρχει και άλλη μία σειρά, την οποία δε θυμάμαι πώς τη λένε και λένε ότι είναι και αυτή εθιστική...
Ο πρώτος κύκλος κυκλοφορεί στα dvd clubs.:D
Κατέβασα το χθεσινό επεισόδιο αλλά δεν έχω καταφέρει ακόμη να το δω...:redface:

ΥΓ: πειρατή, ξεκίνα να τα κατεβάζεις, είναι καθηλωτική σειρά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Mπα.....τα βαριέμαι αυτά ρε συ Μπόρατ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να κάνω μια απλή αναφορά του κανόνα 11 σαν υπενθύμηση ;) :

Απαγορεύεται αυστηρότατα το κάθε μήνυμα να περιέχει οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέρχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Στην απαγόρευση αυτή περιλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδία που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λίγο βαρετό το χθεσινό επεισόδιο...τελικά....πολύ το ζαλίζειιιι!:(
Να υπενθυμίσω ότι η εξέλιξη της πλοκής είναι πολύ πιο γρήγορη από αυτή των προηγούμενων σεζόν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω ότι η εξέλιξη της πλοκής είναι πολύ πιο γρήγορη από αυτή των προηγούμενων σεζόν;)

Tις προηγούμενες σεζόν τις είδα έτοιμες όλεςςς μαζί...τώρα που περιμένω το κάθε επεισόδιο κάθε week, μου φαίνεται ότι με το σταγονόμετρο πάει το θέμα με τις εξελίξεις!:( Και σιγά τα πολλά ερωτήματα που μας απαντήθηκαν επι της ουσίας εδώ και 17 επεισόδια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Να κάνω μια απλή αναφορά του κανόνα 11 σαν υπενθύμηση ;) :
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Συγγνώμη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλο το LOST αλλα ακουσα οτι ενω θα εφτιαχναν 3-4 σαιζον, επειδη παει καλα, θα γινουν 5 ή και 6. Την ιστορια την εχουν σκεφτει (λενε) απο την αρχη ως το τελος, αλλα με τα νεα δεδομενα θα πρεπει να "αραιωσει" λιγο το θεμα ενδιαμεσα προφανως. Ισως γιαυτο συνεχιζουν και υπαρχουν ερωτηματα, και καπως αργει το πραμα.

Παντως απο σκηνοθεσια,μουσικη, χαρακτηρες, πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλο το LOST αλλα ακουσα οτι ενω θα εφτιαχναν 3-4 σαιζον, επειδη παει καλα, θα γινουν 5 ή και 6. Την ιστορια την εχουν σκεφτει (λενε) απο την αρχη ως το τελος, αλλα με τα νεα δεδομενα θα πρεπει να "αραιωσει" λιγο το θεμα ενδιαμεσα προφανως. Ισως γιαυτο συνεχιζουν και υπαρχουν ερωτηματα, και καπως αργει το πραμα.

Παντως απο σκηνοθεσια,μουσικη, χαρακτηρες, πολυ καλα.
Αυτό δε το πιστεύω εγώ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
επιτέλους και ένα topic για την αγαπημένη μου σειρά. είμαι τρελή και παλαβή για το LOST. Παρ όλα αυτά όμως δεν νομίζω ότι θα την βγάλω να περιμένω αν κρατήσει 5 σεζόν. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

τώρα παρακολουθώ την 3 σεζόν και έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. πάνω που πάω να βγάλω νόημα όλα ανατρέπονται.

νομίζω όμως ότι θα είναι λάθος να κρατησει πάρα πολύ. θέλουμε lost όχι "τόλμη και γοητεία"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καλο το LOST αλλα ακουσα οτι ενω θα εφτιαχναν 3-4 σαιζον, επειδη παει καλα, θα γινουν 5 ή και 6. Την ιστορια την εχουν σκεφτει (λενε) απο την αρχη ως το τελος, αλλα με τα νεα δεδομενα θα πρεπει να "αραιωσει" λιγο το θεμα ενδιαμεσα προφανως. Ισως γιαυτο συνεχιζουν και υπαρχουν ερωτηματα, και καπως αργει το πραμα.

Παντως απο σκηνοθεσια,μουσικη, χαρακτηρες, πολυ καλα.

Kαι εμένα το έχει πάρει το αυτί μου αυτό, αλλά δεν τραβάει το πράγμα...Σιγά μην περιμένουμε και αλλα 2-3 χρόνια να τελειώσει...ΟΜG:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ έχω διαβάσει κάπου και για φινάλε με κινηματογραφική ταινία.
Μάλλον όμως είναι "ράδιο αρβύλα".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
πλάκα θα είχε να βγει ταινία........όλες οι επιτυχημένες σειρές ούτως ή άλλως εκεί καταλήγουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πόσο θα αργήσει ο 4ος κύκλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
λογικα μετα το καλοκαιρι borat, εαν συνεχισουν βεβαια την τακτικη τους οπως αλλες χρονιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
λογικα μετα το καλοκαιρι borat, εαν συνεχισουν βεβαια την τακτικη τους οπως αλλες χρονιες
Γιατί κάπου είχα ακούσει για 11 μήνες απουσίας.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Γιατί κάπου είχα ακούσει για 11 μήνες απουσίας.:worry:

άμα χάσουν όλο το κοινό τους έτσι που το πάνε...καλά να πάθουν...συγχύστηκα τώρα!:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top