Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 352)
  • Αμιγώς ετεροφυλόφιλος

    Ψήφοι: 247 70.2%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 19 5.4%
  • Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Αμφιφυλόφιλος

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη

    Ψήφοι: 5 1.4%
  • Ομοφυλόφιλος

    Ψήφοι: 26 7.4%
  • Κουμπάκιας :P

    Ψήφοι: 21 6.0%
  • Ασέξουαλ

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • Πανσέξουαλ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ :jumpy: Τα ωραιότερα πλάσματα στη γη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
I think I know what human sexuality means dat is why I bitch about Kinsey

Ναι κάτι μας είπες για το bias του Kinsey τώρα.Εσένα περιμέναμε.Η ομοφοβία ζει αυτή μας οδηγεί.Να μαντέψω; Aμιγώς με κεφαλαία και χρυσή καδενίτσα στο λαιμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
women!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Προτιμήσεις δεν έχουν καμία σχεση με τη ''δραστηριότητα'' όπως αναφέρεται στο πολλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Πραγματικά κάποιος με νικνέιμ μισό ελληνικά μισό γκρίγκλις δεν θα μπορούσε να μην πει με τόσο καμάρι το προφανές, ότι του αρέσουν οι γυναίκες!

στο θέμα:

Μ' αρέσουν οι γυναίκες επίσης. Κυρίως οι πλούσιες. Είμαι ευχάριστος τύπος, έξυπνος και αρκετά ικανός και υπομονετικός στο σεξ, με αξιομνημόνευτες επιδόσεις. Ζητώ γυναίκες που να ανταποδίδουν τις υπηρεσίες μου με ένα αμιγώς σημαντικό ποσό ώστε να τους προσφέρω την χαρά που στερούνται από το άγχος της καθημερινότητας και να μπορώ ελεύθερα να τους δίνω το πάθος που τόσο πολύ αναζητούν και αξίζουν. Ενδιαφέρομαι πρωτίστως για την ικανοποίηση της πελατ.. εεε, της συντρόφου μου.

Ηλικίες 30+ (εξαιρούνται οι δεσποινίδες που είνα 30- αλλά έχουν ένα σταθερό υψηλό εισόδημα, αδιάφορο από που προέρχεται)
Ομορφιά προαιρετική
Επικοινωνία μέσω πμ, μόνο σοβαρές προτάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ποιος αντρας θα βγει να πει οτι ειναι γκει ακομα και σε ενα φορουμ (που δεν ειναι γκει) ακομα κι αν εχει ψευδωνυμο; Κανεις. Δηλαδη ενας μονο. Δηλαδη και 1000 αντρες να απαντουσαν, 1 μονο θα ελεγε οτι ειναι γκει. Αυτο σημαινει οτι και οι 999 ειναι καραστρειτ; Δε νομιζω. Και ενταξει, εγω διακρινω ενα αγχος απο μερικους να το παιξουν αντρες λεγοντας "γυναικες τα ωραιοτερα πλασματα". Ενταξει, τι θα πει οτι καποιος αντρας λατρευει τις γυναικες; Ποτε δεν το καταλαβα αυτο. Δηλαδη λατρευει οτιδηποτε εχει β**** και μ****; Αυτο ομως τοτε ειναι σεξουαλικο και μονο. Δεν ειναι αγαπη. Λατρευει την ψυχολογια τους; Τι ακριβως; Και αμα η αλλη ειναι κακασχημη, χοντρη, κοντη, κουτση, κακιασμενη, υστερικια, σκυλα; Και αυτο ισχυει και για τις γυναικες που λενε οτι ψηφιζουν αντρες δαγκωτο. Δηλαδη ολοι οι αντρες ειναι το ιδιο; Οι απαντησεις που δωσατε παραβλεπουν κατι πολυ σημαντικο. Οτι σημασια δεν παιζει το φυλο αλλα η εμφανιση και ο χαρακτηρας. Και ενταξει, χαλαρωστε μερικοι. Μεθαυριο που θα ειστε σε σχεση με γυναικα μετα ελατε να πειτε ποσο τις λατρευετε. Δεν υπαρχουν φυλα, υπαρχουν χαρακτηρες και σεξουαλικες προτιμησεις.

Α, επισης παιζει καποιοι που δηλωσατε με περισσιο ενθουσιασμο οτι σας αρεσουν οι γυναικες, να θελετε να ψαρεψετε καμια απο εδω. Μην το αρνειστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω ακόμα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα αγόρια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εχω καποιες προτιμησεις αλλα ντρεπομαι να τις πω τωρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweeney todd

Νεοφερμένος

Ο sweeney todd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εσένα περιμέναμε
:hmm:
Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;
Ψυχολόγους (αρσενικούς) στα..4 κι εγώ από πίσω να σπρώχνω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
κουμπακιας???? Δηλαδη???????

Δε ξέρω ακόμα.:(
ελα μωρε, δεν εισαι κ η μονη!!! btw, το tumblr σου πολυ καλο=]

μια ζωη την εχουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δε θέλει ερώτημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Nuhh, ΔΕΝ έχουμε. Όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Η ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν έχω προτιμήσεις στο σέξ. Έχω προτιμήσεις στον άνθρωπο. Βασικά, θέλω να με προτιμά και αυτός/ή, αλλιώς δεν πάει πουθενά το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες φορές που νιώθω ότι θα ήθελα να ήμουν άντρας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ωστόσο, αυτό δεν έχει να κάνει με ομοφυλοφιλικές τάσεις, αλλά με το γεγονός ότι το κοινωνικό στάτους επιτρέπει περισσότερες ελευθερίες στους άντρες (ως προς την έκφραση των συναισθημάτων τους).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Έναν άντρα που να είναι σωστός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top