Ποια ήταν η τελευταία συναυλία που πήγατε;

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ark festival την δευτερη μερα ομως!!!! μονικα-μαραβεγιας-leon-burger project ====>> ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!!!!

Συμφωνώ! Ξέχασες όμως τους xaxakes! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αα ναι!!!ηταν που εφυγα οταν βγηκαν....ημουνα ηδη πτωμα....εχει πλ χορο οταν εισαι διπλα στην σκηνη..;)και με τον κωστη ξεσαλωσαμε!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αα ναι!!!ηταν που εφυγα οταν βγηκαν....ημουνα ηδη πτωμα....εχει πλ χορο οταν εισαι διπλα στην σκηνη..;)και με τον κωστη ξεσαλωσαμε!!!!!!!!!!!!

Και εγώ δεν άντεξα πολύ...άκουσα 2-3 τραγούδια και μετά έφυγα...
Κι όμως δεν ήταν η καλύτερη τους εμφάνιση...στον σταυρό του νότου ήταν 100 φορές καλύτεροι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Οι χαχακες ε?? δεν τους εχω ακουσει και πλ να σ πω την αληθεια :) παντως δεν ξερω αν θα συμφωνησεις αλλα το αρκ ειχε αρκετα τεχνικα προβληματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οι χαχακες ε?? δεν τους εχω ακουσει και πλ να σ πω την αληθεια :) παντως δεν ξερω αν θα συμφωνησεις αλλα το αρκ ειχε αρκετα τεχνικα προβληματα
Όχι για τους Maraveyas λεω...

Συμφωνώ, αλλά πιστεύω πως δεν φταίνε τόσο. Δεν είχαν προβλέψει ότι θα έχει τόσο κόσμο και γι'αυτό ο ήχος δεν ακουγόταν τόσο καλά...Και ειδικά όσο πιο κοντά στην σκηνή ήσουν τόσο χειρότερα άκουγες...

Την Monika έκανα αμάν για να την ακούσω και να αναγνωρίσω τα τραγούδια της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
την μονικα την ειχα γνωρισει ευτυχως απο τον λυκαβηττο και ημουν ενθουσιασμενη...πηρα και τα 2 τα cd!!!!! δεν ηταν τοσο καλη στο αρκ....βσκ ηταν καπως νευριασμενη δεν ξερω γιατι...

οσο για τν ηχο πολλοι γκρινιαζαν μετα....ισως πλ κακο για το τπτ το θεμα ειναι πως περνας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
την μονικα την ειχα γνωρισει ευτυχως απο τον λυκαβηττο και ημουν ενθουσιασμενη...πηρα και τα 2 τα cd!!!!! δεν ηταν τοσο καλη στο αρκ....βσκ ηταν καπως νευριασμενη δεν ξερω γιατι...

οσο για τν ηχο πολλοι γκρινιαζαν μετα....ισως πλ κακο για το τπτ το θεμα ειναι πως περνας :)

Στο Λυκαβηττό ήταν όντως φοβερή! ;)
Βασικά και από αλλού το άκουσα αυτό...αλλά δεν νομίζω πως ήταν νευριασμένη...Έκανε πλακίτσες με τους μουσικούς της...και όποιος την είχε ξαναδεί το καταλάβαινε αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
μα κ εγω ακουσα απο αλλους οτι ηταν ξινη,πρεπει να μαθει να συμπεριφερεται και κατι τετοια!!!ελεος!!! εγω υπεθεσα οτι ηταν λιγακι τσαντισμενη λογω των τεχνικων προβληματων που σε αυτην ακουστηκαν καπως περισσοτερο
:)βλεπω κ εσυ παντου πηγες αυτο το καλοκαιρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
μα κ εγω ακουσα απο αλλους οτι ηταν ξινη,πρεπει να μαθει να συμπεριφερεται και κατι τετοια!!!ελεος!!! εγω υπεθεσα οτι ηταν λιγακι τσαντισμενη λογω των τεχνικων προβληματων που σε αυτην ακουστηκαν καπως περισσοτερο
:)βλεπω κ εσυ παντου πηγες αυτο το καλοκαιρι ;)

Βλακείες! Καθόλου ξινή δεν ήταν...απλά δεν μπορούσε να αποδόσει τα τραγούδια της όπως θα ήθελε (λόγω των τεχνικών προβλημάτων).

Μου αρέσουν οι συναυλίες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
θηβαιος-μικρρουτσικος.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Βασιλης Παπακωνσταντινου και ετοιμαζομαι το Σαββατο για Μαλαμα!!!!:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Βασιλης Παπακωνσταντινου και ετοιμαζομαι το Σαββατο για Μαλαμα!!!!:drunk:

που τραγουδάει ο μάλαμας το σάββατο vassonoff ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παυλος παυλιδης! Αν και δεν ειχα ακουσει πολλα κομματια του, παρα μονων τα πολυ γνωστα, εμεινα με το στομα ανοιχτο και σιγουρα εχου προστεθει πολλα κομματια στις playlists μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Helloween & Stratovarius στο Principal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χθες στους Bon Jovi!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Ήταν καταπληκτικοί και τραγούδησαν συνεχόμενα για πάνω από 2 ώρες (πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα)!!! Το ΟΑΚΑ ήταν γεμάτο κόσμο, όλων των ηλικιών (είδαμε μέχρι και παππού να κάθεται στην αρένα με το σκαμνάκι του :lol: ) και όταν τραγούδησαν τις μεγάλες επιτυχίες του, όλοι τραγουδαγαν μαζί τους! Έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη και για άλλη μια φορά κατάλαβα πως όταν πηγαίνω στις συναυλίες νιώθω οτι βρίσκομαι στο χώρο μου! :D

πσ. Ο Jon είναι κούκλος, ο Richie έχει γεράσει, ο Tico είναι αδυναμία ( ντράμερ :inlove: ) και ο David μοιάζει με τον Merry aπό τον Άρχοντα (:p)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iliasakr

Νεοφερμένος

Ο iliasakr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια εγω πηγα ΟΑΚΑ Πυξ λαξ και ηταν πολυ ωραια. Ηταν γαματο!!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χθες στους Bon Jovi!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Ήταν καταπληκτικοί και τραγούδησαν συνεχόμενα για πάνω από 2 ώρες (πράγμα που με εξέπληξε ευχάριστα)!!! Το ΟΑΚΑ ήταν γεμάτο κόσμο, όλων των ηλικιών (είδαμε μέχρι και παππού να κάθεται στην αρένα με το σκαμνάκι του :lol: ) και όταν τραγούδησαν τις μεγάλες επιτυχίες του, όλοι τραγουδαγαν μαζί τους! Έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένη και για άλλη μια φορά κατάλαβα πως όταν πηγαίνω στις συναυλίες νιώθω οτι βρίσκομαι στο χώρο μου! :D

πσ. Ο Jon είναι κούκλος, ο Richie έχει γεράσει, ο Tico είναι αδυναμία ( ντράμερ :inlove: ) και ο David μοιάζει με τον Merry aπό τον Άρχοντα (:p)!

Το αυτό :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
PULP.
Συναυλιάρα, ντάξει! Ο Jarvis έγινε λάστιχο για 3 παρά κάτι ώρες! Και ιδιοφυές ο διάλογος με τα λέιζερ στην αρχή! Γενικά, για την ανοργανωσιά του terravibe, πήγε εξαιρετικά καλά! Και ωραίο video wall με neon γράμματα PULP. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στης Βιτάλη

Φωνή καμπάνα, όπως πάντα, ανατριχιαστική...
Οργάνωση μπα... ρεπερτόριο μπα ....
Θα ήθελα να είχε πει πολλά περισσότερα κομμάτια και πιο καινούρια

Αλλά δεν πειράζει. Και μόνο που την είδα και την άκουσα έστω αυτό το λίγο απο κόντα, μου αρκεί πολύ.

Της χαράς το τρένο τρέχα να προλάβεις (...) πάρε την ταχεία της καρδιάς μου και ξεκίνα (...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top