Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εσωστρεφειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Μάλλον αυτό τον καιρό στην αφασία..

:thumbup: Αυτό είναι καλό....
Σε αυτή την φάση είμαι κι εγώ (μέχρι να αρχίσει η δουλειά :mad:) πάντως όσο είμαι έτσι τόσο πολύ καλύτερα μου πάνε τα πράγματα, στα οικονομικά, στα προσωπικά.....
γιατί όταν τα κυνηγάς....:whistle:
πάντως όλα χαλαρά και άνετα τα βλέπω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
χεχε σιγα θα τα χασουμε αργα ή γρηγορα,εγω εχω χασει καποια,καλα ειμαι εσυ γινεται τπτ ή μπα;;;

ε κατι λιγα εχασα μετα ξαναβαλα τωρα θα τα ξαναχασω και μετα ελπιζω να μην γεμισω ραγαδες μεχρι και στο ματι μου απο το πολυ αδυνατιζω-χοντραινω-αδυνατιζω-χοντραινω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ε κατι λιγα εχασα μετα ξαναβαλα τωρα θα τα ξαναχασω και μετα ελπιζω να μην γεμισω ραγαδες μεχρι και στο ματι μου απο το πολυ αδυνατιζω-χοντραινω-αδυνατιζω-χοντραινω:P

αε μωρε εγω εχω ραγαδες διοτι πάχυνα αποτομα(ή εκοψα την γυμναστικη ή ενα combo και απο τα δυο..).Μιλαμε για το απολυτο fail δλδ...Παντως αν και εγω τωρα διακοπες με τους φιλους-και τα ποτα- στρογγύλεψα καπως περισσοτερο:whistle: τωρα που ειμαι Αθηνα και ζω καπως πιο φυσιολογικα και υγιεινα:P εχω εμφανής διαφορα....Παντως αν θες να χασεις κιλα μην περιμενεις να κανεις διαιτα,γυμνασου;)



On:μαλλον στην πιο βαρετη, αδιάφορη και ανουσια φαση.Απλα αναμενουμε τις 29....a lot down 2 to go:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
σε τι φάση ζωής βρίσκεσθε


μοντέρνας αποσύνθεσης,
δηλ. με 24ρι ιντερνετ,
φορητό περιουσίας,
Led τηλεόραση με 147 κανάλια,
(βάζω και τα χιόνια μέσα:redface:)
και μια γάτα να κόβει βόλτες
περιμένοντας να τα χιλιάσει
πλαισιωμένη από παράφορα σκατά.

το πνευματικό πασατέμπο της υπόθεσης
είναι λευκοί τοίχοι με μαύρα πρόσωπα.


Πρόωρο καρκίνωμα, διακήρυξη θεάτρου.

Τι φάση και μαλακίες.


αφασία και αξιοκαταφρόνητο,
σθεναρό σπρώξιμο στον χωρίς δυνατότητα επιστροφής
χαμό, απόσυρση του χιούμορ.


Κι όλα αυτά ενώ έχουν μια διαλυτική σημασία,
τελικά συναγωνίζονται σε ομορφιά τη σύνθεση
ενός μπουκέτου λουλουδιών εν απουσία βάζου.

βρίσκεις ένα βαθύ ποτήρι,
κόβεις και λίγο πιο ψηλά το ξύλωμα
και λύθηκε το πρόβλημα.

κι από αφασία έχεις φάση γκολ στην παράταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ωωωωωω μουσικο ταιρι,με συγκινεί το comment...
εγω να σε βρισω;;;;με τετοια ιταλικα τραγουδια που μου πασαρεις;;;(bold καλα μιλαμε για ποιηση:P)


On:ισως παιδια να λειπει love απο την ζωη μας...Florence + the Machine - You've Got the Love .:whistle::hmm::whistle:
Τι καλος! :hug:
Θενκ Γκοντ ξαναγινα "ανθρωπος"...προς το παρον :D
Ε μα τετοια τραγουδια ποσταρεις και μετα ειναι να μη σε λεω μουσικο ταιρι??? :clapup:
Ωστοσο η τραγουδιστρια δεν ειναι σα τραβελι στο προσωπο? Jesus!
I shit on love τρομερο!!! Τι στιχος? Τι εμπνευση? Παω να ακουσω κ μουσικη...
Α! Δες απο κατω, αυτο ειναι ποιηση ;)



μοντέρνας αποσύνθεσης,
δηλ. με 24ρι ιντερνετ,
φορητό περιουσίας,
Led τηλεόραση με 147 κανάλια,
(βάζω και τα χιόνια μέσα:redface:)
και μια γάτα να κόβει βόλτες
περιμένοντας να τα χιλιάσει
πλαισιωμένη από παράφορα σκατά.

το πνευματικό πασατέμπο της υπόθεσης
είναι λευκοί τοίχοι με μαύρα πρόσωπα.


Πρόωρο καρκίνωμα, διακήρυξη θεάτρου.

Τι φάση και μαλακίες.


αφασία και αξιοκαταφρόνητο,
σθεναρό σπρώξιμο στον χωρίς δυνατότητα επιστροφής
χαμό, απόσυρση του χιούμορ.


Κι όλα αυτά ενώ έχουν μια διαλυτική σημασία,
τελικά συναγωνίζονται σε ομορφιά τη σύνθεση
ενός μπουκέτου λουλουδιών εν απουσία βάζου.

βρίσκεις ένα βαθύ ποτήρι,
κόβεις και λίγο πιο ψηλά το ξύλωμα
και λύθηκε το πρόβλημα.

κι από αφασία έχεις φάση γκολ στην παράταση.
Epic! :rofl:
+1...τελευταια προταση :worship:


ON TOPIC: :whatever:
με λιγα λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αλλαγης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Στη φάση που ανεβάζω συνεχώς τον πήχη.. Όλο λέω να ηρεμήσω λίγο και όλο ξεκινάω κάτι εκθετικά πιο δύσκολο.. πφφ.. Ανθρώπινο ανικανοποίητο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

somebody

Νεοφερμένος

Η somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τι καλος! :hug:
Θενκ Γκοντ ξαναγινα "ανθρωπος"...προς το παρον :D
Ε μα τετοια τραγουδια ποσταρεις και μετα ειναι να μη σε λεω μουσικο ταιρι??? :clapup::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::clapup::clapup::clapup:
Ωστοσο η τραγουδιστρια δεν ειναι σα τραβελι στο προσωπο? Jesus!
I shit on love τρομερο!!! Τι στιχος? Τι εμπνευση? Παω να ακουσω κ μουσικη...
κοιτα το κομματι προφανως εχει ενα ειρωνικο τονο αλλα ειναι γαματο,που εχεις ξαναακουσει κομματι που να μην παρακαλανε την κοπελα να ερθει πισω.Πρωτοτυπια is gooooood

Α! Δες απο κατω, αυτο ειναι ποιηση ;)
why???εγω το βρηκα λογοτεχνικο το comment(αν και λιγο καταθληπτικο πρεπει να παραδεχτω:P)

On:αυτη τη στιγμη,ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κοιτα το κομματι προφανως εχει ενα ειρωνικο τονο αλλα ειναι γαματο,που εχεις ξαναακουσει κομματι που να μην παρακαλανε την κοπελα να ερθει πισω.Πρωτοτυπια is gooooood
jim carrey - Its good
why???εγω το βρηκα λογοτεχνικο το comment(αν και λιγο καταθληπτικο πρεπει να παραδεχτω:P)
Σαν στιχος αξιζε πραγματικα, πολυ πρωτοτυπος! I admit, it's goooooood!
Η μουσικη δεεεν ειν' και πολυ του γουστου μου... αλλα με τετοιο στιχο :jumpy:
Θενκς(εστω και καταθλιπτικα :D)! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
καλή μιας και μετα από χρονια μενω μονη( ελευθερη) τοσο καιρο :) , εγω και η παρεα μου!! αλλα και περιεργη εως βασανιστικη με την σκεψη ενός μικρού "Γιατι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ψάχνομαι :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαλαρη πολυ και περιμενω να τελειωσει το φοιτητικο σπιτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαση πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
νταξει...θα μπορούσε να 'ναι και καλύτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βαρετη αλλα εχει κατι καλες εκλάμψεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μικρογκαντεμιάς. Εκεί που κοκορευόμουν τι καλά που περνάω ήρθαν μικροπράγματα τελείως ανάποδα και σκατά στα μούτρα μου. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top