[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
moda per due



Κι εδώ μπορείς να βρεις ωραια maxi φορέματα....
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.









:redface:

Πω αυτό το πίτερ παν στάιλ δεν υπάρχει. Επίσης μ' αρέσει πολύ η δαντέλα οπότε. *.*
Εγώ ψηφίζω κοντό πάντως.
Προσωπικά, θα τα φορούσα αυτά άνετα. Τώρα για σένα ηλικία, σώμα και στυλ δικό σου δε ξέρω, οπότε κάνε έρευνα να καταλήξεις, να δεις, να δοκιμάσεις. Αλλά αυτά δεν είναι άσχημα, και δεν είναι και τόσο φορτωμένα.:redface:
Α επίσης θα έλεγα να πάρεις μονόχρωμο, όχι εμπριμέ.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σε κάτι παρόμοιο αναφερόμουν λέγοντας φούστα, απλά στο πιο απλό. Μια μάυρη φουστίτσα με ένα απλό είτε πουκάμισο είτε μπλουζάκι, μην φορτωθώ και πολύ πασχαλιάτικα.

Αυτό μ αρέσει πολύ!!



:redface:

Πω αυτό το πίτερ παν στάιλ δεν υπάρχει. Επίσης μ' αρέσει πολύ η δαντέλα οπότε. *.*
Εγώ ψηφίζω κοντό πάντως.
Προσωπικά, θα τα φορούσα αυτά άνετα. Τώρα για σένα ηλικία, σώμα και στυλ δικό σου δε ξέρω, οπότε κάνε έρευνα να καταλήξεις, να δεις, να δοκιμάσεις. Αλλά αυτά δεν είναι άσχημα, και δεν είναι και τόσο φορτωμένα.:redface:
Α επίσης θα έλεγα να πάρεις μονόχρωμο, όχι εμπριμέ.:/:


Μάλλον στη φούστα θα καταλήξω, αν βρω αυτό που μ αρεσει τελικά. Το κοντό φόρεμα το φοβάμαι γιατί δεν ξέρω τι καιρό θα χει και καλσόν δεν φοράς με κάτι τέτοιο μόνο του δέρματος που προσωπικά δεν το φορώ ποτε. Και άσε που πρέπει να είναι κάτι που θα μαι άνετη, πως θα κρατω το μωρό στην αγκαλιά τόσες ώρες φοβούμενη μην φανεί το βρακί μου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Σίγουρα δεν κάνει για βάφτιση.....:P:redface:
Κάνει όμως για αποκαλυπτήρια της νονάς.....μια χαρά θα χαρούν οι παρευρισκόμενοι.....


Τα υπόλοιπα ρούχα όμορφα, αλλά εχεις δίκιο εξαρτάται από την ηλικία και το στυλ της νονάς!

Και μην ξεχνάμε σε βαφτιση κάνουμε συγκεκριμένες κινήσεις κατα τη διάρκεια του μυστηρίου....
οπότε το φόρεμα δεν πρέπει να μας δυσκολεύει.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όντως το συγκεκριμένο δεν κάνει, όχι επειδή είναι πολύ κοντό (το' χει σηκώσει κιόλας η κοπέλα, δεν είναι τόσο κοντό, υπάρχουν και πιο μακριά σε ίδιο στυλ), απλά δε κάνει γενικά για βάφτιση νομίζω.
Τώρα περί πρακτικότητας δε ξέρω αν βολεύουν τα κοντά, οι νονές ξέρουν.:P

Όσο για το καλσόν. υπάρχουν φορέματα που μπορείς να τα φορέσεις με μαύρο καλσόν και μαύρη γόβα. Πχ. αυτό

πιστεύω θα φαινόταν ωραίο έτσι, απλά λίγο πιο χειμωνιάτικο.
Γενικά η εποχή, όντως δε βολεύει, γιατί κάνει ψύχρα, έχει και ήλιο, αλλά δε νομίζω να κάνει και τόσο κρύο που δε θα μπορέσεις να αντέξεις ένα 3ωρο ξέρωγω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μόλις τα βρώ θα σας τα παραθέσω να μου πείτε γνώμες!!

Η καλοκαιρινή σειρά της essie


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
enrose...
Σχετικά με τον συνδυασμό φούστα μπλούζα για να μην μοιάζει σαν στυλ γραμματέας....θα σου πρότεινα High Waist Pencil Skirt....



και αν είσαι πιο τολμηρή θα πρότεινα και αυτή την εταιρεία ....εχει βγάλει καταπληκτικά ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά....https://www.heelshop.gr/
αλλά δεν φαίνονται στην ιστοσελίδα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
enrose...
Σχετικά με τον συνδυασμό φούστα μπλούζα για να μην μοιάζει σαν στυλ γραμματέας....θα σου πρότεινα High Waist Pencil Skirt....



veni με σώζεις ναι κάτι τέτοιο θέλω!!
Αχ που θα τα βρώ?????
Ακριβώς αυτό που ψάχνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
veni με σώζεις ναι κάτι τέτοιο θέλω!!
Αχ που θα τα βρώ?????
Ακριβώς αυτό που ψάχνω!!!
NAF NAF, LOLA, Lussile, Mango.....αυτές οι εταιρείες μου ήρθαν στο μυαλό.....αν περπατήσεις την Ερμού....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως δεν εχω βγει στους δρόμους ακόμη, μόνο απο ιντερνετ ότι εχω ψάξει. Θα αρχίσω την περατζάδα σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ρε σεις, αυτές οι φούστες, αμα δεν έχεις το *τέλειο* σώμα, σε κάνουν να φαίνεσαι τοφάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τέτοιες φοράει και η Kim Kardashian, που έχει κώλο και είναι γενικά φαρδιά στα μπούτια :redface: και τη κολακεύει.
Ντάξει δε θα το βάλει κάποια που είναι υπέρβαρη ρε παιδί μου, αλλά αν έχεις 5-6 κιλά παραπάνω με έναν κορσέ (βάζει και η Κιμ η πονηρή) σου κάνει τη κοιλιά λίγο πίτα και είσαι οκ, μη βλέπεις την Βικτώρια που είναι κόκκαλο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τέτοιες φοράει και η Kim Kardashian, που έχει κώλο και είναι γενικά φαρδιά στα μπούτια :redface: και τη κολακεύει.
Ντάξει δε θα το βάλει κάποια που είναι υπέρβαρη ρε παιδί μου, αλλά αν έχεις 5-6 κιλά παραπάνω με έναν κορσέ (βάζει και η Κιμ η πονηρή) σου κάνει τη κοιλιά λίγο πίτα και είσαι οκ, μη βλέπεις την Βικτώρια που είναι κόκκαλο. :redface:







Ενταξει δεν πεθαίνω αλλά το προτιμώ από
που την τονίζει ακόμη πιο πολύ.

κι αυτό δεν είναι άσχημο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτή έχει τεράστια βυζιά για αυτό δείχνει καλά. Επειδή αυτή η φούστα (αλλά και το παντελόνι) τονίζει υπερβολικά την κοιλιά και την περιφέρεια, απαιτεί ένα τόνο μπαλκόνι από πάνω για να μην μοιάζεις σαν μεταλλαγμένο αχλάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Αυτή έχει τεράστια βυζιά για αυτό δείχνει καλά. Επειδή αυτή η φούστα (αλλά και το παντελόνι) τονίζει υπερβολικά την κοιλιά και την περιφέρεια, απαιτεί ένα τόνο μπαλκόνι από πάνω για να μην μοιάζεις σαν μεταλλαγμένο αχλάδι.
Με άλλα λόγια δεν ταιριάζει σε σωματότυπο τύπου αχλάδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Γειά σας! Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια έχει ανοίξει το χρώμα το μαλλιών της με το casting της l'oreal. Τί γνώμη έχετε γι' αυτό; Επιβαρύνει τα μαλλιά; Θέλω να το χρησιμοποιήσω μόνο το καλοκαίρι και μετά να αφήσω πάλι το φυσικό μου... θα φύγει; Λέει ότι διαρκεί 28 μέρες.... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει, αλλά ξέρω ότι σου αλλάζει μόνο ένα τόνο το φυσικό σου χρώμα. Τζάμπα λεφτά και κόπος δηλαδή κατά τη γνώμη μου...Σιγά την αλλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
καλησπέραααααααα!! μήπως ξέρει καμία κάποιο καλό προϊόν για τα μαύρα στίγματα;; έχω δοκιμάσει ένα της l'oreal, το οποίο ναι μεν έκανε δουλειά, αλλά μου δημιουργούσε σπυράκια, απ τα οποία είχα απαλλαγεί για πολύ καιρό! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση... Μάλλον θα προσπαθήσω με το ταπεινό χαμομηλάκι και το αθώο λεμονάκι, όταν βγούμε στις παραλίες το καλοκαίρι :P τα μαλλιά μου είναι ήδη ανοικτά, οπότε κατιτίς θα καταφέρουμε :)

granita εγώ ένα scrub σε μπλε συσκευασία της garnier χρησιμοποιούσα, αλλά αραιά και που... κάθε φορά που το έβαζα όμως και το ξέπλενα, μετά άφηνε κρύοοοοο...:cold::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top