[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κοριτσια το μονο που βαζω οταν βαφομαι ειναι μασκαρα, και βαριεμαι καθε φορα να την βγαζω.. (βασικα τοσα χρονια και δεν την εβγγαζα ποτε) . το ξερω οτι πρεπει να αρχισω να την ξεβαφω πριν πεσω για υπνο αλλα δεν εχω παρει καποια ειδικη κρεμα για ξεβαψιμο.. ειναι αναγκαιο;; εννοοω υπαρει κανας αλλος τροπος να ξεβγαζω την μασκαρα χωριςς να παω να αγορασω καποιο ειδικο ξεβαφτικο;;;( βαζω εως 2 στρωσεις μασκαρα..)

επισης το βραδυ πριν πεσω για υπνο τους βαζω βαζελινη οπως λετε κ πιο πανω, γιατι ξερω οτι τους κανει πολυ καλο , αλλα κ παλι την βαζελινη την βαζω χωρις να την ξεβαψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
κοριτσια το μονο που βαζω οταν βαφομαι ειναι μασκαρα, και βαριεμαι καθε φορα να την βγαζω.. (βασικα τοσα χρονια και δεν την εβγγαζα ποτε) . το ξερω οτι πρεπει να αρχισω να την ξεβαφω πριν πεσω για υπνο αλλα δεν εχω παρει καποια ειδικη κρεμα για ξεβαψιμο.. ειναι αναγκαιο;; εννοοω υπαρει κανας αλλος τροπος να ξεβγαζω την μασκαρα χωριςς να παω να αγορασω καποιο ειδικο ξεβαφτικο;;;( βαζω εως 2 στρωσεις μασκαρα..)

επισης το βραδυ πριν πεσω για υπνο τους βαζω βαζελινη οπως λετε κ πιο πανω, γιατι ξερω οτι τους κανει πολυ καλο , αλλα κ παλι την βαζελινη την βαζω χωρις να την ξεβαψω :P

νομίζω ότι όλες μας λίγο-πολύ βαριόμαστε :P
πρέπει όμως να ξεβάφεσαι γιατί όλο αυτό το υλικό δεν είναι καλό για τις βλεφαρίδες σου, πρέπει να μπορούν να "τραφούν" αλλιώς κάποια στιγμή θα αρχίσουν να είναι αδύναμες και να πέφτουν... :worry:

μπορείς να την αφαιρείς με νερό (δεν το έχω δοκιμάσει), με μαντηλάκια ντεμακιγιάζ, λοσιόν ειδικά για τα μάτια ή νερό micellaire που είναι κατάλληλο για όλο το πρόσωπο.
Υπάρχει κι άλλη μια επιλογή, να φτιάξεις το δικό σου ντεμακιγιάζ ανακατεύοντας αμυγδαλέλαιο και ροδόνερο. Και οικονομικό, και δεν θα ερεθίζει τα μάτια σου και θα "τρέφει" τις βλεφαρίδες σου :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Kάποιο καλό lip plumper γνωρίζει κάποια? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
κανενα τιπ για λιπαρα μαλλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νομίζω λούσιμο με ξύδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ιουυυυ! Δε θα μυρίζουν μετά τα μαλλιά;; :mpliaks:



@υδωρ
Προσπάθησε να μην τα πολυπειράζεις, να αγοράσεις κανένα σαμπουάν για λιπαρά μαλλιά, όχι μαλακτική και μάσκα στην ρίζα, κάντα καμιά κοτσίδα ή γενικά πιάστα πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ιουυυυ! Δε θα μυρίζουν μετά τα μαλλιά;; :mpliaks:
Καθόλου.
Το λευκό δεν μυρίζει καθόλου.
Εδώ με πρότειναν μάσκα me αυγό και αποδείχτηκε καλύτερη και από αυτές που υπόσχονται θρέψη.
Και δε μύριζε. Βέβαια μετά είχα κάνει και μία σαπουνάδα γιατί ήμουν δύσπιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nami

Νεοφερμένος

Η Nami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
κανενα τιπ για λιπαρα μαλλια;

Τα λιπαρά μαλλιά δεν πρέπει να τα ξετινάζεις με δυνατά σαμπουάν που θα τραβήξουν κάθε ίχνος λιπαρότητας στο κρανίο. Όταν χρησιμοποιείς ένα πολύ δυνατό σαμπουάν, νιώθεις στην αρχή πολύ καθαρό το κρανίο και τα μαλλιά αλλά το κακό είναι πως "ξηραίνει" υπερβολικά το δέρμα του κεφαλιού στο σημείο που αυτό νομίζει ότι έχει έλλειψη => Παράγει ακόμη περισσότερη λιπαρότητα!

Οπότε θες ένα ήπιο σαμπουάν, σε καμία περίπτωση ξύδι. Καλό είναι να λούζεσαι μέρα παρά μέρα και στην ενδιάμεση μέρα να βάζεις dry shampoo αν δεν αντέχεις τα μαλλιά σου. Και εγώ λιπαρά μαλλιά έχω, πολύ λιπαρές ρίζες και ξηρές άκρες (από βαφή βέβαια). Χρησιμοποιώ ενυδατικό σαμπουάν και κάθε φορά conditioner μόνο στις άκρες και ενίοτε μάσκα πάλι στις άκρες μόνο. Προσπαθώ να μην πειράζω τα μαλλιά μου και τα πιάνω κατά τη διάρκεια της μέρας, ειδικά ρίζες/φράτζες κλπ.

Η μοναδική περίπτωση που χρησιμοποιούμε ξύδι στα μαλλιά (ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΑΡΑΙΩΣΗ) είναι όταν το νερό της περιοχής είναι πάρα πολύ σκληρό και μαζεύονται άλατα στις ρίζες των μαλλιών. Τότε και ΜΟΝΟ τότε βάζουμε σε 1 λίτρο νερό απιονισμένο 3 κουταλιές της σούπας ξύδι.

Καθόλου.
Το λευκό δεν μυρίζει καθόλου.
Εδώ με πρότειναν μάσκα me αυγό και αποδείχτηκε καλύτερη και από αυτές που υπόσχονται θρέψη.
Και δε μύριζε. Βέβαια μετά είχα κάνει και μία σαπουνάδα γιατί ήμουν δύσπιστη.

Το αυγό το προτείνουν για τα μαλλιά (κυρίως για λάμψη) αφού είναι φουλ σε πρωτείνες. Τα μαλλιά λατρεύουν τις πρωτείνες. Το ξύδι αντιθέτως έχει πάρα πολύ χαμηλό pH και φθείρει τα μαλλιά. Γι αυτό και στη χρήση που λέω πιο πάνω το αραιώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
καμια καλη ενυδατικη προσωπου θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καμια καλη ενυδατικη προσωπου θελω

τι τύπο έχεις;
υπάρχουν πολλές εταιρίες και προϊόντα, οι "drugstore" Garnier-L'oreal-Olay-Nivea-Bioten...
οι φαρμακευτικές: Korres-Apivita, Avene, La roche-posay, Vichy...
αναλόγως τις ανάγκες-προτιμήσεις σου και το budget σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
κανονικο τυπο. κατι φθηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κορίτσια γεια σας! :)
Θα ήθελα την γνώμη σας για την αγορά κάποιας μάσκας μαλλιών.
Εγώ είχα μια χαρά μαλλιά μέχρι που τα έβαψα και δεν πρόκειται να τα ξαναβάψω. Τα μαλλιά μου τώρα δεν είναι μαλακά, οι άκρες τους είναι ξηρές και φαίνονται και κάπως ταλαιπωρημένα και ξηρά.
Όχι σε ακραίο βαθμό βέβαια, αλλά σε σχέση με τα φυσικά μου όλο υγεία μαλλιά μου η διαφορά ειναι αισθητή και μου κακοφαίνεται πολύ.
Επίσης δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά όταν τα μαλλιά είναι πιο ανοιχτόχρωμα φαίνεται πιο πολύ αν είναι ταλαιπωρημένα σε σχέση με τα σκούρα.
Τώρα έλεγα να έπαιρνα μια μάσκα μαλλιών Gliss αλλά δεν ξέρω ποια από όλες. Έχετε δοκιμάσει κάποια;
Εγώ είχα δοκιμάσει πριν τα βάψω την ροζ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πόσο καλή δουλειά κάνει επειδή ούτως ή άλλως ήταν σε καλή κατάσταση τότε τα μαλλιά μου. Αλλά τώρα έλεγα να πάρω την μπεζ Shea Cashmere. Αν την έχετε δοκιμάσει και ξέρετε πείτε μου. Αν και κάπου διάβασα πως αυτή σειρά έχει φουλ σιλικόνη και η σιλικόνη είναι παράγωγο πετρελαίου και σε βάθος χρόνου αφυδατώνει τα μαλλιά. Ή αν έχετε κάποια άλλη να μου προτείνετε.
Α επίσης μιας και άνοιξα το θέμα ας πω και κάτι άλλο που θυμήθηκα. Τώρα τα μαλλιά μου είναι σχετικά κοντά αλλά λέω να τα μακρύνω αρκετά. Με το που τα έκοψα πιο κοντά στρώνανε καλύτερα, ενώ αν τα αφήσω πάλι να μακρύνουν θα μαζεύουν πιο πολύ. Δεν είναι ούτε σπαστά ούτε μπουκλέ...κάτι το ενδιάμεσο...ένα χάλι για την ακρίβεια :P και ενώ πάνω έχουν όγκο τα κάτω είναι σαν τατσιασμένα.
Για αυτό και όταν τα είχα μακρυά τα ίσιωνα, αλλά λέω οοοταν τα ξαναμακρύνω να παίρνω κάποιο προιόν (μάσκα ή κρέμα) μπας και βοηθήσει. Ας πούμε βλέπω ότι η ίδια σειρά έχει δύο σειρές μία για μπλούκλες και μία για ίσιωμα. Δεν ξέρω ίσως κάτι τέτοιο με βοηθήσει; :roll:
Σας ευχαριστώ πολύ! Συγνώμη αν σας έπρηξα με τα μαλλιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποιά μάσκα είναι "καλύτερη" γιατί όλες όσες έχω δοκιμάσει μου φαίνονται ίδιες. Ξέρω όμως έναν τρόπο για να σου γίνουν μαλακά τα μαλλιά, τον οποίον τον έχω ανακαλύψει από βαρεμάρα. Που λες όταν λούζομαι συνήθως βαριέμαι να τα στεγνώσω και πολλές φορές τα τυλίγω με την πετσέτα και περιφέρομαι στο σπίτι μέχρι να το πάρω απόφαση. Κάποιες φορές όμως καταλήγω να είμαι με την πετσέτα για ώρες ολόκληρες...μετά όμως τα μαλλιά είναι πάρα πολύ απαλά. Νομίζω πως τα όποια υπολείμματα μαλακτικού έχω στο κεφάλι μου μαζί με την υγρασία που κρατάει η πετσέτα, κάνουν την τρίχα να ενυδατώνεται πάρα πολύ και για αυτό είναι τόσο απαλά μετά. Δοκίμασε το καμιά μέρα, τώρα που κάνει ζέστη ακόμα και μπορείς να μείνεις άνετα με βρεγμένο κεφάλι πολλή ώρα.
Το υπόσχομαι, δεν θα αρρωστήσεις ούτε θα πονοκεφαλιάσεις, εγώ το κάνω ασυναίσθητα κάθε φορά που βαριέμαι να τα στεγνώσω και το συνειδητοποιώ ώρες μετά πως έχω ακόμα ένα τουρμπάνι στο κεφάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ το κανω αυτό, απλά μετα τα μαλλιά μου έχουν σχετικά άσχημο σχήμα. Δηλαδή δεν μπορώ να τα στρώσω. Αλλά σε ίσια μαλλιά ή σε σχετικά σπαστά, φαντάζομαι θα είναι ωραίο.
Οι μάσκες Gliss δεν ειναι κάτι το φοβερό, αν θες να δεις πραγματική διαφορά θα πρέπει να ξοδέψεις κάτι παραπάνω και να πάρεις κάτι πιο επαγγελματικό. Επειδή δεν είναι κάτι το φοβερό, δεν έχει σημασία ποια θα πάρεις. Όποια και να πάρεις, θα ειναι σαν να έχεις βάλει ένα πιο δυνατό conditioner, κάτι το οποίο επιτυγχάνεις αφήνοντας το conditioner που ήδη χρησιμοποιείς για περισσότερη ώρα.
Γιατί δεν βάζεις αμυγδαλέλαιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Έχω ακούσει πως και το ελαιόλαδο κάνει θαύματα! Αλλά ομολογουμένως βαριέμαι οικτρά να πειραματιστώ με τέτοια... Συμφωνώ πως με τις μάσκες δεν βλέπεις εντυπωσιακά πράγματα, ίσως καμιά kerastace να αξίζει τον κόπο (και τα λεφτά της).
Παρεμπιπτόντως, μόλις βγήκα από το μπάνιο κι είμαι με το τουρμπάνι! Θα το αφήσω όσο αντέξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Gilda ξέρω τι λες για το στρώσιμο, για να κάτσει καλά θέλει να πάρεις πρώτα τα πολλά νερά, να χτενιστείς και μετά να τα τυλίξεις ωραία σε στεγνή πετσέτα (αμα βάλεις την ίδια θα είναι άβολο). Μετά στρώνουν μια χαρά γιατί θα είναι λίγο νωπά και μέσα σε 1-2 λεπτά με το πιστολάκι τα κάνεις οτι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Εγω με τη gliss εχω δει πολυ μεγαλη διαφορα στα μαλλια μου, συνηθως παιρνω τη μαυρη. Καμια αλλη μασκα δεν μου κανει τη δουλεια της gliss κι επειδη τα μαλλια μου ειναι πολυ ταλαιπωρημενα απο το ντεκαπαζ παντα επαιρνα επαγγελματικες.
Επισης καθε βδομαδα κανω εναλλαξ θεραπεια με ελαιολαδο και δαφνελαιο(το οποιο ειναι καταπληκτικο για ταλαιπωρημενα μαλλια) και με εχει βοηθησει πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την γνώμη σας.
christinelle και εγώ πάντα τα αφήνω να στεγνώσουν μόνα τους αλλά δεν αφήνω την πετσέτα μέχρι να στεγνώσουν εντελώς γιατί δεν την γουστάρω τόση ώρα στο κεφάλι μου και επειδή νομίζω πως αν παίρνουν αέρα θα στεγνώσουν πιο γρήγορα. Θα δοκιμάσω αυτό που μου είπες μήπως δω παραπάνω διαφορά όμως
Gilda και Hlianna έχετε δίκιο σκεφτόμουν και εγώ κάτι φυτικό. Και το γάλα καρύδας έχω ακούσει πως βοηθάει και το καστορέλαιο και το δαφνέλαιο. Ίσως δοκιμάσω κάποιο από αυτά.
aba μείνε με την πετσέτα και πες μας την διαφορά!
Hlianna και εγώ βρίσκω καλή την gliss, αλλά επειδή την χρησιμοποιούσα όταν τα μαλλιά μου ήταν φυσικά και δεν είχαν κάποιο πρόβλημα δεν ξέρω κατά πόσο αποδίδει. Πάντως μόνο μία φορά με βαμμένα μαλλιά χρησιμοποίησα το conditioner (που είχε ξεμείνει) και ήταν όντως πιο απαλά, αλλά όπως είπα αν είναι να περιέχει σιλικόνη η οποία μόνο όσο μένει πάνω στα μαλλιά σου δίνει την αίσθηση ότι είναι πιο απαλά ενώ ουσιαστικά δεν ενυδατώνονται τι να το κάνεις. Και της le petit marseillais έχω ακούσει ότι είναι καλή αλλά δεν έχω ιδέα.
Σας ευχαριστώ για τις γνώμες σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κορίτσια προσοχή στο δαφνέλαιο και στο καστορέλαιο αν είστε ξανθές.. Σκουραίνει τα μαλλιά.
Αν είστε ξανθές προτιμήστε το αμυγδαλέλαιο, το λάδι καρύδας και φυσικά το ελαιόλαδο. :)

Christinelle με αυτόν τον τρόπο που είπες, πιστεύω θα βγαίνουν τέλεια τα μαλλιά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα καλλυντικά της avon αξίζουν? Έχει πάρει καμία? Έπεσε στα χέρια μου ένα φυλλάδιο και ψήνομαι να πάρω διάφορα πραγματάκια :redface: Το θέμα είναι ότι έχω ακούσει ανάμεικτες απόψεις, με τις καλυτερες να προέρχονται κυρίως από κοπέλες που την προωθούν... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top