Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απορρίπτουμε και τη μαύρη φούστα; :|

Βασικά δεν φοράω πολύ άσπρα και ροζ, φοράω όλο μαύρα και έχω μερικά μωβ, τυρκουάζ, κόκκινα.

Έχω μια τυρκουάζ κοτλέ φούστα, αλλά οι κοτλέ δεν είναι χειμερινές; :confused:
Με μαύρη φούστα θα την έβαζα χειμώνα, με μαύρο καλσόν, μποτάκια μαύρα και δερμάτινο τζάκετ, αλλά δε θα ήμουν και σίγουρη.:redface:

Το τιρκουάζ θα πήγαινε. Η κοτλέ όχι.
Βάλτο με ένα ανοιχτόχρωμο τζιν και ανοιχτόχρωμα παπουτσάκια στη τελική.:]]]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χμ. Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Σήμερα πήρα αυτά... Από πέρσι ήθελα ένα ζευγάρι τέτοια πάνινα! Πολύ χάρηκα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα πήρα αυτά... Από πέρσι ήθελα ένα ζευγάρι τέτοια πάνινα! Πολύ χάρηκα! :)

Βολεύουν? Βασικά άκυρο φαίνονται άνετα :P Καλύτερα πες μου αν ανοίγουν στο πόδι γιατί είχα δει μια πωλήτρια σε ένα μαγαζί και φορούσε τετοια και είχαν μεγαλώσει τόσο πολύ στο πόδι της και φαινόταν άσχημο... :/:

Mε γεια σου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βολεύουν? Βασικά άκυρο φαίνονται άνετα :P Καλύτερα πες μου αν ανοίγουν στο πόδι γιατί είχα δει μια πωλήτρια σε ένα μαγαζί και φορούσε τετοια και είχαν μεγαλώσει τόσο πολύ στο πόδι της και φαινόταν άσχημο... :/:
Mε γεια σου! :D
Είναι πάρα πολύ βολικά παπούτσια. Έχω 3 ζευγάρια.:P
Σχετικά με το αν ανοίγουν είναι ανάλογα με το παπούτσι. Κατά κανόνα πάντα ανοίγουν μερικά εκατοστά.
Γενικά,εγώ προτιμώ να με σφίγγουν λίγο στην αρχή και μετά σιγά σιγά να ανοίξουν παρά να μου είναι πιο νορμάλ και μετά να είναι λες και φοράω τις παντόφλες τις γιαγιάς μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ βολικά παπούτσια. Έχω 3 ζευγάρια.:P
Σχετικά με το αν ανοίγουν είναι ανάλογα με το παπούτσι. Κατά κανόνα πάντα ανοίγουν μερικά εκατοστά.
Γενικά,εγώ προτιμώ να με σφίγγουν λίγο στην αρχή και μετά σιγά σιγά να ανοίξουν παρά να μου είναι πιο νορμάλ και μετά να είναι λες και φοράω τις παντόφλες τις γιαγιάς μου.:P

Ναι, φαίνονται πολύ άνετα για αυτό τα θέλω κ εγώ! ;) Απλά είχα άσχημη εικόνα όπως είπα γιατί της πωλήτριας ήταν σαν παντόφλες γιαγιάς όπως λες και δε θέλω να την πατήσω να μου κάνουν το 39αρι πόδι να φαίνεται σαν 42 :P Βέβαια το πρωί είδα 2 κοπέλες στο λεωφορείο και φορούσαν τέτοια και ήταν μια χαρά στητά και ωραία. Μήπως έχει να κάνει με την ποιότητα του υφάσματος που έχουν πάνω? Γιατί της πωλήτριας ήταν δαντέλα ενώ στις κοπέλες ήταν απλό ύφασμα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Adidas Supernova Glide 6 boost

adidas supernova sequence 5


ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


:flowers::flowers::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Κορίτσια μπορώ να έχω την βοήθεια σας; Είμαι vintage lover αλλά επειδή ζω στην Κομοτηνή τα ρούχα και αξεσουάρ που μπορώ να επιλέξω είναι περιορισμένα. Αν γνωρίζεται sites που να μπορείς να κάνεις αγορές μέσω διαδικτύου, απαντήστε μου.
Εγκώ ψωνίζει πολύ asos και topshop. ψαγμένα τα μαγαζιά και έχουν ρούχα για όλα τα γούστα. καλές τιμές (συγκεκριμένα τα ασος κάθε τρεις και λίγο βγάζουν πολύ καλές προσφορές!) άσε που υπάρχει και δυνατότητα αλλαγής/ επιστροφής. Τα μεταφορικά δεν βγαίνουν ακριβά. Την εμπιστοσύνη μου πάντως την κέρδισαν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι, φαίνονται πολύ άνετα για αυτό τα θέλω κ εγώ! ;) Απλά είχα άσχημη εικόνα όπως είπα γιατί της πωλήτριας ήταν σαν παντόφλες γιαγιάς όπως λες και δε θέλω να την πατήσω να μου κάνουν το 39αρι πόδι να φαίνεται σαν 42 :P Βέβαια το πρωί είδα 2 κοπέλες στο λεωφορείο και φορούσαν τέτοια και ήταν μια χαρά στητά και ωραία. Μήπως έχει να κάνει με την ποιότητα του υφάσματος που έχουν πάνω? Γιατί της πωλήτριας ήταν δαντέλα ενώ στις κοπέλες ήταν απλό ύφασμα... :hmm:
Α,μπα. Έχω και με δαντέλα και αν και έχω πλατυποδία δεν τις έχω καν στραβοπατήσει και δεν είναι καθόλου ξεχειλωμένες. Κυρίως με τη φόρμα του παπουτσιού έχει να κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.

Λατρεύω τέτοιου στυλ φούστες!! Το θέμα είναι το χρώμα στην συγκεκριμένη. Μιας και έρχεται καλοκαιράκι σκέφτομαι να πάρω κάτι με περισσότερο χρώμα. Ξέρετε που μπορώ να βρω παρόμοιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Βολεύουν? Βασικά άκυρο φαίνονται άνετα :P Καλύτερα πες μου αν ανοίγουν στο πόδι γιατί είχα δει μια πωλήτρια σε ένα μαγαζί και φορούσε τετοια και είχαν μεγαλώσει τόσο πολύ στο πόδι της και φαινόταν άσχημο... :/:

Mε γεια σου! :D

Κι εγώ όταν τα πήρα ήταν λίγο στενά και τώρα είναι πιο άνετα. Οι κοπέλες εκεί μου είπαν πως θα ανοίξουν! Οπότε φρόντισε να τα πάρεις ίσα ίσα στο πόδι σου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Λατρεύω τέτοιου στυλ φούστες!! Το θέμα είναι το χρώμα στην συγκεκριμένη. Μιας και έρχεται καλοκαιράκι σκέφτομαι να πάρω κάτι με περισσότερο χρώμα. Ξέρετε που μπορώ να βρω παρόμοιες;
Φέτος τις είδα στα H&M;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Υπάρχει και σε άλλα χρώματα; :)
Εντονα χρωματα καλοκαιρινα δεν ειχε .... αλλά εριξα μια φευγαλέα ματιά στο μαγαζί!;)


Ααααα skirt with braces έχει φετος και το attrativo αλλά πιο μακρια και τζινάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Εντονα χρωματα καλοκαιρινα δεν ειχε .... αλλά εριξα μια φευγαλέα ματιά στο μαγαζί!;)

Α οκ, σε ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σε τζινάκι είδα κάτι ανάλογο στα bsb!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Α,μπα. Έχω και με δαντέλα και αν και έχω πλατυποδία δεν τις έχω καν στραβοπατήσει και δεν είναι καθόλου ξεχειλωμένες. Κυρίως με τη φόρμα του παπουτσιού έχει να κάνει.

Κι εγώ όταν τα πήρα ήταν λίγο στενά και τώρα είναι πιο άνετα. Οι κοπέλες εκεί μου είπαν πως θα ανοίξουν! Οπότε φρόντισε να τα πάρεις ίσα ίσα στο πόδι σου! :)

Ωραία. Με πείσατε. Θα πάω αύριο να βρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λατρεύω τέτοιου στυλ φούστες!! Το θέμα είναι το χρώμα στην συγκεκριμένη. Μιας και έρχεται καλοκαιράκι σκέφτομαι να πάρω κάτι με περισσότερο χρώμα. Ξέρετε που μπορώ να βρω παρόμοιες;
Εμένα μια χαρά καλοκαιρινό μου κάνει αυτό με ένα φυστικί φανελάκι.:)
Αν και εγώ το καλοκαίρι δε βολεύομαι με τίποτα πέρα από φορέματα και αθλητικά κολλάν μέχρι λίγο πιο κάτω από το γόνατο.
Τα σόρτσακια είναι άγνωστη λέξη σε΄μένα:P
Ωραία. Με πείσατε. Θα πάω αύριο να βρω :D
Μία ακόμη συμβουλήήη!
Διάλεξε κάτι με δερμάτινο πάτο. Μπορεί να είναι λίγο πιο τσιμπημένη η τιμή τους ,αλλά δε θα μυρίζουν τα πόδια σου μετά από λίγο καιρό.:P
Αν πάλι επιλέξεις όλο ύφασμα,χρησιμοποίησε είτε talc είτε μαγειρική σόδα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top