Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Φυσικα και μπορω να ζησω χωρις τηλεοραση, αυτο το μεσο αποβλακωσης που μονο κακο κανει. Τον Σουλειμαν, τα πρωιναδικα, τα μεσημεριαναδικα τις ειδησεις του μεγκα και ολα τα υπολοιπα τα βλεπω πλεον μεσω ιντερνετ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχω να δω συστηματικά τηλεόραση από τότε που έπαιζε το Παρά 5 στο Mega. Πόσο χρονών ήμουν τότε, 14? Ε, από τότε όλο και λιγότερο βλέπω και πρέπει να βαριέμαι του θανατά για να την ανοίξω ή να ξέρω ότι έχει σούπερ-γαμάτη ταινία.

Α, έβλεπα και τώρα που έπαιζε τον 8ο κύκλο του NCIS στο σταρ αλλά τον σταμάτησαν αμωτ :mad:
Τι να ανοίξω να δω, τούρκικα? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Από το λύκειο την είχα κόψει σχεδόν τελείως και εδώ και 2 χρόνια ως φοιτήτρια δεν έχω καν τηλεόραση σπίτι μου. Στην Αθήνα απ'την άλλη δεν έχουμε βάλει αποκωδικοποιητή. Οπότε ναι, δεν τίθεται θέμα αν "αντέχω" χωρίς τηλεόραση, έτσι έχω μάθει πια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πανε πεντε με εξι χρονια που σταματησα εντελως να παρακολουθω τηλεοραση..
δεν μου λειπει καθολου και ειμαι μια χαρα..
αχρηστο πραγμα εφοσον υπαρχει το ιντερνετ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
πανε κοντα 9 μηνες χωρις να παρακολουθω... Στο συνολο να εχω μπει αο το internet και να εχω δει 4-5 βραδια.

Καθε φορα που τυχαινει να πεφτω πανω σε φιλου διακρινω ευκολοτερα τη βρωμα που μου πλασαρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανοίγω την τηλεόραση μόνο όταν έχει ποδόσφαιρο.. Κατά τα άλλα δεν παρακολουθώ τίποτα άλλο. Ότι θέλω το βλέπω στο internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Από τη στιγμή που στο e-steki γράφουν ΝΕΟΙ κι όχι γερομπισμπίκηδες, μήπως θα έπρεπε ο τίτλος του θέματος να αλλάξει σε "Αντέχετε ΜΕ τηλεόραση";:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
αυτό ακριβώς θα έλεγα, χωρίς τηλεόραση αντέχω, με τηλεόραση δεν αντέχω ;)
το ιντερνετ πάλι μου είναι απαραίτητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βλεπω τηλεοραση μονο για ταινιες η σιριαλ (αν εχει καμια καλη) και σε αθλητικα αλλιως οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Από τη στιγμή που στο e-steki γράφουν ΝΕΟΙ κι όχι γερομπισμπίκηδες, μήπως θα έπρεπε ο τίτλος του θέματος να αλλάξει σε "Αντέχετε ΜΕ τηλεόραση";:rolleyes:

"γερομπισμπίκηδες" λέει!! χαχαχαχαχα!!
πάντως ναι, δίκαιο έχεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καν τηλεόραση σιγά τα λάχανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member_012

Νεοφερμένος

Ο Member_012 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν χρησιμοποιώ καθόλου την τηλεόραση άρα θέλω να πιστεύω ότι δεν θα μου έλειπε καθόλου... Τώρα χωρίς τον υπολογιστή... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Βασικά αντέχω μόνο ΧΩΡΙΣ τηλεόραση, αν την ανοίξω είναι που δεν παίζει να αντέξω με την καμία, ο μόνος λόγος που έχω είναι για να βλέπω ταινίες σε DVD..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Την τηλεόραση γενικώς δεν την χρησιμοποιώ,μόνο για κανέναν αγώνα ή για καμιά εκπομπή,όπως Αλ Τσαντίρι.Αλλά χωρίς τον υπολογιστή νομίζω δεν θα άντεχα και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος που δεν μπορεί να "ζήσει" χωρίς τον υπολογιστή,γιατί έχει γίνει,όχι απλά μέρος της ζωής μας αλλά κομμάτι του σώματος μας.Δεν θα έλεγα πως είναι και τόσο καλό αυτό το γεγονός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χωρίς τηλεόραση μια χαρά μπορείς να ζεις, χωρίς υπολογιστή είναι ένα θέμα, πάντως αντέχεις. Η τηλεόραση τώρα πια δεν έχει τίποτα το αξιόλογο, όχι πως πριν είχε και κάτι που θα το έβλεπες και θα σου πρόσφερε γνώσεις όπως τα ντοκιμαντέρ. Απορώ γιατί υπάρχουν ακόμη τηλεοράσεις προς πούλημα από την στιγμή που οι περισσότεροι σήμερα, την έχουν αντικαταστήσει με τον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
εγω την ανοιγω για καμια καλη ταινια, σειρα αντε για να χαζεψω αν δεν εχω να κανω τιποτα αλλο στο υπολογιστη ... βλεπω πολυ λιγη ωρα ειδικα το καλοκαιρι που δεν εχει και τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εγώ βλέπω κάνα 45 λεπτο όταν έχει κρίσημους αγώνες τώρα με το μουντιάλ...
Αλλιώς... Το χαζοκούτι δεν ανοίγει!!:vroum::clapping:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 434210

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά μέχρι το 10, έβλεπα φουλ . Κυρίως σειρές, αθλητικά και ντοκιμαντέρ. Άσε που στο λύκειο οι συνδρομές για DVD πήγαιναν σύννεφο. Μετά ως φοιτητής και ειδικά σε εστία την έκοψα. Ήρθε και το ιντερνέτ και παπαλα. Τα πάντα από εκεί. Αλλιώς πολύ μουσική και ραδιόφωνο. Τώρα με έπιασε μια όρεξη να ξαναρχίσω το διάβασμα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το θέμα αυτό άνοιξε πριν αρκετά χρόνια που ακόμα ο κόσμος παρακολουθούσε τηλεόραση. Νομίζω πλέον σχεδόν κανείς δεν βλέπει . Άλλωστε δεν υπάρχει και κάτι ενδιαφέρον
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν παρακολουθώ καθόλου τηλεόραση και την έχω αποσυνδέσει από την ημέρα που έγινα φοιτητής. Μάλλον λόγω του ίντερνετ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top