180 Μοίρες (2010)

mpiperi29

Νεοφερμένος

Η mpiperi29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Έχω να σας ενημερώσω για μία καινούρια κωμική ταινία που θα βγει προσεχώς με την πανέμορφη Παναγιώτα Βλαντή και τον Βλαδίμηρο Κυριακίδη! Η ταινία λέγεται 180 Μοίρες και προβλέπεται πολύ γέλιο!! Ρίξτε μια ματιά στο τρέιλερ να δείτε τι σας λέω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marinagiann

Νεοφερμένος

Η marinagiann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
;))) Πολύ καλή φαίνεται. Οι ηθοποιοί είναι εγγύηση. Ιδίως ο Κυριακίδης! Μήπως ξέρεις πότε βγαίνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpiperi29

Νεοφερμένος

Η mpiperi29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σου Μαρίνα
όντως οι ηθοποιοί είναι εγγύηση ;) Η ταινία 180 Μοίρες βγαίνει στις 18 Μαρτίου στις αίθουσες από ότι ξέρω. I can't wait :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annakaloge

Νεοφερμένος

Η annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είδα το "180 μοίρες" χθες και έριξα πολύ γέλιο.Φοβερά τοπία της Ελλάδας και πολύ αστείες ατάκες.Μπράβο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris80

Νεοφερμένος

Ο chris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είδα εχθές τις 180 Μοίρες! Έχει πολύ γέλιο και φοβερές ατάκες. Ο Μαρίνος δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, αλλά αυτός ο Κουρούμπαλης... δεν παίζεται! Η Νικολέττα Καρρά είναι όλα τα λεφτά ως sexy γραμματέας του Βλαδίμηρου Κυριακίδη, ο οποίος επίσης δίνει ρέστα! Μου άρεσε επίσης η φωτογραφία και η σκηνοθεσία. Αν θέλετε να γελάσετε και να περάσετε ευχάριστα την ώρα σας, σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkyonii

Νεοφερμένος

Η alkyonii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ωραία κ ανάλαφρη ταινία! Όχι κάτι ιδιαίτερο από πλευρά υπόθεσης αλλά ωραίοι ηθοποιοί όλοι κ ωραία τοπία!!! Συμφωνώ σε όσα είπατε παιδιά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top