Μπανιστήρι

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω παλι το εχω κανει παλιοτερα σε διαφορα σημεια κ επειδη ναι υπαρχυν ματακιδες κ ανωμαλοι ευτυχως που εχω δικο μου σπιτι...η στην τελικη ξενοδοχειο για να χω το κεφαλι μου ησυχο..το πολυ πολυ να γινω "πορνοσταρ" χαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το πολυ πολυ να γινω "πορνοσταρ" χαχαχαχα!!!

Mπλιάξχ. Εμάς μας ρώτησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Mπλιάξχ. Εμάς μας ρώτησες?
σιγα μην ρωτησω κι'ολας...ασε που οι "ταινιες" {ο θεος να τις κανει} συνηθως παιζουν στο εξωτερικο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και γιατι να γινεις καταλαθος πορνοσταρ και να μην κανεις αν ειναι την παραγωγουλα σου (λεφτα πολλα δεν χρειαζονται με την καμια) και να βγαλεις και κερδος?
Και μιλαω πολυ σοβαρα οτι περαν της πλακας αυτο με τις κρυφες καμερες σε πανσιον οπου λειτουργουν σαν "ερωτικες φωλιες" δεν ειναι και οτι καλυτερο.(απαραδεκτο ειναι βασικα και καλο ειναι οποιος παει εκει να ριχνει μια ματια στον χωρο πριν @#@)

1000 φορες να με δει καποιος\καπου\καποτε και να ξερω οτι στο φιναλε οτι δει να μεινει αναμεσα σε αυτον και την παλαμη του, παρα τοσο εγω οσο και η κοπελα που ειναι μαζι μου (και δυστυχως η κοπελα ακομα και σημερα στιγματιζεται πολυ πιο ευκολα) να γινουμε διασημοι μ'αυτο τον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
υπαρχουν κατι ειδικοι ανιχνευτες με μικρο κοστος μαλιστα,που καταλαβαινεις αν στο δωματιο που εισαι εχει καμερα κ σε καταγραφει..... μαλλον θα πρεπε να το ψαξουμε???? ε ρε που καταντησαμε ουτε να....με την ησυχια μας δεν θα μπορουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Έχετε ποτέ πάρει μάτι γείτονα ή γειτόνισσα; Σας έχουν πάρει μάτι ποτέ εσάς να κυκλοφορείτε χαλαρά στο σπίτι με λίγα ρούχα ή και γυμνοί/ές; Πώς αντιδράσατε ή πώς αντέδρασαν αυτοί που είδατε; Το κατάλαβαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Fetish detected.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχετε ποτέ πάρει μάτι γείτονα ή γειτόνισσα; Σας έχουν πάρει μάτι ποτέ εσάς να κυκλοφορείτε χαλαρά στο σπίτι με λίγα ρούχα ή και γυμνοί/ές;
Συστηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Δύο φορές μου έχει τύχει,ευτυχώς πάνω στη φάση προκαταρκτικών μέσα στο αυτοκίνητο!Την πρώτη φορά ήταν μια παρέα πιτσιρικάδων την οποία ο δικός μου πήρε στο κυνήγι όντας ημίγυμνος (ευτυχώς από τη μέση και πάνω!) και τη δεύτερη ήταν ένας νεαρός μόνος του που μας παραμόνευε πισω από μια κολώνα.Απλώς ανοίξαμε το παράθυρο,κατάλαβε ότι τον καταλάβαμε κι έφυγε τρέχοντας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Θα αναφερθώ σε άλλου είδους "μπανιστήρι". Στην περίπτωση που δύο ζευγάρια έχουν σεξουαλική επαφή δίπλα - δίπλα. (Προσοχή, δεν μιλάω για ανταλλαγή συντρόφων, καθένας με το ταίρι του). Απλά κάθε ζευγάρι έχει οπτική επαφή στις δραστηριότητες του άλλου. Το βλέπετε όμορφο και ερεθιστικό ή σας απωθεί ακόμα και η ιδέα;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Θα αναφερθώ σε άλλου είδους "μπανιστήρι". Στην περίπτωση που δύο ζευγάρια έχουν σεξουαλική επαφή δίπλα - δίπλα. (Προσοχή, δεν μιλάω για ανταλλαγή συντρόφων, καθένας με το ταίρι του). Απλά κάθε ζευγάρι έχει οπτική επαφή στις δραστηριότητες του άλλου. Το βλέπετε όμορφο και ερεθιστικό ή σας απωθεί ακόμα και η ιδέα;


Προσωπικά, δε θα δεχόμουν με τίποτα ανταλλαγή συντρόφων. Το συγκεκριμένο ακούγεται καλύτερο συγκριτικά για προφανείς λόγους, αλλά και πάλι θα δίσταζα αρκετά να το αποφασίσω. Θα πω πως τείνω να το απορρίψω, αλλά κρατάω και μια μικρή επιφύλαξη, δε μου ακούγεται και η χειρότερη ιδέα. Δε μας λες κι εσύ την άποψή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
.... κρατάω και μια μικρή επιφύλαξη, δε μου ακούγεται και η χειρότερη ιδέα. Δε μας λες κι εσύ την άποψή σου;
Να την πω. Το να κάνεις έρωτα με το έτερον ήμισυ σου και δίπλα σου να κάνει το ίδιο ένα άλλο ζευγάρι, το θεωρώ σαν μια πολύ όμορφη εμπειρία, κάτι άκρως αφροδισιακό, διεγερτικό, ερεθιστικό (και όλα τα σχετικά συνώνυμα).
Δυσκολεύτηκα να βρω εικόνα που να μην "προσβάλει" τα "χρηστά ήθη" του φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top