You've got mail (1998)

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
You've got mail (1998 )

Υπόθεση: Ο μεγιστάνας των βιβλιοπωλείων και η ιδιοκτήτης ενός μικρού βιβλιοπωλείου με παιδικά βιβλία ερωτεύονται μέσα από το διαδίκτυο, χωρίς όμως να γνωρίζουν ότι ο ηλεκτρονικός τους εραστής είναι ο πιο μισητός τους ανταγωνιστής.

Συντελεστές
Σκηνοθέτης: Nora Ephron
Ηθοποιοί: Tom Hanks, Meg Ryan



I like it!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσφατη ταινια.:P
την εχω δει ισα με 15 φορες.:P
κλασικη αισθηματικη κομεντι, των οποιων ειμαι μεγαλη φαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

volt

Νεοφερμένος

Ο volt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Πολύ ωραία ταινιούλα, την έχω δει επίσης αρκετές φορές...

Γενικά οτι περιέχει στο σενάριο υπολογιστές/διαδύκτιο νομίζω είναι ο τομέας μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου αρέσει και ο τρόπος με τον οποίο ο Τομ Χανκς προσπαθεί να της φέρει την αλήθεια, ετσι ωστε να μην την ξαφνιασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top