Βίντεο με θέμα τη Θεσσαλονίκη

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπέρα σας πριν από λίγες ημέρες έφτιαξα ένα βίντεο μόνος μου(τα πλάνα τα τράβηξα μόνος μου)για την πόλη μου την Θεσσαλονίκη και πιο συγκεκριμένα για το κέντρο.Θα ήταν χαρά μου να το βλέπατε και να λέγατε την άποψη σας και γιατί όχι να το προωθήσετε αν σας αρέσει!Ξέρω ότι η Θεσσαλονίκη δεν είναι μόνο το κέντρο και αν αποκτήσει δημοτικότητα το συγκεκριμένο βίντεο θα δημιουργήσω καινούρια και για άλλες περιοχές!Ευχαριστώ :)

ΥΓ:Δείτε το βίντεο σε 1080 Full HD αξίζει πραγματικά!!
ΥΓ2:Το βίντεο συνοδεύεται από το τραγούδι "Smile" του Monsieur Minimal

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πολύ ωραίο βίντεο, μου άρεσε ιδιαίτερα μπορώ να πω.:happy: Και πολύ καλή ανάλυση έχει πιστεύω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μ'αρέσει πολύ η Θεσσαλονίκη!
Η προσπάθειά σου είναι καλή και η επιλογή του τραγουδιού επίσης, νότες αισιόδοξες!
Θα ήθελα περισσότερο ''νοσταλγικό'' υφος/χρώμα ίσως με κάποιες ρυθμίσεις που μπορείς να κάνεις και όχι τόσο απότομη διακοπή στο τέλος του βίντεο. Σε κάποια σημεία οι αλλαγές εικόνας είναι απότομες, ενώ χρειάζεται θεωρώ μια πιο ''ήπια'' μετάβαση. Θα μου άρεσε αν συμπεριελάμβανες και τα Κάστρα ή ακόμα και την Φοιτητούπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μπραβο για το αποτελεσμα μου αρεσε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μ'αρέσει πολύ η Θεσσαλονίκη!
Η προσπάθειά σου είναι καλή και η επιλογή του τραγουδιού επίσης, νότες αισιόδοξες!
Θα ήθελα περισσότερο ''νοσταλγικό'' υφος/χρώμα ίσως με κάποιες ρυθμίσεις που μπορείς να κάνεις και όχι τόσο απότομη διακοπή στο τέλος του βίντεο. Σε κάποια σημεία οι αλλαγές εικόνας είναι απότομες, ενώ χρειάζεται θεωρώ μια πιο ''ήπια'' μετάβαση. Θα μου άρεσε αν συμπεριελάμβανες και τα Κάστρα ή ακόμα και την Φοιτητούπολη!

Ευχαριστώ πολύ τόσο για την προβολή όσο και για τον σχολιασμό!Για το νοσταλγικό ύφος έχεις δίκιο εννοώ μπορούσα να προσθέσω εφέ ώστε να φαίνεται πιο νοσταλγικό αλλά το τραγούδι είναι τόσο αισιόδοξο που δεν μου έπαιρνε η καρδιά να το κάνω:) Και για τις απότομες σκηνές έχεις δίκιο απλώς είχα ένα θέμα με το πρόγραμμα της επεξεργασίας και γι'αυτό φαίνεται κάπως "ξερό".Ευχαριστώ πάντως πολύ!

Πολύ ωραίο βίντεο, μου άρεσε ιδιαίτερα μπορώ να πω.:happy: Και πολύ καλή ανάλυση έχει πιστεύω.:)

Ευχαριστώ πολύ!Αγόρασα μια καινούρια κάμερα που έχει πολύ καλή ανάλυση και πιστεύω ήταν η καλύτερη δοκιμή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top