Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aν ειναι σημαντικο Θεοδωρα...δεν χωρουν εγωισμοι...να το ξαναβαλεις στη ζωη σου...whatever the cost ...;) :)
Δεν είναι το πρόβλημα από τη μεριά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Eρωτευμένη......:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χαχαχα γιατί το λες αυτό; :P

Γιατί θα πρέπει να πάρεις αποφάσεις για το μέλλον σου… και να αναλάβεις ευθύνες για αυτές. :P

(αλλά όλα θα πάνε καλά γιατί εσύ ξέρεις τι θέλεις... έτσι δεν είναι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί θα πρέπει να πάρεις αποφάσεις για το μέλλον σου… και να αναλάβεις ευθύνες για αυτές. :P

(αλλά όλα θα πάνε καλά γιατί εσύ ξέρεις τι θέλεις... έτσι δεν είναι?)

Αχά! :)
Αν πάνε όλα καλά (μακάρι Παναγία μου) έχω προγραμματίσει τη ζωή μου για τα επόμενα 7 χρόνια περίπου.
Βέβαια όλα αυτά είναι σχέδια :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχά! :)
Αν πάνε όλα καλά (μακάρι Παναγία μου) έχω προγραμματίσει τη ζωή μου για τα επόμενα 7 χρόνια περίπου.
Βέβαια όλα αυτά είναι σχέδια :worry:
Τζάμπα κόπος, τα περισσότερα είναι απρογραμμάτιστα ή δε σου έρχονται όπως θέλεις αλλά οκ. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τζάμπα κόπος, τα περισσότερα είναι απρογραμμάτιστα ή δε σου έρχονται όπως θέλεις αλλά οκ. :Ρ

Sure.Άλλωστε λένε ότι όταν κάνεις σχέδια ο Θεός γελάει. :P
Αλλά άμα σταματήσουμε να κάνουμε όνειρα το χάσαμε το παιχνίδι.
Μόνο αυτά μας έμειναν πλέον :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
σε μια απο τις λιγότερο χειρότερες φάσεις μου.Βαριεστημένος και ανικανοποίητος απ τη ζωη μου..τουλάχιστον κάνω μικρά μικρά βηματάκια αλλαγής.Αχ θεε μου..βαριεμαι..Θέλω να αλλάξει η ζωή μου (στο καλυτερο φυσικα) τελείως και θέλω να με βοηθήσει καποιος σε αυτο,γιατι είμαι ανίκανος για σοβαρές αποφάσεις και πράξεις.help.Και ξέρω οτι όλα αυτα σε σας ακούγονται αχαριστίες,αλλά έτσι είναι για μένα.Πάντως σημασία δεν έχει που κάνω μικρές προσπάθιες γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πληρης,δεν ζηταω τιποτα περισσοτερο απο οτι εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
σε μια απο τις λιγότερο χειρότερες φάσεις μου.Βαριεστημένος και ανικανοποίητος απ τη ζωη μου..τουλάχιστον κάνω μικρά μικρά βηματάκια αλλαγής.Αχ θεε μου..βαριεμαι..Θέλω να αλλάξει η ζωή μου (στο καλυτερο φυσικα) τελείως και θέλω να με βοηθήσει καποιος σε αυτο,γιατι είμαι ανίκανος για σοβαρές αποφάσεις και πράξεις.help.Και ξέρω οτι όλα αυτα σε σας ακούγονται αχαριστίες,αλλά έτσι είναι για μένα.Πάντως σημασία δεν έχει που κάνω μικρές προσπάθιες γενικά?
Κατι παρομοιο ειμαι και εγω

Μονο που εγω ειμαι ικανος να παρω σοβαρες αποφασεις και ριζικες.Αλλα δεν μπορω ακομα γιατι πρεπει να τελιωσω το σχολειο

18 χρονια θυμαμαι να ακουω μην κανεις αυτο,μην κανεις το αλλο απο γονεις κτλ.Οταν γινεις φοιτιτης τοτε κανε οτι θελεις.Δεν λεω οτι ειχαν αδικο.Και να με ελεγαν αντε καντα τωρα να δουμε τι θα καταλαβεις,παλι δεν θα τα εκανα επειδη ηξερα οτι δεν ηταν σωστα (π.χ. να παιρνω το αμαξι,να μην διαβαζω κτλ).Και γενικα δεν ηταν μονο συμβουλες απο γονεις αλλα και απο μονος μου.Δηλαδη ειχα ακουσει για την γυμναστικη οτι δεν κανει να κανεις βαρακια οσο εισαι μικρος γιατι θα μεινεις κοντος.Εγω ομως παντα ηθελα να κανω και με αρεζε πολυ η γυμναστικη αλλα ελα που δεν μπορουσα.Επισης να τρωω οτι ωρα θελω,να μην ακολουθαω αυτο το προγραμμα πρωι ξυπνημα μεσημερι φαι και βραδυ υπνο αλλα το δικο μου.Γενικα ηθελα απο μικρος να εχω την ανεξαρτητοποιηση μου

Αποτελεσμα ειναι να καθομαι και να μην κανω τιποτα,να ειμαι αδρανης σε ολα και απλως να περιμενω ποτε θα παρω την ζωη μου στα χερια.Με λενε γιατι δεν κανεις γυμναστικη?Μα με φροντιστηρια και σχολεια δεν μπορω.Οταν κανω κατι θελω να το κανω απο την αρχη μεχρι το τελος τελεια και εχω και το προβλημα οτι αμα προκυψει κατι στην πορεια δυσκολα το διορθωνω.Οποτε με παραγοντες τριγυρω μου να με επηρεαζουν συνεχεια δεν θα μπορουσα να το κανω (οπως π.χ. μερικοι συμμαθητες μου τα συνδιαζουν ολα αλλα απο λιγο.Εγω θελω ολα και τελεια αλλιως δεν μπαινω καν στον κοπο)

Το θεμα ειναι οτι ολα αυτα σεισωρευονται μετα τα χρονια.Εφτασε η στιγμη (σε ενα μηνα τελιωνω και σε 4 μηνες παω φοιτητης).Απλα η προσμονη ειναι τεραστια και ανυποφορη.Τα νευρα μου ειναι τεντωμενα.Παρολο που εχει μεινει τοσος λιγος χρονος μου φεναιτε οτι δεν θα αντεξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
είμαι σε μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής μου... από όταν τελείωσα το σχολείο όλα κατά διαόλου πάνε... είμαι σε μια σχολή που δεν μου αρέσει..θα ξαναδώσω του χρόνου πανελλήνιες για αγγλική φιλολογία με το άγχος αν θα καταφέρω να περάσω ή όχι, ξυπνάω και δεν έχω τι να κάνω..πέρα από τις βόλτες και τους φίλους, νιώθω ότι έχω χάσει τελείως το μπούσουλα.. πρώτα-δηλαδή πάντα- είχα ένα πρόγραμμα με το σχολείο, ήξερα τι να κάνω..τώρα όλα αιωρούνται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
είμαι σε μια από τις χειρότερες φάσεις της ζωής μου... από όταν τελείωσα το σχολείο όλα κατά διαόλου πάνε... είμαι σε μια σχολή που δεν μου αρέσει..θα ξαναδώσω του χρόνου πανελλήνιες για αγγλική φιλολογία με το άγχος αν θα καταφέρω να περάσω ή όχι, ξυπνάω και δεν έχω τι να κάνω..πέρα από τις βόλτες και τους φίλους, νιώθω ότι έχω χάσει τελείως το μπούσουλα.. πρώτα-δηλαδή πάντα- είχα ένα πρόγραμμα με το σχολείο, ήξερα τι να κάνω..τώρα όλα αιωρούνται....

Oλοι περασαμε παρομοια φαση. Εγω περασα στη σχολη που ηθελα με την δευτερη φορα. Η αληθεια ειναι οτι ενιωσα λιγο χαμενος και οτι αγανακτησα οταν αποφασισα οτι θα ξαναδωσω αλλα ολα μπηκαν σε μια σειρα απο μονα τους ξαφνικα... Υπομονη συνιστω και κουραγιο. Εισαι μολις 18 εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου!

Εγω ειμαι σε μια φαση αρκετα χαλαρη, σε μια φαση που δεν εχω παραπονο απο τιποτα (παλιοτερα μου εφταιγαν ολα :P) και γενικα σε μια φαση που εχω σταθεροποιηθει στα οικονομικα και τωρα κυνηγαω τα ονειρα μου απλα :P
Φυσικα νιωθω οτι μου λειπουν πραγματα και οτι θελω ακομα να κανω πολλα τα οποια ομως πιστευω πως θα ερθουν με τον καιρο.
Ολα καλα! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etasas

Νεοφερμένος

Ο etasas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ούτε στα καλύτερα αλλά ούτε και στα χειρότερά μου.. αυτό που διαρκώς με φθείρει είναι η ελαφρότητα και η μιζέρια της κοινωνίας.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
προσωπικα(αισθηματικα)-χαλια(βασικα οχι απλως χαλια αλλα πατος)
ανθρωπινες σχεσεις(φιλιες)-αβεβαιοτητα
σχολειο κτλ...-δεν πιστευω του χρονου να παω καλα πανελληνιες αλλα θα προσπαθησω
οικογενειακα-πολυ μετρια
γενικα δεν ειμαι και πολυ καλα!εχω παψει να πολυελπιζω!απλως ζω...οπως ζω.... δοξα το θεο υπαρχουν και καποιες στιγμες στην ζωη μου που με κανουν χαρουμενο αλλα κρατανε ελαχιστα!!!δεν πειραζει εχω συμδιβαστει με την κατασταση μ!αυτη την εποχη θελω να τελειωνει το καλοκαιρι ,να αρχισω το σχολειο,να διαβαζω,να μπω σε ενα προγραμμα να μην σκεφτομαι πολλα....,να μην απογοητευομαι τοσο!!!παντως,οσο και να βγω εξω,οσο και να γελασω,αν αυτα για καποιους λογους δεν με γεμιζουν πραγματικα,απλως ειναι κατι δεδομενο ,χωρις πολυ αξια!αυτο συμβαινει στην ζωη μου....!ισως καποτε,να χαρω και εγω....πραγματικα....!και για λιγο περισσοτερο καιρο εκτος απο καποιες στιγμες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η φάση στην οποία βρίσκομαι είναι μεταβατική.

  • Επιβίωση: προσαρμόζομαι στα δεδομένα μιας άλλης χώρας και μιας διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας εν γένει.
  • Επαγγελματικά: ετοιμάζομαι για ένα μεγάλο άνοιγμα στην καριέρα μου, που ελπίζω να βγάλει ό,τι καλύτερο. Αναμένεται σκληρή δουλειά όμως.
  • Οικονομικά: προσεύχομαι να ανέβει το Ευρώ γιατί δεν μας βλέπω καλά.
  • Προσωπικά: in a relationship with my Thesis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Η φάση στην οποία βρίσκομαι είναι μεταβατική.

  • Επιβίωση: προσαρμόζομαι στα δεδομένα μιας άλλης χώρας και μιας διαφορετικής κουλτούρας και νοοτροπίας εν γένει.
  • Επαγγελματικά: ετοιμάζομαι για ένα μεγάλο άνοιγμα στην καριέρα μου, που ελπίζω να βγάλει ό,τι καλύτερο. Αναμένεται σκληρή δουλειά όμως.
  • Οικονομικά: προσεύχομαι να ανέβει το Ευρώ γιατί δεν μας βλέπω καλά.
  • Προσωπικά: in a relationship with my Thesis.
Ρε συ, θα ορκιζόμουν ότι έχω δει το ίδιο ακριβώς κείμενο στον ωροσκόπο Ιανουαρίου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
λίγο πριν τους "Εραστές" :redface: Προσωπικό 'Ετος 6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Περίεργη, κουραστική, μπερδεμένη...

Απλώς προσπαθώ να την παλέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
:D Όλα ανθηρά (παρά την εξεταστική).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top