Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Οταν βγαινεις με καποιον,βγαινεις γτ πραγματικα σε ενδιαφερει η παρεα του και το ιδιο θελω να πιστευω οτι
θα ισχυει κ απο την αλλη πλευρα!Επομενως....σημερα κερναω εγω την επομενη ο αλλος...αυτη ειναι τουλαχιστον
η αποψη μου κ αυτο κιολας κανω στην επικοινωνια μου με τους αλλους!

Ακριβώς επειδή σε ενδιαφέρει η παρέα του, νομίζω οτι ποταπά θέματα όπως το ποιος θα κεράσει θα έπρεπε να μη σε απασχολούν. Εσύ όμως είπες οτι θες οπωσδήποτε στο πρώτο ραντεβού να κεράσει ο άντρας...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κερνάω απόψε εγώ, εσυ ή μισά μισά?


λολ, αυτά ηταν προ κρίσης
το σωστό πλεόν είναι "κερνάνε απόψε οι γονεις σου, οι δικοί μου, ή μηπως να μη βγούμε καθολου?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἥρεμα ῥέ παιδιά, τί εἶπε ἡ κοπέλα δηλαδή; Ὅτι σὲ ἕνα πρῶτο ῥαντεβοὺ θέλει νὰ κεράσῃ ὁ ἄνδρας. Λὲς καὶ εἶπε ὅτι θέλει διαρκῆ σπόνσορα ἢ ὅτι δὲν θέλει τὸν ἄλλον γιὰ αὐτὸν ποὺ εἶναι... Σὲ μία ὑγιῆ σχέση καὶ ἰδίως ὅταν αὐτὴ εἶναι ἐν τῇ γενέσει της, ὅλα ἔχουν σημασία. Καὶ τὸ κέρασμα ἔχει σημασία. Καὶ τὸ ἂν θὰ τραβήξῃ τὴν καρέκλα γιὰ νὰ καθίσῃ ἡ κοπέλα ἔχει σημασία. Καταργήσαμε ὅλους τοὺς ἐξωτερικοὺς τύπους οἱ ὁποῖοι φανερώνουν τὴ διάκριση τοῦ καθενὸς σὲ μία σχέση. Μήπως ὅμως ἔτσι ἔγιναν πιὸ ἀληθινὲς οἱ σχέσεις; Δὲν τὸ βλέπω καθόλου...

Πεῖτε με παλαιομοδίτικο, πεῖτε με ὅ,τι θέλετε, ἒγὼ σὲ τέτοια πράγματα δίνω σημασία. Ὄχι πάντως γιατὶ δὲν ἐκτιμῶς τὸν ἄλλον οὔτε γιατὶ θέλω νὰ εἶμαι τὸ κορόϊδο τῆς ὑπόθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Ἥρεμα ῥέ παιδιά, τί εἶπε ἡ κοπέλα δηλαδή; Ὅτι σὲ ἕνα πρῶτο ῥαντεβοὺ θέλει νὰ κεράσῃ ὁ ἄνδρας. Λὲς καὶ εἶπε ὅτι θέλει διαρκῆ σπόνσορα ἢ ὅτι δὲν θέλει τὸν ἄλλον γιὰ αὐτὸν ποὺ εἶναι... Σὲ μία ὑγιῆ σχέση καὶ ἰδίως ὅταν αὐτὴ εἶναι ἐν τῇ γενέσει της, ὅλα ἔχουν σημασία. Καὶ τὸ κέρασμα ἔχει σημασία. Καὶ τὸ ἂν θὰ τραβήξῃ τὴν καρέκλα γιὰ νὰ καθίσῃ ἡ κοπέλα ἔχει σημασία. Καταργήσαμε ὅλους τοὺς ἐξωτερικοὺς τύπους οἱ ὁποῖοι φανερώνουν τὴ διάκριση τοῦ καθενὸς σὲ μία σχέση. Μήπως ὅμως ἔτσι ἔγιναν πιὸ ἀληθινὲς οἱ σχέσεις; Δὲν τὸ βλέπω καθόλου...

Πεῖτε με παλαιομοδίτικο, πεῖτε με ὅ,τι θέλετε, ἒγὼ σὲ τέτοια πράγματα δίνω σημασία. Ὄχι πάντως γιατὶ δὲν ἐκτιμῶς τὸν ἄλλον οὔτε γιατὶ θέλω νὰ εἶμαι τὸ κορόϊδο τῆς ὑπόθεσης.

Τι δηλώνει το κέρασμα για σένα δηλαδή σε ένα πρώτο ραντεβού; Οτι έχεις το πάνω χέρι στην (πιθανή) σχέση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι δηλώνει το κέρασμα για σένα δηλαδή σε ένα πρώτο ραντεβού; Οτι έχεις το πάνω χέρι στην (πιθανή) σχέση; :hmm:



όχι, σημαίνει ότι στην ψαροταβέρνα του ξαδέρφου του, του κάνουν πάντα έκπτωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καὶ τὸ ἂν θὰ τραβήξῃ τὴν καρέκλα γιὰ νὰ καθίσῃ ἡ κοπέλα ἔχει σημασία. Καταργήσαμε ὅλους τοὺς ἐξωτερικοὺς τύπους οἱ ὁποῖοι φανερώνουν τὴ διάκριση τοῦ καθενὸς σὲ μία σχέση. Μήπως ὅμως ἔτσι ἔγιναν πιὸ ἀληθινὲς οἱ σχέσεις; Δὲν τὸ βλέπω καθόλου...

Πεῖτε με παλαιομοδίτικο, πεῖτε με ὅ,τι θέλετε, ἒγὼ σὲ τέτοια πράγματα δίνω σημασία. Ὄχι πάντως γιατὶ δὲν ἐκτιμῶς τὸν ἄλλον οὔτε γιατὶ θέλω νὰ εἶμαι τὸ κορόϊδο τῆς ὑπόθεσης.

η ευγενεια και βοηθεια ναι συμφωνω
πρεπει να βοηθαμε οπου μπορουμε
και οι τυποι που λες μου αρεσουν,,οχι σαν τυποι αλλα αν σου ερχονται μονοι τους

αλλα οπου μπαινουν τα λεφτα και το κερασμα κλπ,,σπαει το θεμα για μενα,,δεν μπορω να το σκεφτω
τα λεφτα να μενουν απεξω..

καλυτερα να την πας σε ενα παγκακι με παγωτο ή σουβλακια με γιαουρτοσκορδιον:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
καλυτερα να την πας σε ενα παγκακι με παγωτο ή σουβλακια με γιαουρτοσκορδιον:worry::D

Ε στην εποχή μας δεν υπάρχουν και πολλές παραπάνω επιλογές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Βασικα για μια ταινια στο σπιτι μου και βουρ στο ψητο μετα. Αν θελει μου κερναει το ρευμα για τον υπολογιστη φευγωντας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Σε ραντεβού κερνάω εγώ ή τουλάχιστον προσπαθώ να κεράσω εγώ :D (όπως έχω ξαναγράψει) μιας και εγώ είμαι αυτός που κάνει την πρόσκληση - τουλάχιστον ως τώρα δεν μου 'χει πει καμία να βγούμε, εγώ κάνω το πρώτο βήμα. :P

Χωρίς ρε παιδί μου να θέλω να 'μαι φαλλοκράτης ή να θεωρώ ότι ένα φύλο είναι πιο "ίσο" απ' το άλλο, αλλά "μέσα μου" έχω την... ιδέα / εντύπωση / πρότυπο / πείτε_το_κι_αυτό_όπως_θέτε ότι .... ε, αυτός που είναι στη θέση του "κυνηγού" αυτός "πρέπει" και να πληρώνει.
Κι ότι εφόσον μου έκανε την "χάρη" να έρθει, ε ας της πληρώσω τουλάχιστον το ραντεβού.

Βέβαια όοοοοοοοοοοοοολα τα παραπάνω όπως βλέπετε τα 'χω μέσα σε εισαγωγικά. Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να θέσω θέμα "ναι, ο άντρας είναι ο αρχηγός, άρα πληρώνει" ή κάτι τέτοιο. Είναι το.... "μοντέλο" κυνηγού-θυράματος που τέλως πάντων έχω από μικρός στο νου μου - το κλασικό ότι ο άνδρας κυνηγά κι η κοπέλα επιλέγει κι έχει την... δύναμη να επιλέξει.
Μοντέλο που φυσικά αν και το 'χω έτσι στο νου μου το αμφισβητώ σε πολλά σημεία, απλά τώρα το 'χω έτσι στο νου μου γιατί "έτσι" έχει... επικρατήσει. Χωρίς φυσικά να 'ναι κι ο κανόνας γιατί κάλλιστα μπορεί μια κοπέλα να κάνει το πρώτο βήμα, να κυνηγήσει, κτλ χωρίς καθόλου να την υποβιβάζει.
Οπότε please μην πέσετε να με φάτε, έχω υπόψην μου ότι αυτή η παράγραφος "μπάζει" από παντού. :)



Και τέλως πάντων τελικά για να συνοψίσω, όταν βγαίνω με κάποια κοπελιά, είτε πρόκειται για καθαρά φιλικό ραντεβού είτε όχι, επιλέγω πάντα να κεράσω εγώ ως ένα ελάχιστο "ευχαριστώ" για την ωραία παρέα της! :D

[Εκτός φυσικά κι αν επιμένει πολύ να πληρώσουμε ο καθένας τα δικά του]

[off topic]Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.[off topic]

Αυτή η σημείωση πέτυχε τέλεια το σκοπό της σε αυτό το ποστ νομίζω, ε Γιώργο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ε στην εποχή μας δεν υπάρχουν και πολλές παραπάνω επιλογές...:P
ειδες?
η κριση μας κανει πιο ρομαντικους..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ειδες?
η κριση μας κανει πιο ρομαντικους..:P

Συμφωνώ. Σύντομα θα επιστρέψουμε στα ραντεβού των παλιών ελληνικών ταινιών. Στραγάλια και στο παγκάκι του πάρκου της γειτονιάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εγω παντως εχω βαρεθει να βλεπω ταινιες σε σπιτια:P
πολυ σινεφιλ κατασταση παιδι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στραγάλια και στο παγκάκι του πάρκου της γειτονιάς

ή πασατεμπο,και το φτυσιμο του τσοφλιου ρομαντικα μαζι..
φτουυυυυυυυυυυυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ακριβώς επειδή σε ενδιαφέρει η παρέα του, νομίζω οτι ποταπά θέματα όπως το ποιος θα κεράσει θα έπρεπε να μη σε απασχολούν. Εσύ όμως είπες οτι θες οπωσδήποτε στο πρώτο ραντεβού να κεράσει ο άντρας...:hmm:


Αγαπητη μου φιλη,οταν βγαινεις ραντεβου για πρωτη φορα με καποιον δεν γνωριζεις εκ των προτερων
αν θα ειναι ενδιαφερον τοσο η παρεα του αλλου οσο κ η δικη σου προς αυτον.!
Ανεφερα εξαλου οταν βγαινω με τις παρεες μου τι μου αρεσει!(ξαναδιαβασε να καταλαβεις...;))

Επισης,νομιζω οτι ημουν πολυ συγκεκριμενη στο τι θα ηθελα στο πρωτο ραντεβου,να το επαναλαβω λοιπον οτι ναι,
θα ηθελα στο ΠΡΩΤΟ ραντεβου να κερασει ο αντρας!!!!!:happy:
Ειναι κ αυτο,ενα στοιχειο το οποιο δινω σημασια,εκτος απο τους ευγενικους του τροπους κ την διακριτηκοτητα του!

Τουλαχιστον με τους αντρες που εχω συναναστραφει,ευτυχως,δεν εχουν ξεχασει καποιους συμαντικους ρολους,
γτ ακομα κ αυτο το ''ποταπο'' στοιχειο οπως το αναφερεις ειναι κ αυτο ενα ''μικρο'' σημαδι,ενος Ανδρα που ξερει πως να φερθει
σε μια γυναικα και ιδιαιτερα η πρωτη εντυπωση που ειναι σημαντικη στο πρωτο ραντεβου!:)
Απο κει κ περα,σαφως κ θα κερασω κ εγω,αλλα εχε υποψιν σου,οτι
η συνεχεια μιας σχεσης δεν κρινεται απο αυτο,αλλα απο αλλα χαρακτηριστικα οπως αλλωστε μπορεις
να καταλαβεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εμεις να συμπεριφερθουμε οπως πρεπει σε μια γυναικα,να την κερασουμε,καλους τροπους κτλ

Εσεις απο την μερια σας θα συμπεριφερθειτε οπως πρεπει σε εναν ανδρα? Θα του κατσετε μετα το ραντεβου + πιπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[off topic]Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.[off topic]

Αυτή η σημείωση πέτυχε τέλεια το σκοπό της σε αυτό το ποστ νομίζω, ε Γιώργο;:P
Τι θες τώρα, εσύ; :P

Και πάμε και στο ψητό:
Καὶ τὸ κέρασμα ἔχει σημασία.
Γιατί να πρέπει να αποδεικνύεις μέσα από κάτι προβλέψιμο και ασήμαντο, όπως το κέρασμα, ότι ... < βάλε ό,τι θες εδώ >.

Πρώτον, έχω κουραστεί να αποδεικνύω ότι δεν είμαι ελέφαντας / μαλάκας / whatever. Αυτά είναι παιχνίδια δημοτικού. Δεύτερον, δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, δουλεύω. Τρίτον, είναι ηλίθιο να πρέπει να το αποδείξεις μέσω... κεράσματος. Seriously? Εγώ προτιμώ με ΠΡΑΞΕΙΣ (σοβαρές) να δείχνω αυτό που είμαι.

Και δεν είναι τσιγκουνιά, για να μην παρεξηγιόμαστε. Απλώς διαχωρίζω τα dates με τις κανονικές σχέσεις. Τελευταία φορά που ήμουν με κανονική κοπέλα (ή, έστω, έτσι νόμιζα), ζήτημα είναι 2-4 φορές να μην πλήρωσα και των δυο σε διάστημα 2 εβδομάδων. Κι όχι για να αποδείξω κάτι, αλλά γιατί το ένιωθα ρε παιδί μου. Και φυσικά ποτέ δεν είχα απαίτηση να πάρω κάτι υλικό σαν επιστροφή.

Αλλά, στις άλλες περιπτώσεις, όχι, αν θέλει κέρασμα η κοπέλα θα πρέπει πρώτα να δείξει ότι το αξίζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Τι θες τώρα, εσύ; :P



Αλλά, στις άλλες περιπτώσεις, όχι, αν θέλει κέρασμα η κοπέλα θα πρέπει πρώτα να δείξει ότι το αξίζει. :)

Κάτσε γιατί μου τα χαλάς πάλι. Τι είναι το κέρασμα να το αξίζει; Δωράκι; Argoodaki; Kinder έκπληξη; Τι εννοείς, πρέπει να δείξει οτι το αξίζει; Εγώ ποτέ δε θέλησα να δείξω οτι το αξίζω ούτε οτι δεν το αξίζω γιατί δε θεωρώ οτι η παρέα μου κοστολογείται ή επιβραβεύεται. Και τελικά αν δείξει οτι είναι καλή θα την κεράσεις; Εγώ προσωπικά δε θέλω κάποιος να με κεράσει ούτε τώρα ούτε ποτέ. Προτιμώ μισά μισά κι είμαστε ωραίοι και πάμε παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάτσε γιατί μου τα χαλάς πάλι.
Κι εσύ μου το χαλάς ρε Σύλβια, μια ζωή πιάνεσαι από μια λεπτομέρεια και χάνεις το big picture. :P

Αλλά παραμένεις καλή φίλη. Κι επειδή είσαι φίλη, εξηγώ... ότι πολύ απλά είναι η κορυφή του παγόβουνου. Όπως μία υγιής στο νου κοπέλα θα κοιτάξει πρώτα να δει τι άνθρωπος είμαι πριν δώσει πράγματα, έτσι θα απαιτήσω κι εγώ. Το κέρασμα είναι απλά μια στιγμή που νιώθω καλά και μ' αρέσει ρε παιδί μου η παρέα σου και γι' αυτό στα πληρώνω εγώ. Η μεγάλη εικόνα είναι: μ' αρέσει η παρέα σου, μου 'χεις δείξει ότι είσαι αξιόλογο άτομο, οπότε σιγά-σιγά ανοίγει κι από μένα η στρόφιγγα με τις λίρες... :P


Και μην κολλήσεις στις λίρες. :ropalo: Μεταφορικά το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμεις να συμπεριφερθουμε οπως πρεπει σε μια γυναικα,να την κερασουμε,καλους τροπους κτλ

Εσεις απο την μερια σας θα συμπεριφερθειτε οπως πρεπει σε εναν ανδρα? Θα του κατσετε μετα το ραντεβου + πιπα?

Μαγική λέξη: Οίκος ανοχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top