Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Σε κάποια θάλασσα που ο ήλιος τη ζεσταίνει
το όνειρό μου ξαποσταίνει....


Σε φάση αναβολής των ονείρων μου... για ακόμη μια φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
φάση αναισθησίας... κουράστηκα τόσο πολύ φέτος με τα δεδομενα της χρονιας αυτης,που τώρα μόνο συνέρχομαι..δε σκέφτομαι ΤΙΠΟΤΑ και ΚΑΝΕΝΑΝ,εννοω δε με απασχολει τιποτε αρνητικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι σε φάση... αφασία :look:

στον κόσμο μου τελείως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ΑΥΤΟ.. ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ :P

σε φαση "θελω ερ κοντιστιον ΤΩΡΑ"

αλλα πού λεφτα;!
ανεμιστήρας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η φάση που νιώθεις πλήρης σχεδόν σε όλους τους τομείς. :thumbup:
Φτου φτου φτου σκόρδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ειμαι στην ιδια φαση με δυο κολλητους μου

πρεπει να αλλαξω παρεα:confused:
και σκεφτομαι πως θα περασω το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
σε φάση:θέλω να αλλάξω ζωή τώρα
τα μαθήματα,οι φιλίες,τα αισθηματικά και εγώ όλα πάνε χάλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Αναζήτησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση πρεπει να ανοιγω τον ταφο μου σιγα σιγα :look: πλακα κανω. Σε φαση εξετασεις τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εξεταστικής :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
φαση προσγειωσης από τον κόσμο μου στην πραγματικότητα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εξεταστικής :mad:

Καλά αποτελέσματα.

Σε φάση αναμονής αποτελέσματος μιας θεματικής ενότητας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση που πρεπει να βρω την δυναμη να πω για ακομα μια φορα αντιο. Μισω τους αποχαιρετησμους :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φαση που πρεπει να βρω την δυναμη να πω για ακομα μια φορα αντιο. Μισω τους αποχαιρετησμους :'(

Κι εγώ το είπα στον πρώην μου το Φεβρουάριο, όσο κι αν είχε ψυχικό κόστος για εμένα. Έπρεπε να το κάνω για την αξιοπρέπειά μου και μόνο. Σε κατανοώ απόλυτα, λοιπόν, αν και είμαι σίγουρη ότι μιλάς για άλλη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κι εγώ το είπα στον πρώην μου το Φεβρουάριο, όσο κι αν είχε ψυχικό κόστος για εμένα. Έπρεπε να το κάνω για την αξιοπρέπειά μου και μόνο. Σε κατανοώ απόλυτα, λοιπόν, αν και είμαι σίγουρη ότι μιλάς για άλλη περίπτωση.

Εεεε μπερδεμενη ιστορια. Εκτος αυτου ομως και τα 2 και στις 2 περιπτωσεις ειναι αντιο... Εχω βαρεθει να αποχαιρετω κοσμο. Enough is Enough!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κι εγώ τα είπα τα αντίο μου.. επώδυνα μα απαραίτητα! το θέμα είναι αν θα πω το καλημέρα στο καινούργιο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μεταβατική: από την μαθητική στη φοιτητική (ελπίζω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση να θέλω να γίνω ξανθιά με γαλάζια μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly-art

Νεοφερμένος

Η Kelly-art αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Βρίσκομαι σε φάση εξεταστικής και εγώ, μέσα στα νεύρα και τη ζέστη :mad:, με έναν γάμο το σκ σε νησί (γιατί έχω πολύ χρόνο τώρα με την εξεταστική και είπα να τον γεμίσω...:P ), με την αδερφή μου που παίρνει βαθμούς πανελληνίων την Παρασκευή, με την ενθύμηση του πρώην πρωί, μεσημέρι, βράδυ (δεν είπα εγώ αντίο αλλά μου είπε και πονάει ακόμα....)

άντε να τελειώσουν όλα καλά να ησυχάσουμε....

Καλή συνέχεια, καλό κουράγιο με την εξεταστική!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση: θα κάνω πάρτι σήμερα, μιας και είχα γενέθλια στις 7-6. Άφησα πρώτα να ολοκληρωθεί η εξεταστική μου.
Είναι και οι γονείς μου στο χωριό λόγω κάποιων υποχρεώσεων, οπότε είναι καλή ευκαιρία για το πάρτι (όχι ότι μου απαγορεύουν να κάνω πάρτι -αντίθετα είναι πολύ δημοκρατικοί οι γονείς μου-, αλλά θα είμαστε πιο άνετα μόνοι/ες μας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top