Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
ξερει κανεις μετι συνδυαζονται οι μακριες ζακετες σε κρεμ χρωματα; συνηθως το φοραω με τζιν πουκαμισο αλλα το βαρεθηκα τωρα:confused:
Α, κι εγώ τις φοράω το χειμώνα, αλλά προτιμώ τις σκουρόχρωμες. Πιστεύω ότι συνδυάζονται καλύτερα με stretch παντελόνια, κυρίως τζιν ή μαύρα, αλλά και με οποιοδήποτε χρώμα ταιριάζει με τη ζακέτα σου. Επίσης, αν και μου αρέσουν πολύ τα πουκάμισα, πιστεύω ότι οι μακριές ζακέτες συνδυάζονται καλύτερα με κολλητά μπλουζάκια. Καλό θα ήταν επίσης το παντελόνι και η μπλούζα να έχουν το ίδιο χρώμα και η ζακέτα διαφορετικό. Αυτά βέβαια είναι υποκειμενικά. Εσύ θα φορέσεις ό,τι σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ :D
η αληθεια ειναι οτι την συγκεκριμενη την πηρα χωρις να εχω κατι να συνδυαστει....
οι μπλουζες απο μεσα πως περιπου να ειναι; καμια φωτο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.




(Αυτό το κόκκινο είναι τέλειο απλά!!! :*) )



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
christmas is coming :santa::santa:
πουλοβερ + κολαν με χριστουγεννιατικο print :clapup::clapup:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

τι τιμή να έχουν αυτά;;;; :whistle::hmm:

πρέπει να πάρω νέα παπούτσια για το τρέξιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
τι τιμή να έχουν αυτά;;;; :whistle::hmm:

πρέπει να πάρω νέα παπούτσια για το τρέξιμο


160ε στα καταστήματα της adidas,

105ε στα εκπτωτικά της ίδιας εταιρείας.

στο νετ θα τα βρεις φτηνότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
160ε στα καταστήματα της adidas,

105ε στα εκπτωτικά της ίδιας εταιρείας.

στο νετ θα τα βρεις φτηνότερα.

αουτς

τσιμπάνε οι τιμές :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αουτς

τσιμπάνε οι τιμές :(

ε, εντάξει, είναι perfomance όμως.

για training βρίσκεις και φθηνότερα καλά.

οπως είναι τα energy boost 1, όπου τα βρίσκεις στα εκπτωτικά με περίπου 70ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.



Αν και για αγόρια εμένα μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Άπαιχτο, έτσι; Εγώ πήρα ένα πανομοιότυπο με 8 ευρώ από Κινέζικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.



Nέα προσθήκη στη γκαρνταρόμπα! :D

Με τι θα το φορούσατε για βράδυ;

Σκέφτομαι μαύρες γόβες ή μπεζ, βυσσινί κραγιόν και κάτι στον λαιμό! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ωωωω, απο πού το πήρες; :D Πολυ ωραίο.
Εχω καιρό να παω για ψώνια, πρεπει να παω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Nέα προσθήκη στη γκαρνταρόμπα! :D
Με τι θα το φορούσατε για βράδυ;
Σκέφτομαι μαύρες γόβες ή μπεζ, βυσσινί κραγιόν και κάτι στον λαιμό! :happy:

A, τέλειο! Παρόμοιο με το δικό μου! Σωστά το έχεις σκεφτεί από άποψη συνδυασμών. Εγώ το πρωί το φοράω ή με opac καλσον μαύρο σκέτο ή μαύρο με σχέδια ή βυσσινί ή με μαύρο κολλητό τζην ή μαύρο κολάν. Το βράδυ το φοράω με γυαλιστερό μαύρο κολάν (δεν ήξερα πώς αλλιώς να το εκφράσω) ή μαύρο ημιδιαφανές καλσόν ή καλσόν με γραμμή πίσω. Δεν ξέρω πως ακούγονται, αλλά έχω κάπως δικό μου τύπο στο ντύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
A, τέλειο! Παρόμοιο με το δικό μου! Σωστά το έχεις σκεφτεί από άποψη συνδυασμών. Εγώ το πρωί το φοράω ή με opac καλσον μαύρο σκέτο ή μαύρο με σχέδια ή βυσσινί ή με μαύρο κολλητό τζην ή μαύρο κολάν. Το βράδυ το φοράω με γυαλιστερό μαύρο κολάν (δεν ήξερα πώς αλλιώς να το εκφράσω) ή μαύρο ημιδιαφανές καλσόν ή καλσόν με γραμμή πίσω. Δεν ξέρω πως ακούγονται, αλλά έχω κάπως δικό μου τύπο στο ντύσιμο.

Ναι, πρόσεξα πως είναι παρόμοια. :3
Αυτό με το βυσσινί μου αρέσει πολύ.
Ωωωω, απο πού το πήρες; :D Πολυ ωραίο.
Εχω καιρό να παω για ψώνια, πρεπει να παω :whistle:

Αν λες για το δικό μου, ευχαριστώ πολύ. :D
Απο το metal deluxe. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Eνώ κατά βάση φοράω μαύρα και μπλε ρούχα (ιδιαίτερα το σκούρο μπλε), σε καλσόν τολμάω και πιο ζωηρά χρώματα (λ.χ. λαχανί, βυσσινί -το πορφυρό κόκκινο δεν το έχω τολμήσει ως τώρα- διάφορα εμπριμέ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Eνώ κατά βάση φοράω μαύρα και μπλε ρούχα (ιδιαίτερα το σκούρο μπλε), σε καλσόν τολμάω και πιο ζωηρά χρώματα (λ.χ. λαχανί, βυσσινί -το πορφυρό κόκκινο δεν το έχω τολμήσει ως τώρα- διάφορα εμπριμέ).
παρατηρώ πως έχεις ένα ιδιαίτερο αλλά και πολύ όμορφο στυλ ντυσίματος! μ'αρέσει να βλέπω τέτοια διαφορετικότητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
παρατηρώ πως έχεις ένα ιδιαίτερο αλλά και πολύ όμορφο στυλ ντυσίματος! μ'αρέσει να βλέπω τέτοια διαφορετικότητα :)

Δίδυμος ένεκα και καλλιτέχνιδα:P. Κλασική περίπτωση απείθαρχου και ελεύθερου πνεύματος!:P Σ' ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δίδυμος ένεκα και καλλιτέχνιδα:P. Κλασική περίπτωση απείθαρχου και ελεύθερου πνεύματος!:P Σ' ευχαριστώ.
Υδροχόος, επίσης επαναστατικό πνεύμα :P


και για να μην βγαίνω οφ τόπικ. σκέφτομαι να κάνω ένα τέτοιο συνδυασμό.
guns n roses.jpg

skort.jpg

tight.jpg

etnies.jpg

πως σας φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top