Συλλογή από αγαπημένες και εντυπωσιακές διαφημιστικές καμπάνιες

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
ιν δε καλ οφ λοουβ
in the call of law
Απ'όσο ξέρω είναι In the court of law!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όσο και να σας φαίνεται αστείο, η αγαπημένη μου διαφήμιση είναι του kinder Happy Hippo!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Κυρ Φαααν;
Φαααααααααν;
Φαααααααααααααν;
Φααααααααααααααααααν;


Αρ γιου λουκινγ φορ φαν;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ενένα μου άρεσε και η καινούρια διαφήμιση του nirvana με το παγωτό!!
- Το λαμπατουέρ, το λαμπατέρ.....Το φως!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Μια διαφήμιση αυτοκινήτου, δε θυμάμαι ποιο είναι γιατί γελάω απίστευτα και δεν προσέχω το προιον της διαφήμισης..!!!!:redface:

οκ, είναι η διαφήμιση με τον τύπο που ακούει το δελτίο καιρού που αναφέρει επιδείνωση και σταματάει να βάλει κασκόλ και τον υπόλοιπο εξοπλισμό..
''Αλάσκα'', ''Σιβηρία'' και όταν περνάει ο άλλος με ανοιχτή την οροφή ...'
'Να ένας Εσκιμώος''...Τρελό γέλιο..:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Είδαμε.... Και Λίίίγο τσόντα... 11 8 80
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Phone, home!!!!!
Παραλλαγή της ταινίας με τον Ε.Τ. απο τη Vodafone!
Mονάδες γιοκ!:clapping::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Nike, a little less hurt με απιθανο cash. Και το little less gravity δεν κακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι! :)
https://www.youtube.com/watch?v=5RFxGn6C6ak&search=mojito bacardi

Α και μην ξεχάσω τις διαφημίσεις με ωραία εφέ όπως πχ αυτή:
https://www.youtube.com/watch?v=ciiHy3-jBtw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=eitFOFNnKSI
Απο τις αγαπημένες μου. Πολύ καλή σκηνοθεσία, εικόνα και ήχος και ταιριάζει απόλυτα με το σύνθημα: "Keep Walking"

:worship::worship::worship: Κορυφαία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...

Γενικά μ'αρέσουν οι έξυπνες και οι καλαίσθητες διαφημίσεις. Υπάρχουν βέβαια και αυτές που με τραβάνε γιατί... δεν ξέρω. πχ έχω κολήσει με αυτή του Bacardi και όποτε την ακούω κουνιέμαι, σε ότι διάθεση και να είμαι! :)
https://www.youtube.com/watch?v=5RFxGn6C6ak&search=mojito bacardi

...

Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ξέρετε τι παίζει με την καινούρια διαφήμηση του Γιάννη; Ολοι γι αυτήν μιλάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δηλαδή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χθες μου έλεγαν δυο φίλοι μου για την διαφήμηση του Johnnie Walker, ιδέα δεν έχω.. Πήρε και βραβείο νομίζω.
Για αυτή εδώ λες:
https://www.youtube.com/watch?v=xWYiqu2Yer4
Καλογυρισμένη, αλλά μπορώ να πω ότι δεν με τράβηξε τόσο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αυτή είναι απίστευτη, πολύ σέξι και με τέλειο ρυθμό!!!
Όντως! Πολύ ωραία διαφήμιση!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αυτη της Vodafone, με τους δυο τυπαδες.


Γιατι δεν κανεις το ιδιο;
εμμμμμ δεν μου αρεσει η γυναικα σου και τοσο πολυ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top