Rundown, το συγκρότημά μας

AnastGR

Νεοφερμένος

Ο AnastGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα φιλες και φιλοι.
Είμαι νεος σε τουτο το φορουμ ετσι δεν ξερω αρκετά και αποφάσισα να ανοίξω εδώ αυτν την συζητηση,
αν εχω κανει λαθος τοτε σας παρακαλώ μεταφέρεται το ποστ στη σωστη κατηγορια!

Λοιπόν,Πριν 1 μηνα περίπου εγω και η μπαντα που εχω με τους φιλους μου ηχογραφησαμε και μιξάραμε το πρωτο μας κομματι!
Μας πηρε περιπου 5 μηνες η ολη διαδικασια αλλα το αποτελεσμα κατα την γνωμη μας βγηκε ικανοποιητικο!
Σας παρακαλώ αν θελετε να "τσεκαρετε" το τραγουδι μας εδω :
Και να μας αξιολογησετε οσο το δυνατον ποιο αντικειμενικα!
Μην ξεχνάτε οτι ειναι η πρώτη μας δουλειά και ειμαστε μοναχα 17 χρονων .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
ΑnastGR
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Martha Mest

Νεοφερμένος

Η Martha Mest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αρκετα καλο...μπραβο σας παιδια, και να συνεχισετε ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastGR

Νεοφερμένος

Ο AnastGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπερα παιδες, ηρθε η μεγαλη ωρα καθως μολις τελειωσαμε με τα παιδια το μιξινγκ σεζιον του πρωτου μας τραγουδιου, θα χαρω πολυ αν καποιος το ακουγε και μας ελεγε μια γνωμη :))
https://www.youtube.com/watch?v=__9t4XdGLLQ
Ειναι alternative rock το ειδος , νταξει μην περιμενετε κατι επικοθεικό,ειμαστε 17ριδες ,ακομη ψαχνωμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimtennis

Νεοφερμένος

Ο dimtennis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εξαιρετικό παιδιά το Still Here, πάτησα αρκετές φορές το replay. Μπράβο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top