Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Το καλοκαιρακι πινω συνηθως πολυχρωμα κοκτειλς, cosmopolitan, τεκιλα sunrise, μαλιμπου ανανα και τα κλασσικα μπριζερ καρπουζι και λεμονι...

Το χειμωνα σαμπουκα μαυρη.

Το ποτο μου γενικοτερα ειναι η βοτκα με ολους τους συνδυασμος....:D

βοτκα-λεμονι
βοτκα- red bull
βοτκα-βυσσινο
βοτκα-πορτοκαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Tις εχω δοκιμασει, πολυ γλυκες μου ειχαν φανει. Thanks anyway :D

Ναι και γλυκιες ειναι και δεν μοιαζουν με μπιρα... Παρακαλω;)

βοτκα- red bull

Μα γιατι??????

βοτκα-βυσσινο

Καλα ε... Νομιζα πως μονο ενα ατομο επινε ετσι την βοτκα του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
τελευταια πινω μαρτινι. :redface:

μπλιαχ... :/:

Το ποτο μου γενικοτερα ειναι η βοτκα

και πάλι μπλιαχ... :/:

Εγώ τώρα τελευταία όταν βγαίνω πίνω.... :hmm:

:hmm:

Τώρα τελευταία δεν βγαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
γιατι ειναι παρα πολυ γευστικο, δροσιστικο, και "ακουστικο"!!:redface::P

Και σε βαραει κατ' ευθειαν, και καταληγεις μ' ενα στομαχι χαλια... Λες και δεν φτανει η βοτκα απο μονη της που κανει αθλιο μεθυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Και σε βαραει κατ' ευθειαν, και καταληγεις μ' ενα στομαχι χαλια... Λες και δεν φτανει η βοτκα απο μονη της που κανει αθλιο μεθυσι...

προσωπικα μετα τα τρια τεσσερα ποτα αρχιζει να με πειραζει, αλλα ποτε δεν εχω φτασει με βοτκα σε αθλιο σημειο, παρολο που να επισημανω πως δεν ειμαι και ποτης, γενικοτερα δεν πινω πολυ!!

το χειροτερο μεθυσι που χω κανει ειναι με μπυρα!!! ελεος!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ πίνω ντράι μαρτίνι, μοχίτο και screwdriver...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Aνακαλυψα προχθες σε μια αυστριακη μπυραρια στη Γλυφαδα τη Veltins lemon. Παιζει να ενθουσιαστηκα τοσο γιατι εμοιαζε με λεμοναδα περισσοτερο, ηταν απιστευτα δροσιστικη και νοστιμη. Δεν αφηνε την κλασσικη πικραδα και τελειωσε στο τσακα τσακα. Και μια με ροδι ειχα δοκιμασει παλιοτερα και πινοταν στο ιδιο μαγαζι. Ξερει κανεις αν μπορω να την βρω σε super market?

βασικά η veltins είναι από μόνη της πολύ ελαφριά , σε σημείο που νομίζεις ότι σε έχουνε κοροΐδέψει και σου βάλανε λεμονάδα

στο σούπερμάρκετ δεν έχω δει με λεμόνι , αλλά γιατί δεν ψάχνεις σε κάβες ;
οντόπικ : όταν βγαίνω πλέον παραγγέλνω johnny walker green label με κόκα κόλα
αλλά μου φέρνουν red label :mad:
και το χρεώνουν σαν black label
τα labels μου μέσα

π.σ.
Mιαμ μιαμ.:happy: Πολύ μ'αρέσει αυτή η γεύση.

kalypso ; :confused:
χικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
προσωπικα μετα τα τρια τεσσερα ποτα αρχιζει να με πειραζει, αλλα ποτε δεν εχω φτασει με βοτκα σε αθλιο σημειο, παρολο που να επισημανω πως δεν ειμαι και ποτης, γενικοτερα δεν πινω πολυ!!

το χειροτερο μεθυσι που χω κανει ειναι με μπυρα!!! ελεος!!:P

Βασικα μετα τα 3-4 το καταλαβαινεις οτι σε πειραζει...

Η μπιρα ειναι το χειροτερο ποτο για να μεθυσεις... Ευτυχως δεν το εχω παθει ποτε...


οντόπικ : όταν βγαίνω πλέον παραγγέλνω johnny walker green label με κόκα κόλα
αλλά μου φέρνουν red label :mad:
και το χρεώνουν σαν black label
τα labels μου μέσα

Κοψε το johnnie τοτε... Πιες ενα που δεν εχει labels... Ενα Jack ας πουμε, ενα Cardhu...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μπυρα, κρασι, ρακι/η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νερο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν βγαίνω, δεν έχω όρεξη να πιω, οπότε πίνω gordon συνήθως. Γενικά, δεν έχω καλές σχέσεις με το αλκόολ.
Στο σπίτι συνήθως πίνω αλλα ssshhh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
μαλιμπου καρυδα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω ντισαρονο!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Το καλοκαιρακι πινω συνηθως πολυχρωμα κοκτειλς, cosmopolitan, τεκιλα sunrise, μαλιμπου ανανα και τα κλασσικα μπριζερ καρπουζι και λεμονι...

Το χειμωνα σαμπουκα μαυρη.

Το ποτο μου γενικοτερα ειναι η βοτκα με ολους τους συνδυασμος....:D

βοτκα-λεμονι
βοτκα- red bull
βοτκα-βυσσινο
βοτκα-πορτοκαλι

επεινα το 2. απο την ωρα που δοκιμασα το 3 εχω αλλαξει γνωμη για την βοτκα και ετσι αρχησα παλι την κλασικη λευκη βοτκα βρυσης:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Βασικα μετα τα 3-4 το καταλαβαινεις οτι σε πειραζει...

Η μπιρα ειναι το χειροτερο ποτο για να μεθυσεις... Ευτυχως δεν το εχω παθει ποτε...




Κοψε το johnnie τοτε... Πιες ενα που δεν εχει labels... Ενα Jack ας πουμε, ενα Cardhu...

τοτε γιατι δεν περνεις ενα johnnie μαυροπρασινοκοκκινο label να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ χθες ήπια martini rosato για πρώτη φορά. Ελαφρούλι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τοτε γιατι δεν περνεις ενα johnnie μαυροπρασινοκοκκινο label να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο?:whistle:

Γιατι δεν μου αρεσει καθολου το johnie... Τουλαχιστον τα κοκκινο , μαυρο, πρασινο...

Για το χρυσο και το μπλε δεν ξερω... Αλλα δεν τα αντεχει και η τσεπη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Γιατι δεν μου αρεσει καθολου το johnie... Τουλαχιστον τα κοκκινο , μαυρο, πρασινο...

Για το χρυσο και το μπλε δεν ξερω... Αλλα δεν τα αντεχει και η τσεπη μου...


εγώ αγοράζω κόκκινο και μετά το βάφω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top