Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ποτο μου γενικοτερα ειναι η βοτκα με ολους τους συνδυασμος....:D

βοτκα-λεμονι
βοτκα- red bull
βοτκα-βυσσινο
βοτκα-πορτοκαλι
Κι εγώ κάπως έτσι, ιδίως βότκα-cranberry. Αν και πριν κανά μήνα ανακάλυψα το bloody mary που το θεωρώ μακράν καλύτερο από όλα αυτά (επίσης με βότκα είναι). Δυστυχώς όμως δεν το πετυχαίνουν παντού.

Επίσης πίνω αρκετά λευκό κρασί και μπύρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν μπορω να πιώ μπύρα γιατι με αναγουλιάζει.

Συνηθως Mojito ή Βότκα-Λεμόνι.Τωρα τελευταία άρχισα τα Bloody Mary.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κι εγώ κάπως έτσι, ιδίως βότκα-cranberry. Αν και πριν κανά μήνα ανακάλυψα το bloody mary που το θεωρώ μακράν καλύτερο από όλα αυτά (επίσης με βότκα είναι). Δυστυχώς όμως δεν το πετυχαίνουν παντού.

Επίσης πίνω αρκετά λευκό κρασί και μπύρες.

Να και κάτι στο οποίο ταιριάζουμε Λία... Πίνουμε και οι δύο bloody Mary:D

(εγώ τους ζητάω να βάλουν έξτρα ταμπάσκο. Να είναι τούρμπο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να και κάτι στο οποίο ταιριάζουμε Λία... Πίνουμε και οι δύο bloody Mary:D

(εγώ τους ζητάω να βάλουν έξτρα ταμπάσκο. Να είναι τούρμπο...)
Εγώ πάλι τους ζητάω να βάλουν λιγότερο από το κανονικό :P

Εντύπωση μου κάνει πάντως που πίνει τόσος κόσμος Bloody Mary, οι περισσότεροι που ξέρω το απεχθάνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
amareto , votca , gordon space :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis31

Νεοφερμένος

Ο thanasis31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βασικά εξαρτάται την περίσταση και την έξοδο... αλλά συνήθως κρασί (ελαφρύ λευκό ή ροζέ) ή ουίσκι με πάγο (JohnyWalker).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m(A).niC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μμ,,, Μπυρα!! ,,κ συγκεκριμενα κοκκινη!!!!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
"Η αβασταχτη ελαφροτητα του πινε"

Κουντερικης εμπνευσεως κοκτεηλ... :redface:

...στο τελος μενεις με βλεννωδεις εκκρισεις
να κοιτας χαοτικα το απειρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
κρασιά-μπύρες-τσίπουρα-ρακόμελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
jack daniels, bacardi με coca cola ,ή απλως ενα perrier:):):) Στο φαγητο το πολυ ενα ποτηρι κρασι ή νερο μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

t1m3

Νεοφερμένος

Ο t1m3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
πλακα κανεις, εγω με πεπσι

και παλι δε σας εννοω:hmm::hmm::hmm:που ακριβως κανω πλακα....στην coca cola??? Ακουστε ...αν σημερα το πρωι ανοιξατε ενα λογαριασμο για να ειρωνευεστε τις τοποθετησεις μου....ειτε απο δικη σας επιλογη ειτε σε συνεννοηση με καποιους αλλους φερομενους ''ανοιχτομυαλους'' συντηρηκλες....δεν μειωνετε εμενα αλλα τον εαυτο σας εστω και αν κρυβεστε πισω απο την δηθεν ασφαλεια της ανωνυμιας του site.Γνωριζω πολυ καλα τι ακριβως προκαλεσε η τολμη μιας γυναικας να εκφραστει ελευθερα και να σχολιασει ενα θεμα που καποιοι εδω φαινεται το θεωρουν ταμπου αν και θελουν να κανουν τους προοδευτικους....Συνεχιστε κατα την κριση σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Πίνω σχεδόν πάντα breezer καρπούζι κ σπανιότερα gordon space.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ως συνήθως Ursus...μπύρα...breezer καρπούζι,όπως ανέφερε και το Lactaki από πάνω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνήθως:

Κρασί / μπύρα / βότκα λεμόνι ή πορτοκάλι / bacardi cola
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Δεν πίνω..Δεν έχω πιεί ποτε,γιατί δε μ αρεσει καθόλου.. Γι'αυτό παντα ειμαι ο "ξενέρωτος"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν πίνω..Δεν έχω πιεί ποτε,γιατί δε μ αρεσει καθόλου.. Γι'αυτό παντα ειμαι ο "ξενέρωτος"....
Απο που κι ως που αυτος που δεν πινει ειναι παντα ο ''ξενερωτος'';Τι λογικη ειναι αυτή ;;;:hmm::hmm::hmm:Μαλλον ξενερωτοι ειναι αυτοι που προσπαθουν να σου περασουν μια τετοια εικονα ...και συγγνωμη για το θαρρος μου...μηπως θα επρεπε να εππανεξετασεις μερικες ''φιλιες'' στη ζωη σου:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Απο που κι ως που αυτος που δεν πινει ειναι παντα ο ''ξενερωτος'';Τι λογικη ειναι αυτή ;;;:hmm::hmm::hmm:Μαλλον ξενερωτοι ειναι αυτοι που προσπαθουν να σου περασουν μια τετοια εικονα ...και συγγνωμη για το θαρρος μου...μηπως θα επρεπε να εππανεξετασεις μερικες ''φιλιες'' στη ζωη σου:hmm::hmm::hmm:

mindcircus εσύ ;;; :redface::redface:

οντόπικ : βότκα πορτοκάλι με την τζένη μπότση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top