Περαστικά....

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ειναι γνωστο οτι ο γερος παει ή απο πεσιμο ή απο χ3σ|μο, γι'αυτο να εισαι πιο προσεχτικος αλλη φορα! :P:P


Περαστικουλια σου! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Για παρηγοριά στον άρρωστο είσαι εσύ!
(Έλιωσα που το διάβασα!):rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
περαστικουλια τζονιιιι.... :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ειναι γνωστο οτι ο γερος παει ή απο πεσιμο ή απο χ3σ|μο, γι'αυτο να εισαι πιο προσεχτικος αλλη φορα! :P:P


Περαστικουλια σου! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Χα,χα,χα η πιο γαμ*τη ευχή ανάρρωσης ever:clapup:
10 points for διαβολίνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
προσεχε μην πεσεις εσυ και σπασεις κανενα ποδι η χερι μια και υπαρχουν λακουβες στους δρομους ειμαστε νεα παιδια ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το επαναφέρω και εύχομαι περαστικά σε όσους περνούν ή πέρασαν τη χειμωνιάτικη γρίπη :D (ελπίζοντας να με αγνοήσει :P)


Πολλοί είναι, αλλά μόνο ο Val και η Giovanna μου' ρχονται τώρα στο νου. :)
(Θα ψάξω και για τους υπόλοιπους ;))


Περαστικά σε όλους :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλο μου, ευχαριστω! δεν κρυωσα ακομα, με γυροφερνει, ελπιζω να τη γλιτωσω... ουτε μια φορα δεν αρρωστησα τον τελευταιο χρονο :P
περαστικα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ έχω τον λαιμό μου 3 μέρες τώρα και μου 'χει σπάσει τα νεύρα! :(

Το καλό είναι πως μαζί με μένα, δεν έχει πάει στη δουλειά και το μωρό μου δύο μέρες τώρα και την περνάμε ζωή και κότα.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Γιάννη δε ξέρω πόσο θα σε κάνει να νιώσεις άνετα.. αλλά και γω μια απ τα ίδια.. 8)
με νάρθηκα στο πόδι είμαι.. βασικά ήμουν .. γιατί σήμερα (παρακούοντας τους γιατρούς ) τον έβγαλα μόνη μου... ε βαρέθηκα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
και ξέχασα... περαστικά.. "συνάδερφε".. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
περαστικά σε όλους σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Περάστικα στα παιδιά στο στέκι που όπως βλέπω είναι όλοι άρρωστοι:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Περαστικα και σε σενα μανια που σε κολισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Περαστικα και σε σενα μανια που σε κολισα


Παιδί μου υπέροχο ευχαριστώ για το ενδιαφέρων σου, έχω πονόκοιλό αλλα δεν είμαι άρρωστη, σου έκανα πλάκα, επιδή είσαι πολλύ αρρωστούλι τελευταία.
Είσαι αστέρι πάντως!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά με το σπασμένο μου χεράκι!

Περαστικα σου val. :D




Ειναι γνωστο οτι ο γερος παει ή απο πεσιμο ή απο χ3σ|μο, γι'αυτο να εισαι πιο προσεχτικος αλλη φορα! :P:P


Περαστικουλια σου! :bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug


Τι του ειχα πει του ανθρωπου?! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top