Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είδα finally το "the answers" και.. ξενέρωσα... Σιγά τις answers... :(

μονο ότι ο jack kai η claire είναι ετεροθαλλή αδέρφια δεν είχα συνειδητοποιήσει και αυτό από δικιά μου μη ... παρατηρητικότητα... κατά τα άλλα... τπτ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μονο ότι ο jack kai η claire είναι ετεροθαλλή αδέρφια δεν είχα συνειδητοποιήσει και αυτό από δικιά μου μη ... παρατηρητικότητα... κατά τα άλλα... τπτ... :(

χτες είδα το επεισόδιο που λες, και απορώ πως δε το παρατήρησες αφού συνέχεια λέει η Κλαιρ, "dad,dad,dad...":P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παιδιά, μου ήρθε το παρακάτω e-mail από έναν Αμερικάνο (μη ρωτάτε που τον ξέρω, δεν θυμάμαι - από καμιά mailing list θα είναι...) ο οποίος είδε το τελευταίο επεισόδιο LOST πριν από λίγη ώρα...

Ιδού τα σχόλιά του για το ΦΙΝΑΛΕ ΤΗΣ 3ης ΣΕΖΟΝ:

Hey Jim, did you see the 2-Hour Season Finale of Lost last night? My wife and I sat down to watch it and we COULDN'T BELIEVE WHAT WAS HAPPENING

Now I don't want to give it away, but if you're like me and my wife, YOU WILL BE SO MAD when it's over!!!!!!!!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRR, I just wish I could SPILL THE BEANS...but you gotta go see it for yourself.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σποιλερ

zanin you got pm

Mα και συ πιστευες οτι θα εχει πολλες απαντησεις ; Μετα ποιος θα βλεπε τη σειρα ; :P

Nαι τελικα εδειξαν το διπλο ολοκληρο οχι χωριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Γιατί spoiler? δεν αποκαλύπτει τίποτα... Απλά λέει ότι απογοητεύτηκε ο άνθρωπος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Το κατεβάζω τώρα αλλά είναι μόνο 350 Μb. Γιατί έτσι? 2 ώρες δεν είπαν ότι θα είναι? :wacko: Σνιφ κλαψς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οχι σε σενα Μοναχε, στην doo το λεω.

Angie Ann, εγω βλεπω πως ειναι 2 χ 350 ΜΒ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι πάει πρώτο: το answers ή να τελευταία επεισόδια? Με τι σειρά να τα δώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
πρώτα το answers και μετά το finale... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Tα 2 επεισόδια του φινάλε είναι ξεχωριστά! όπως πάντα απλά τώρα έχουμε το lost s03e22 και το lost s03e23!
Tα νεύρα μου σήμερα!!! σέρνονται τα τόρρεντς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
ελπίζω για αύριο!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν... Let the spoilers begin!:clapup:

Γενικό σχόλιο: απογοητεύτηκα! Εντάξει, γιούπι που κατάφεραν να φτάσουν στο σταθμό και να καλέσουν κάποιον, αλλά οι εξελίξεις δεν ήταν πολλές...

1) Ο Τσάρλι γιατί έπρεπε να πεθάνει; Πολύ απλά θα χρησιμοποιούσαν από έναν εξοπλισμό κατάδυσης με τον Ντέσμοντ και θα σωνόντουσαν και οι δύο :confused:

2) Ξενέρωσα λίγο που μας δείχνουν ότι τελικά θα σωθούν στο τέλος. Ήθελα να μου το φυλάνε για έκπληξη το τέλος...:/:

3) Γιατί ο Λοκ δεν σκότωσε τον Τζακ και του είπε: "Υποτίθεται ότι δεν έπρεπε να το κάνεις αυτό"? Πως ήξερε ο Λοκ τι θα έκανε ο Τζακ;

4) ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ "ΑΛΛΟΙ" ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ;;;;;;;;;; :mad:

5) ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα σωθούν σε αυτή τη φάση... Τι λέτε να τους συμβεί;;;:worry:

Ποιος περιμένει τώρα τόσους μήνες για τον επόμενο κύκλο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παααει και η 3η σαιζοοον...

1.H φαση με το θανατο του Τσαρλυ ηταν μαπα. Καταρχην μπορουσε ΑΝΕΤΑ αντι να κλεισει την πορτα, να βγει απεκω και να να την κλεισει. Δευτερον μπορουσε ΑΝΕΤΑ αφοτου μπηκε το νερο μεσα, να βγει απο το παραθυρο και να κολυμπησει στην επιφανεια ή παλι μεσα στη βαση.Κακοφτιαγμενη σκηνη.

2.Μη βαζεις στοιχημα οτι θα γινουν οπως εδειξαν στο μελλον...

3.Μα ηξερε οτι θα επικοινωνησει με τον εξω κοσμο. Και αυτο δεν ηθελε να κανει. Το πως το ηξερε, μπορει απλα να το ενιωσε/πιστεψε ετσι , οπως και τοσα αλλα που εχει κανει.

Και μεχρι να ξεκινησει η επομενη σαιζον , επιστρεφουμε σε αλλες σειρες :P (ξεκινανε νεα επισοδεια Dead Zone, 4400 etc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μη γελάσετε.... :redface: έκανα βλακεία...

Έβαλα είδα το answers (πολύ καλό btw) και μετά δε ξέρω πως μπερδεύτηκα...πάντως έβαλα να δω το 03Χ23 ...και 5' πριν απ' το τέλος κατάλαβα τι είχα κάνει... :( μου χάλασα όλη την εμπειρία... :(

Πολύ δυνατό το τελευταίο επεισόδιο αλλά και πολύ μπερδεμένο.
Τελικά σε ποιανού την κηδεία πήγε ο Jack, δεν κατάλαβα...
Επίσης αναρωτιέμαι...μέχρι τώρα βλέπουμε flash-back...ρε μπας και τώρα ΞΑΝΑείναι στο νησί? ..μου φαίνεται θα κάτσω να τα ξαναδώ απόψε γιατί τα 'χω κάνει σαλάτα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο Λοκ το ήξερε γιατί του το είπε ο πιτσιρικάς! Αχ... ποιος τολεγε ότι αυτός 8α εμφανιστεί ξανά? Ε να που εμφανίστηκε!!

Αυτό με το να ΞΑΝΑείναι στο νησί δεν το είχα σκεφτεί... Καλό!

Εγώ νομίζω ότι ο charlie δεν επεδίωξε να σωθεί γιατί ο des του είχε πει ότι ο μόνος τρόπος να σωθεί η claire είναι να πεθάνει... Καταστενοχωρήθηκα πάντως...

Ποιος πέθανε ρε παιδιάάάάάάά΄???????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
O Mr Theory έβαλε νέες εικόνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ σήμερα το βραδάκι θα το δω το φινάλε και αύριο το δεύτερο επεισόδιο των answers...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχει και δεύτερο? Γιούπιιιι!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω ξενερωσα αγρια με το τελος λεμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μη γελάσετε.... :redface: έκανα βλακεία...

Έβαλα είδα το answers (πολύ καλό btw) και μετά δε ξέρω πως μπερδεύτηκα...πάντως έβαλα να δω το 03Χ23 ...και 5' πριν απ' το τέλος κατάλαβα τι είχα κάνει... :( μου χάλασα όλη την εμπειρία... :(

Πολύ δυνατό το τελευταίο επεισόδιο αλλά και πολύ μπερδεμένο.
Τελικά σε ποιανού την κηδεία πήγε ο Jack, δεν κατάλαβα...
Επίσης αναρωτιέμαι...μέχρι τώρα βλέπουμε flash-back...ρε μπας και τώρα ΞΑΝΑείναι στο νησί? ..μου φαίνεται θα κάτσω να τα ξαναδώ απόψε γιατί τα 'χω κάνει σαλάτα... :(

Βασικά αν προσέξατε η Κέιτ κ ο Τζακ μίλησαν για τα δωρεάν εισιτήρια που τους έχει δώσει η αεροπορική εταιρία, άρα μάλλον η σκηνή είναι όντως από το μέλλον (εκτός βέβαια και αν έτσι θέλουν να πιστέψουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
https://abcnews.go.com/Video/playerIndex?id=3208727

Producers Discuss 'Lost' Season Finale
The men behind "Lost" say the hit show has reached a major turning point.

(Δεν έχω ήχο στη δουλειά, δεν ξέρω τι λένε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top