Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια, έχω ωροσκόπο δίδυμο...πιάνεται; :P


Μόλις μπει ο Οκτώβρης έχω τρέξει να πάρω αυτό το jacket...Πήγα σήμερα και το δοκίμασα και είναι φανταστικό!!! Ότι πρέπει για το λίγο κρύο της Αθήνας! :)




Σας αρέσουν;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Must-have για τον χειμώνα που έρχεται.


  • Πλεκτομάνια
    .

  • Παρκά
    .
  • Πλεκτή "μπαντάνα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ναι ειναι ολα πολυ ομορφα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κορίτσια, έχω ωροσκόπο δίδυμο...πιάνεται; :P


Μόλις μπει ο Οκτώβρης έχω τρέξει να πάρω αυτό το jacket...Πήγα σήμερα και το δοκίμασα και είναι φανταστικό!!! Ότι πρέπει για το λίγο κρύο της Αθήνας! :)




Σας αρέσουν;


Πολύ ωραίο το τζάκετ,και ειδικά το χρώμα του^^
Και τα μποτάκια ομορφούλικα είναι :happy:
Μπα,δε νομίζω να πιάνεται ο ωροσκόπος δίδυμος:P

Απο τα υπόλοιπα μ'αρέσουν πολύ τα παρκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γαμώτο!
Μ' αρέσουν πάρα πολύ οπτικά τα πλεκτά πουλοβεράκια και ζακετάκια, και γενικά τα πλεκτά, τα θεωρώ πολύ ρομαντικά και στυλάτα, αλλά γαμώτο δε μπορώ να τα φοράω καθόλου :/
Νομίζω ότι είμαι στο όριο της "αλλεργίας" και με πιάνει φαγούρα και νιώθω ότι με τσιμπάνε, ακόμα και πολύ μαλακά να είναι :/
Το ίδιο παθαίνω και με τα ζιβάγκο, που δε τα μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ, ό,τι ύφασμα και να' ναι.

Άσχετο, αλλά μιας και τα είδα με έπιασε το παράπονο. :Χ

Σας αρέσουν;

Ωραία είναι, αλλά προσωπικά δε θα τα φόραγα γιατί δεν είναι στο στυλ μου. :redface:

p.s. πού κολλάνε οι δίδυμοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
p.s. πού κολλάνε οι δίδυμοι;

Σε μένα ,την MaroSter,και την μανία των διδύμων να παίρνουν ρούχα που δε τα φοράνε:/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Γαμώτο!
Μ' αρέσουν πάρα πολύ οπτικά τα πλεκτά πουλοβεράκια και ζακετάκια, και γενικά τα πλεκτά, τα θεωρώ πολύ ρομαντικά και στυλάτα, αλλά γαμώτο δε μπορώ να τα φοράω καθόλου :/
Νομίζω ότι είμαι στο όριο της "αλλεργίας" και με πιάνει φαγούρα και νιώθω ότι με τσιμπάνε, ακόμα και πολύ μαλακά να είναι :/
Το ίδιο παθαίνω και με τα ζιβάγκο, που δε τα μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ, ό,τι ύφασμα και να' ναι.

Άσχετο, αλλά μιας και τα είδα με έπιασε το παράπονο. :Χ

Ακόμα και όταν φοράς άλλο μπλουζάκι από μέσα; Προσωπικά, και γω δεν μπορώ τα πλεκτά που τσιμπάνε, αλλά θέλω να είναι υπερ-απαλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Προσφατα αγορασα καποια ρουχα και ειπα να σας τα δειξω.:D

*Πλεκτο



Ιδανικο για τις κρυες μερες του χειμωνα

*Koλαν



*Τζιν Πουκαμισο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τα jean πουκάμισα(και γενικά τα jean) είναι στη μόδα και προσωπικά τα λατρεύω! Θα πάω να πάρω το συντομότερο!
Είναι και πολύ must του vintage style, so ένας παραπάνω λόγος να μου αρέσουν. :redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γαμώτο!
Μ' αρέσουν πάρα πολύ οπτικά τα πλεκτά πουλοβεράκια και ζακετάκια, και γενικά τα πλεκτά, τα θεωρώ πολύ ρομαντικά και στυλάτα, αλλά γαμώτο δε μπορώ να τα φοράω καθόλου :/
Νομίζω ότι είμαι στο όριο της "αλλεργίας" και με πιάνει φαγούρα και νιώθω ότι με τσιμπάνε, ακόμα και πολύ μαλακά να είναι :/
Το ίδιο παθαίνω και με τα ζιβάγκο, που δε τα μπορώ ΚΑΘΟΛΟΥ, ό,τι ύφασμα και να' ναι.

Άσχετο, αλλά μιας και τα είδα με έπιασε το παράπονο. :Χ

Έχεις δοκιμάσει cashmere; Κι εγώ έχω θέμα με τα πλεκτά/μάλλινα (καλά ζιβάγκο ούτε για πλάκα), αλλά είναι τόσο απαλό, που είναι το μόνο που μ'αρέσει. Βέβαια για να είναι 100% κασμίρ, θα είναι και πανάκριβο, οπότε αν θες να έχεις ένα τέτοιου τύπου κομμάτι στη ντουλάπα σου, καλά είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Must-have για τον χειμώνα που έρχεται.


  • Πλεκτομάνια
    .
  • Παρκά
    .


Τα αγαπάω όλαα αυτά! Ειδικά τα δύο πλεκτά και το παρκά στην τελευταία φωτογραφία είναι φοβερά! :worship:Μήπως έχεις το label αυτών των δύο (μπας και τα βρω)?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ειναι παααρα πολυ ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ωραίο το μπουφανάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα παρκά είναι όντως must-have. Εγώ έχω ένα από τα Zara αλλά είναι Φθινοπωρινό/Ανοιξιάτικο σε μπεζ ή λαδί (πάντα μαλώνω γι'αυτή την απόχρωση δεν-ξέρω-τι είναι).

Θα το χτυπήσω σε μία εβδομάδα. Δεν παίζει άλλη φάση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα το χτυπήσω σε μία εβδομάδα. Δεν παίζει άλλη φάση.


Ωραίο (το χρωματάκι κυρίως)
:happy:


Και τώρα ας σας δείξω και εγώ τους έρωτές μου,έχω ήδη μαύρες,θα πάρω και άσπρες φέτος:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Tι έχετε να πείτε γι' αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
πςςς πολυ ωραια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμένα δε μαρέσουν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top