Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Stalker70

Νεοφερμένος

Ο Stalker70 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παλαιότερα πριν κάνω παιδια κυκλοφορούσα μόνιμα γυμνός στο σπίτι. Τώρα πλέον μόνο όταν λειπουν τα παιδια. Το καλό είναι ότι και στην πολυκατοικία απέναντί μου, εχω δεί αρκετές (μόνο γυναίκες όμως όλως περιέργως) να κυκλοφορουν γυμνές, η να αλλάζουν μετα το μπάνιο, με ορθάνοιχτες μπαλκονόπορτες και φώτα.
Σήμερα το πρωι για παράδειγμα, 5.30 το πρωι όσο έπινα τον καφε μου στη βεράντα μεχρι να περάσει η ώρα να πάω στη δουλειά, η γειτόνισσα στον 5ο κυκλοφορουσε ολόγυμνη με τα φώτα αναμμένα και την κουρτινα ανοιχτη...
Eτσι κυκλοφορώ κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ναι,κυκλοφορώ γυμνός μέσα στο σπίτι μου στην πόλη που σπουδάζω.Είναι πολύ ωραία η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας του σώματος,ειδικά όταν έχει και ζέστη και ακόμα και το εσώρουχο φαντάζει ανυπόφορο και καυτό.
Ωστόσο,οταν μένω με τους γονείς μου,δεν το συνηθίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,049 μηνύματα.
Ναι, το να κυκλοφορείς στο σπίτι ντυμένος Αδάμ, έχει πολλά πλεονεκτήματα: Άνεση, ελευθερία, ευκολία, δροσιά. Όμως, σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα. (Π.χ. Να είσαι με την κοπέλα σου σε χώρο 30m² και να παριστάνετε τα νεογέννητα, άντε να συγκεντρωθείτε και οι δύο να διαβάσετε για την εξεταστική σας).


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν για κάποιο λόγο όμως χρειαστεί να φύγεις επειγόντως από το σπίτι, τί γίνεται τότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,049 μηνύματα.
Αν για κάποιο λόγο όμως χρειαστεί να φύγεις επειγόντως από το σπίτι, τί γίνεται τότε?
Κάτι πρωτότυπο και ασυνήθιστο που απαιτεί πολλή ώρα:
Ντύνεσαι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κάτι πρωτότυπο και ασυνήθιστο που απαιτεί πολλή ώρα:
Ντύνεσαι.

Ναι, χαίρω πολύ :P Εννοώ σε περίπτωση σεισμού,φωτιάς,και δεν ξέρω και 'γω τι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Στο πρωτο ετος, που εμενα σε εστια, καθε Τεταρτη γυρω στις 8 το πρωι χτυπαγε ο συναγερμος της φωτιας για λιγα δευτερολεπτα σαν ασκηση. Εκτος αυτου, μια φορα στο τριμηνο, τουλαχιστον, ολο και καποιος θα βαριοταν να καπνισει στους -5 και θ'αναβε τσιγαρο μεσα στο δωματιο, οποτε και ο συναγερμος βαραγε για κανα τεταρτο μεχρι να ερθει καποιος τεχνικος να δει τι παιζει και να τον απενεργοποιησει. Ε, σε αυτο το τεταρτο και μιας και ο συναγερμος ισοδυναμουσε με 3 σειρηνες ασθενοφορου στο 1 μετρο, βγαιναμε κατευθειαν εξω, ειτε με ρομπες/πετσετες/μποξερακια, δεν επαιζε να μεινεις μεσα για να ψαξεις να βρεις κατι αλλο.

Προσωπικα παντως, δε κυκλοφορω, δε με βολευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μονο τις τριτες μεταξυ 6μμ - 10:30μμ, απο απριλιο μεχρι νοεμβρη Κυκλοφορω Γυμνος. Τις εχω ονομασει βασικα Γυμνες Τριτες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,049 μηνύματα.
Ναι, χαίρω πολύ :P Εννοώ σε περίπτωση σεισμού,φωτιάς,και δεν ξέρω και 'γω τι άλλο.
Με τη λογική αυτή, θα έπρεπε να κάνουμε ντους (και όχι μόνο) πάντα με τα ρούχα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντως τώρα με την κρίση βολεύει για να κάνεις και οικονομία στο ρεύμα!! χαχαχαχα, ούτε aircondition ούτε τίποτα! Με τόση ζέστη τί άλλο να κάνεις δλδ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
φαντάζεστε να σας δει κανείς και να σας κολλήσει αυτό το παρατσούκλι ; :redface::redface::redface:

*πρέπει να σταματήσω να βλέπω τα φιλαράκια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στο δικό μου όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι. Άλλωστε μένω με τους γονείς μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντως νομίζω ότι το παν είναι να είσαι άνετος με το σώμα σου. Αν δηλαδή κάποιος κολλάει απλώς επειδή ντρέπεται αλλά θέλει πραγματικά να το κάνει, είναι τελείως ψυχολογικό το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
με το μποξερακι συνεχως τωρα τις ζεστες μερες και αμα εχω επισκεψεις πεταω και ενα κοντομανικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZoeBlue

Νεοφερμένος

Η ZoeBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:D Πέρα από προσωπικές πεποιθήσεις και θέμα αιδούς ή όχι, καλώς ή κακώς εμένα με επηρεάζει πολύ το πρακτικό μέρος. Δηλαδή πιστεύω ότι μάλλον η χώρα που έχουμε γεννηθεί και μεγαλώσει λόγω κλίματος δεν ευνοεί τέτοιες συμπεριφορές. Αντίθετα με εκείνους που υποστηρίζουν ότι ειδικά όταν κάνει ζέστη μ αυτό τον τρόπο ξεσκάνε, θα έλεγα ότι με τα βαμβακερά εσώρουχα κάθεσαι καλύτερα κ πιο άνετα στον καναπέ ή στην καρέκλα που αλλιώς κολλάει στον πωπό. εκτός κι αν έχεις ανοιχτό το κλιματιστικό οπότε η αίσθηση δροσιάς είναι πειρασμός. [Άσχετο τώρα που είπα πωπός, όσοι ή αν έχει κάποιος μωράκι μπορεί να μου πει αν του φοράει babylino συνέχεια; αλήθεια θα ήθελα μια απάντηση, άσχετα με το θέμα βέβαια]. εγώ όσο συζούσα με τον φίλο μου δεν είχα πρόβλημα, αλλά έπρεπε κάτι να κάνω όποτε περνούσα μπροστά από το παράθυρο, ή κάθε φορά που χτυπούσε το κουδούνι της πόρτας, καθώς οι γονείς του έμεναν κάτω, οπότε εγκατέλειψα. κάθε φορά που καθυστερούσα να ανοίξω η μητέρα του έφευγε και μετά ισχυριζόταν ότι δεν άνοιγα επειδή δεν ήθελα. Θα μπορούσε να μου πει κάποια κοπέλα τι θα έκανε στη θέση μου; (για πολλούς λόγους έχουμε με τον σύντροφό μου χωρίσει). Α και μια φορά, ήμασταν στην κουζίνα και η γειτόνισσα κόντεψε να πέσει από το μπαλκόνι για να δει τι κάνουμε, μια άλλη φορά στο χωριό του ήμασταν και ανοίγει η πόρτα, ήταν μεσημέρι και μπαίνει μια χωριανή χύμα. Δηλαδή δεν ξέρω πού είναι η ελευθερία, εκτός κι αν κάποιος το πάρει απόφαση και αρχίσει να φέρεται αντίθετα ως προς τη συμπεριφορά που έχει επιβληθεί αλλά εγώ προσωπικά δεν ήθελα να φτάσω στα άκρα επειδή κάποιοι δεν γνωρίζουν από ιδιωτικότητα.
κάτι άλλο που ήθελα ωστόσο να πω στην αρχή είναι ότι στο εξωτερικό αν κάποιοι γονείς κυκλοφορούσαν -δεν ξέρω αν γίνεται ακόμα- γυμνοί μέσα στο σπίτι, νομίζω ότι ήταν πολύ σαφές στα παιδιά ότι ήταν αφοσιωμένοι στο σύντροφό τους. νομίζω είναι κατανοητό. δηλαδή παρατηρώ νεαρά ζευγάρια με παιδάκια και για ώρες δεν ανταλλάσσουν ένα φιλί, φαντάζομαι πόσο συχνά θα γίνεται μέσα στο σπίτι (που δεν το πιστεύω), δηλαδή τα παιδιά αν δεν γνωρίζουν από τρυφερότητα ανάμεσα στους γονείς, τι να την κάνεις την ελεύθερη σχέση με το σώμα; και τέλος κάτι πολύ βασικό, όσο είσαι νέος να το χαίρεσαι το σώμα σου πρέπει και να μην ικανοποιείς το φθόνο των μεγαλύτερων που δεν είχαν αυτή τη δυνατότητα. πάντως πέρυσι στα τέλη της χρονιάς διαπίστωσα ότι για έναν χρόνο δεν είχα δει φίλη -ούτε κι εγώ βέβαια- να φοράει φούστα και κάποια στιγμή τέλη Μάη ήμασταν σε παρέα σε σπίτι και μου λέει ο φίλος μου: θέλεις μια κουβέρτα να ρίξεις στα πόδια σου; νομίζω εκείνη τη στιγμή έφριξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
τακτικά..μ' αρέσει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άδωνις

Νεοφερμένος

Ο Άδωνις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εχει τύχει σε κανεναν να δει γειτονα/γειτονισσα γυμνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
στο σπιτι που μενω μονη μου σπανια φοραω ρουχα αχχ ναι το απολαμβανω στο επακρο..
τωρα στο σπιτι των γονιων μου η αληθεια ειναι οτι οκ φοραω ρουχα αν και δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα με το γυμνισμο και απο μικρες μας μαθανε και εμενα και την αδερφη μου να αγαπαμε και να δεχομαστε το σωμα μας, εντουτοις επειδη μενει και η γιαγια μου μαζι μας που δεν εχει τοσο προοδευτικες αποψεις και συχνα οι γειτονισσες φιλες της ειναι σπιτι για καφε εεε οχι δεν ειμαι γυμνη εκει χαχαχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top