Αξέχαστες πλάκες-φάρσες που κάνατε ή σας έκαναν...

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ελπίζω να έχεις προετοιμαστεί καταλλήλως σε περίπτωση που ξαναβρεθείτε τυχαία :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ελπίζω να έχεις προετοιμαστεί καταλλήλως σε περίπτωση που ξαναβρεθείτε τυχαία :angel:

Eελπίζω να μην γίνει!! :P
Σε τόσο κόσμο να πάω και να πέσω πάνω του!? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Eελπίζω να μην γίνει!! :P
Σε τόσο κόσμο να πάω και να πέσω πάνω του!? :worry:
Για κακο και για καλο αποφυγε τα ραντεβου στα τυφλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Λοιπόν είναι πολύ άσχημη αλλά την είχα κάνει... :P
Είχα κανονίσει να βγω με έναν τύπο που είχα γνωρίσει σε ένα μαγαζί!Το θέμα ήταν ότι δεν πολυγούσταρα και έτσι κανόνισα ραντεβού επίτηδες και δεν είχα πάει!Αυτός μου έστελνε μήνυμα που είσαι και τα λοιπά και μάλιστα και τι φοράει μήπως και δεν τον αναγνωρίσω...εγώ γέλαγα με τον καημένο και μάλιστα είχα περάσει με μια φίλη μου κρυφά για να δω αν είναι όντως εκεί!
Το έχω μετανιώσει πικρά και δεν θα το ξαναέκανα... πολύ άσχημο ...Μπορείτε να με βρίσετε μου αξίζει!

I am deeply disappointed in you :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Mια παρομοια ειχαμε κανει κι εμεις.. Ειχαμε γνωρισει εναν τυπο στο dod και του ειπαμε οτι ειμαστε απο αθηνα, απο Γλυφαδα ξερω γω (μενω Θεσσαλονικη :P), και του ειχαμε πει να ερθει στην βιλα μου στην Γλυφαδα.. Βρηκαμε εκει μια τυχαια διευθυνση, δωσαμε ραντεβου εκει, του ειπαμε μαλιστα οτι μπορει να μην ειμαι εγω και οτι αν ανοιξει η καινουργια καθαριστρια δεν ξερει το ονομα μου και μπορει να του πει οτι κανει λαθος, αυτος ομως να περιμενει.. Οκ ο τυπος ηταν ομως ΤΟΣΟ βλακας που πηγε, και μαλιστα πηρε και λουλουδια.. Και περιμενε κιολας!! :look:
Ειμαι πολυ κακια το ξερω.. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Πως το ξέρεις οτι πήγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πως το ξέρεις οτι πήγε;

Με πήρε τηλεφωνο :P:P
Και οταν καταλαβε οτι του καναμε πλακα εφερε τον κοσμο αναποδα, μας απειλουσε καμια βδομαδα οτι θα μας καταστρεψει την ζωη κι οτι η τελευταια εικονα που θα δουμε θα ειναι αυτος να κραταει ενα μαχαιρι απο πανω μας και κατι τετοια.. Ακομα περιμενουμε :P:P

Τωρα που το σκεφτομαι, ηταν πολυ χοντρο ομως.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Δημοτικό ήσουν όταν έκανες τη φάρσα ή α γυμνασίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Με πήρε τηλεφωνο :P:P
Και οταν καταλαβε οτι του καναμε πλακα εφερε τον κοσμο αναποδα, μας απειλουσε καμια βδομαδα οτι θα μας καταστρεψει την ζωη κι οτι η τελευταια εικονα που θα δουμε θα ειναι αυτος να κραταει ενα μαχαιρι απο πανω μας και κατι τετοια.. Ακομα περιμενουμε :P:P

Τωρα που το σκεφτομαι, ηταν πολυ χοντρο ομως.. :worry:

Μπορει να βγει,ομως, ο Χαιζενμπεργκ απο μεσα του και τοτε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Για να πούμε την αλήθεια ήταν λίγο καφρίλα αυτό που του κάνατε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει με τη μαμά μου στη γιαγιά για να φάει. (Συνήθως όποτε δε προλάβαινε η μαμά μας μαγείρευε)
Ήταν μεσημεράκι και εγώ έμεινα στο αμάξι.Οπότε η μαμά άφησε τα κλειδιά μέσα.Όταν μπήκε μέσα στο σπίτι της γιαγιάς σκάει μύτη ο αδερφός μου ,μπαίνει στο αμάξι,το βάζει μπροστά και πήγαμε και αράξαμε λίγο παρακάτω. Σε χωριό μένουμε,λίγοι δρόμοι.:P Στο μεταξύ εγώ στέλνω μήνυμα στην μάνα μου "Μαμά βοήθεια".
Βγήκε έξω και δεν είδε το αυτοκίνητο,σήκωσε όλη τη γειτονιά από τις φωνές,βγήκε στο δρόμο και την άκουσε και ο κόσμος στις καφετέριες.
Μετα από λίγα λεπτά γυρίζουμε με τον αδερφό μου και να έχουμε λιώσει στο γέλιο.Η μάνα μου βέβαια που νόμιζε ότι με είχαν απαγάγει ήταν σε κατάσταση σοκ..Δε βαριέσαιιι!Ακόμα το θυμόμαστε και γελάμε!:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Για να πούμε την αλήθεια ήταν λίγο καφρίλα αυτό που του κάνατε.......



"Λίγο" καφρίλα? Βασικά, ο ορισμός της καφρίλας είναι. Στις εγκυκλοπαίδιες του μέλλοντος, στο λήμμα "καφρίλα" θα γράφουν ως επεξήγηση αυτήν την "φάρσα".

Αν ήμουν στην θέση του (δεν υπήρχε περίπτωση, αλλά anyway) θα τους είχα σερβίρει μία εκδίκηση... ταιριαστή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Δημοτικό ήσουν όταν έκανες τη φάρσα ή α γυμνασίου?

Φετος το καλοκαιρι γ' γυμνασιου.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
"Λίγο" καφρίλα? Βασικά, ο ορισμός της καφρίλας είναι. Στις εγκυκλοπαίδιες του μέλλοντος, στο λήμμα "καφρίλα" θα γράφουν ως επεξήγηση αυτήν την "φάρσα".

Αν ήμουν στην θέση του (δεν υπήρχε περίπτωση, αλλά anyway) θα τους είχα σερβίρει μία εκδίκηση... ταιριαστή :D

Ναι, γιατί στην τελική δεν τους είχε κάνει κάτι ο άνθρωπος ώστε να του κάνουν τη φάρσα για να τον "εκδικηθούν".
Απλά στενοχώρησαν και θύμωσαν έναν άνθρωπος, ο οποίος έκανε το τρομερό λάθος να φέρει και λουλούδια (κάποια μέρα όταν μεγαλώσουν θα τα εκτιμούν διαφορετικά τα λουλούδια), μονο και μόνο για να γελάσουν.
Καφρίλα. Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Με πήρε τηλεφωνο :P:P
Και οταν καταλαβε οτι του καναμε πλακα εφερε τον κοσμο αναποδα, μας απειλουσε καμια βδομαδα οτι θα μας καταστρεψει την ζωη κι οτι η τελευταια εικονα που θα δουμε θα ειναι αυτος να κραταει ενα μαχαιρι απο πανω μας και κατι τετοια.. Ακομα περιμενουμε :P:P

Τωρα που το σκεφτομαι, ηταν πολυ χοντρο ομως.. :worry:

Μάλιστα... πρόσεχε μην τρόλλαρε αυτος εσάς και όχι εσείς όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Η ανωριμότητα στο μεγαλείο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Eντάξει μη τα ισοπεδώνουμε όλα , όλοι υπήρξαμε παιδιά και όλοι κάναμε βλακείες...άλλωστε το θέμα μιλάει για φάρσες...αυτό από μόνο του υποδηλώνει ανωριμότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Δηλαδή αν σου έκανε εσένα αυτό,θα έλεγες "αχ τι έξυπνη φάρσα που έκανε,χα χα χα" ?
Άλλο είναι να κάνεις μια πρωταπριλιάτικη φάρσα με αυτοκόλλητα,ξέρω'γω,και άλλο το να παίζεις με τα αισθήματα κάποιου.
Συνέλθετε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
    • *
  • Φορτώνει...
Top