Κολώνιες και αρώματα

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε βαριεσαι να περιμενεις τοσους μηνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
για αυτήν που πέρασε θα τη ζητήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Μου αρεσει η gucci πολυ ...και για καλοκαιρι κυριως βαζω μονο body milk με αρωμα καραμελα ή σοκολατα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μου αρεσει η gucci πολυ ...και για καλοκαιρι κυριως βαζω μονο body milk με αρωμα καραμελα ή σοκολατα :)

Πολυ σωστη!:thumbsup:
Kλασσικα απο τα πιο ομορφα αρωματα που μπορει να εχει μια κοπελα επανω της το καλοκαιρακι.
Μου αρεσει πολυ οταν βγαινω με κοπελες/φιλες κτλ να μου ερχεται αυτο το αρωμα.;)
(και αυτο της καρυδας)

Εγω για αλλαγη τωρα πηρα το CK in2u (Calvin Klein) και ειναι αρκετα καλο για καλοκαιρινο αρωμα.Ελαφρυ και ευχαριστο.(και φτηνο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Cartier Declaration.

Πόσο καιρό έχω να βάλω κολόνια αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ck one Summer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Το καλοκαιράκι μόνο body lotion. Με τον ιδρώτα και τη ζέστη η κολώνια δεν παλεύεται. Τζάμπα τη βάζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
τώρα που καλοκαίριασε αποφεύγω να φοράω κολόνια λόγω ζέστης και για αυτό έχω πάρει ένα body mist της apvita που μυρίζει γιασεμί μαζί με όλη την σειρά -αφρόλουτρο,κρέμα σώματος...
είναι πολύ διακριτικό και δροσερό και κυρίως δεν είναι χημικό.
τον χειμώνα για πρωι: pure white linen_este lauder,amarige mariage_givenchy, nina_nina ricci
και για βράδυ, πάντα μα πάντα: deep red_hugo boss :D:clapup:

***συμβουλή για τα αγοράκια του forum:η male_jean paul gautier τα σπάει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εχω δυο τρεις αγαπημενες.
Cool Water - Davidoff
Flower - Kenzo
Light Blue - D&G
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daliapan

Νεοφερμένος

Η daliapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
gucci rush, escada moon sparkle, valentino rock'n rose kai burberry london......κόλλημα με όλες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Αnge ou demon givenchy body lotion! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αnge ou demon... την πείρα πριν δυο μήνες. Κατέληξε στην κόρη γιατί μου φάνηκε βαριά τελικά…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Αnge ou demon... την πείρα πριν δυο μήνες. Κατέληξε στην κόρη γιατί μου φάνηκε βαριά τελικά…

Την κολόνια ange ou demon ή τη body lotion? Είναι λίγο βαριά όντως αλλά η body lotion δεν είναι τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Η Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το καλοκαίρι αποφεύγω να φοράω, αλλά όλο τον υπόλοιπο χρόνο φοράω Hugo Boss:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άλλαξα κολώνια και πήρα την Deseo της Jennifer Lopez. Πολύ ωραία, γλυκιά όμως γυναικεία κι όχι κοριτσέ. Έχω ακούσει καλά σχόλια. Για βράδια επιμένω σε Miss Sixty, η καλύτερή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoulini

Νεοφερμένος

Η nikoulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τα αρώματα μου αρέσουν απίστευτα.Αν μπορούσα να έχω το HONDOS θα το ήθελα.Απο τις αγαπημένες?Η HAPPY της CLINIC:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
pour le lips salvador dali
casmir chopar
omnia bulgari
bright cristal versace
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ έχω πολλά αρώματα (είναι ένα από τα πολλά κολλήματά μου) Στις τελευταίες εκπτώσεις πήρα το Happy spirit-Chopard. Μυρίζει πολύ ωραία αλλά έχω την εντύπωση ότι δε διαρκεί πολύ, ούτε μυρίζει πολύ έντονα παρόλο που είναι eau de parfum. Επίσης έχω τα παρακάτω:

White-Emporio Armani
I love love-Moschino
Cheap and chic- Moschino
Deep Red- Hugo Boss
Amour-Kenzo
Cashmere Mist-DKNY
Armani code- Georgio Armani
Classique- Jean Paul Gaultier
Just- Cavalli

Πριν λίγους μήνες πήρα και την burberry britt και τη λάτρεψα!!! Στη λίστα μου για τις επόμενες αγορές βρίσκεται η burberry london, burberry the beat και η gucci by gucci!!! Πρέπει να βγω στους δρόμους να ζητιανέψω για να τις πάρω όλες :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό φοράω BlackXS από paco rabanne (η μόνη από της XS που μου αρέσει) και για βράδι την Burberry Touch (αυτή κι αν αξίζει τα λεφτά της..Ευτυχώς μου την κάνανε δώρο :P).

Πάντα υπάρχει στη συλλογή και μια hugo boss energise καθώς τα τελευταία 2-3 χρόνια είναι από τις αγαπημένες μου κολόνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top