Pretty Little Liars

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Λοιπόοοον, αυτό και αν ήταν ένα τέλειο summer finale!!!
Έχω συγκεντρώσει στοιχεία,

Jenna και Garrett σκότωσαν την Alison, και εκείνη την νύχτα πρέπει να ήταν μαζί και ο Jason άλλα το πουλάκι μας θα ήταν μαστουρωμένο και δε θυμάται τίποτα. Ο Ian ως γνωστόν είχε ένα κάτι τέλος πάντων με την κοπελιά μας.

Ο Α είναι κορίτσι, γιατί θυμάστε στο τελευταίο επεισόδιο όπου η Αλισον αποκάλεσε τον A "Bitch". Αν ήταν αγόρι θα έλεγε κανένα "bastard" or something. Επίσης, νομίζω ότι είναι η Maya. Γιατί; Οι μπότες που φορούσε είναι οι ίδιες που είχε παραγγείλει ο/η Α. Έμενε στο παλιό σπίτι της Αλισον, οπότε μπορούσε να μάθει πολλά από τα μυστικά της. Και μη ξεχνάμε ότι όσο ήταν μαζί με την Εμιλυ, μάθαινε τα πάντα. Επίσης έχει pretty eyes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εεεεε προχωράτε γρήγορααα.
Θα δω τα 2 λαστ και θα επανέλθω. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Εεεεε προχωράτε γρήγορααα.
Θα δω τα 2 λαστ και θα επανέλθω. :pfff:

Ε μα τι κάνεις; Γρήγορα, για να ξεκινήσουμε θεωρίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ουαου που κρυβόταν αυτό το τόπικ τόσο καιρό?
εγώ που λέτε είδα όλη τη πρώτη σεζόν όταν βγήκε
αλλά δεν συνέχισα την δεύτερη :\ τώρα που διαβάζω τις απαντήσεις σας με ψήνετε να συνεχίσω
:) ( η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι είδα glee 2 season γιατί μες στη χρονιά δεν προλάβαινα. ε δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε και ιδιαίτερα :\)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά είχα μια αναλαμπή:

Δεν γίνεται ο Α να είναι ένα άτομο. Είναι πιο πιθανό να είναι πολλά άτομα που δεν δρούν, όμως συγχρονισμένα. Γιατί ας πούμε να βάλει κοριό στην ψυχολόγο, να την πάρει τηλέφωνο και να παίξει το απόσπασμα που ηχογράφησε, να την φρικάρει, να της κάνει άνω - κάτω το γραφείο, και μετά να βρεθούν στην καφετέρια και να της δώσει τον φάκελο με τα (υποθέτουμε) λεφτά; Παρ'όλα αυτά, το άτομο με τον κοριό και τον φάκελο, παρουσιάζεται να είναι το ίδιο (βλ. δερμάτινα γάντια).

Όσο για το ποιος σκότωσε τελικά τον Ίαν, νομίζω πως έχουμε 2 ύποπτους, εφόσον ο Garret ήταν στο αυτοκίνητο με τα λεφτά, τον Noel και τον Jason. Αλλά ο Jason φρίκαρε στην ιδέα πως σκότωσε την Ali, θα σκότωνε έτσι απλά τον Ian? Doesn't make sense.

Επίσης, ρε παιδιά, την Ali την χτύπησαν με κάτι, και σύμφωνα με την νεκροψία, βρέθηκε χώμα στα πνευμόνια της, πράγμα που έκανε την Spencer να πιστέψει πως την έθαψαν ζωντανή, όμως δεν βρέθηκε θαμμένο το πτώμα, "χτισμένο" δεν βρέθηκε; Άρα, μάλλον Jenna - Garret την χτύπησαν και νόμισαν πως την σκότωσαν, αλλά και κάποιος άλλος έχει βάλει το χεράκι του, πιθανώς για να την ξεθάψει.

Καλά, είχα περισσότερες αναλαμπές τελικά. :D Πάντως φοβάμαι πως θα μας τα πασσαλείψουν. Δεν γίνεται να είμαστε στα μισά της 2ης σεζόν και να έχουμε αναπάντητα ερωτήματα ακόμα από την πρώτη, δεν λέει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά είχα μια αναλαμπή:

Δεν γίνεται ο Α να είναι ένα άτομο. Είναι πιο πιθανό να είναι πολλά άτομα που δεν δρούν, όμως συγχρονισμένα. Γιατί ας πούμε να βάλει κοριό στην ψυχολόγο, να την πάρει τηλέφωνο και να παίξει το απόσπασμα που ηχογράφησε, να την φρικάρει, να της κάνει άνω - κάτω το γραφείο, και μετά να βρεθούν στην καφετέρια και να της δώσει τον φάκελο με τα (υποθέτουμε) λεφτά; Παρ'όλα αυτά, το άτομο με τον κοριό και τον φάκελο, παρουσιάζεται να είναι το ίδιο (βλ. δερμάτινα γάντια).

Που ξέρουμε οτι όλα αυτά τα έκανε ο/η/οι A; Δεν είδαμε τίποτα τέτοιο και απλά υποθέτουμε (ή τα έδειξε και εγώ δεν τα θυμάμαι; ) ; Εντάξει τηλέφωνο δεν θα μπορούσε να πάρει η ίδια τον εαυτό της, αλλά όλα τα υπόλοιπα είναι πιθανά να τα έκανε η ίδια με εντολές του A! Ξέρουμε από πότε εκβιάζει ο A την ψυχολόγο; Μήπως γίνεται από την αρχή, προκειμένου να της ανοιχτούν τα κορίτσια και να μαθαίνει ακόμα περισσότερα για αυτές;
Λεφτά δεν νομίζω οτι ήταν πάντως, γιατί φαινόταν να έχει οικονομική άνεση, μάλλον με κανένα έγγραφο/ φωτογραφία την εκβίαζε!

btw. Εγώ πιστεύω οτι πίσω από όλα, βρίσκεται γυναίκα! Άντρας δεν θα μπορούσε να φερθεί όυτε τόσο πονηρά, ούτε τόσο bitchy! :P

Καλά, είχα περισσότερες αναλαμπές τελικά. :D Πάντως φοβάμαι πως θα μας τα πασσαλείψουν. Δεν γίνεται να είμαστε στα μισά της 2ης σεζόν και να έχουμε αναπάντητα ερωτήματα ακόμα από την πρώτη, δεν λέει. :/:

Καλά αυτό νομίζω οτι είναι το μόνο σίγουρο! Είναι πολλά τα σημεία που δεν είναι ξεκάθαρα και στο τέλος όλο και κάποια απορία θα μας μείνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εξαιτίας ενός (οχι και τόσο) άκυρου σχολίου της Hanna...
στο 201 παρατήρησα οτι οι μπότες που παρήγγειλε ο "Α" στο 206 ήταν οι ίδιες που φορούσε η ψυχολόγος στο 201... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Που ξέρουμε οτι όλα αυτά τα έκανε ο/η/οι A; Δεν είδαμε τίποτα τέτοιο και απλά υποθέτουμε (ή τα έδειξε και εγώ δεν τα θυμάμαι; ) ; Εντάξει τηλέφωνο δεν θα μπορούσε να πάρει η ίδια τον εαυτό της, αλλά όλα τα υπόλοιπα είναι πιθανά να τα έκανε η ίδια με εντολές του A! Ξέρουμε από πότε εκβιάζει ο A την ψυχολόγο; Μήπως γίνεται από την αρχή, προκειμένου να της ανοιχτούν τα κορίτσια και να μαθαίνει ακόμα περισσότερα για αυτές;
Λεφτά δεν νομίζω οτι ήταν πάντως, γιατί φαινόταν να έχει οικονομική άνεση, μάλλον με κανένα έγγραφο/ φωτογραφία την εκβίαζε!

btw. Εγώ πιστεύω οτι πίσω από όλα, βρίσκεται γυναίκα! Άντρας δεν θα μπορούσε να φερθεί όυτε τόσο πονηρά, ούτε τόσο bitchy! :P

Το μόνο πράγμα που έχω για να στηρίξω την άποψη ότι μοιάζει να πρόκειται το ίδιο άτομο, είναι η ενδυμασία, καθώς σε όλες τις σκηνές που αναφέρω, ήταν το κλασσικό σικάτο συνολάκι που έχουμε συνηθίσει. :loltooth:

Δεν το είχα σκεφτεί το ενδεχόμενο του εκβιασμού για να είμαι ειλικρινής και βάσει της αποδοκιμασίας στο βλέμμα της ψυχολόγου στο 212, θα έλεγα ότι ακούγεται καλό.

Θα συμφωνήσω απόλυτα στο ότι είναι γυναίκα, γιατί όπως και να το κάνουμε, σιγά μην καθόταν άντρας μόνος του να σκεφτεί και να πράξει όλα αυτά. Γι'αυτό μου έχουν ψιλοτελειώσει οι ύποπτες και ξαναγυρνάω συχνά στην Ali. :/: Άσε που και στα έγγραφα της ψυχολόγου και στον τοίχο, είχε γράψει Nosey BItches ατάκα που δεν ξέρω, μου κάνει γυναικεία..

Εξαιτίας ενός (οχι και τόσο) άκυρου σχολίου της Hanna...
στο 201 παρατήρησα οτι οι μπότες που παρήγγειλε ο "Α" στο 206 ήταν οι ίδιες που φορούσε η ψυχολόγος στο 201... :confused:

Έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά γιατί ο "Α" να τις παραγγείλει 5 επεισόδια μετά; :/:

AKYΡΟ, πώς δεν το σκέφτηκα, έβαλε τις μπότες στην κούκλα που ξέθαψαν στο 212 τα κορίτσια.

Καλά ρε παιδιά, ένας χριστιανός δεν βρέθηκε να παρατηρήσει την ενδυμασία του/της/των Α; Είναι φυσιολογικά πράγματα αυτά; Με τα γάντια και το δερμάτινο όλη τη σεζόν; :P Λογικά οδηγεί μηχανή, ε..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Εξαιτίας ενός (οχι και τόσο) άκυρου σχολίου της Hanna...
στο 201 παρατήρησα οτι οι μπότες που παρήγγειλε ο "Α" στο 206 ήταν οι ίδιες που φορούσε η ψυχολόγος στο 201... :confused:

Όχι ρε, δεν θυμάσαι όμως στο τελευταίο επεισόδιο; Η Χάνα σχολίασε τις μπότες τις Maya!
Και εκείνη δεν απάντησε τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν τις δείχνει αρκετά καλά στο πλάνο, γαμώτο. Και μου φαίνονται μαύρες. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
vlcsnap-2011-09-11-01h27m00s175.png

vlcsnap-2011-09-11-01h27m07s89.png

vlcsnap-2011-09-11-01h28m44s30.png

Τα συμπεράσματα δικά σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είδαμε το Holloween;;;
Η αλήθεια είναι ότι δε χόρτασα με 40 λεπτά, ήθελα 2 ώρες να βλέπω, αλλά τεςπα.:redface:

Πολλές αποκαλύψεις ε;;
Αποκλείουμε το ενδεχόμενο ο Α. να είναι η Άλισον, αφού είδαμε ότι και ο Α. έστελνε και σε αυτήν.
Είδαμε πονηρά γελάκια ανάμεσα σε Τζένα και Μόνα.
Ο Α. υποτίθεται ήταν hater της Άλισον. Σωστά; Εξάλλου, με το δίκιο τους, ήταν πολύ μπιτς η κοπέλα.
Οπότε ίσως ο Α. να φταίει για το θάνατό της. ΑΛΛΑ, αφού ρε παιδιά ο Α. τα' χε βάλει με την Άλισον και τελικά την έβγαλε από τη μέση, γιατί μετά τα έβαλε και με τα άλλα κορίτσια; Και καλά επειδή ήταν φίλες της, άρα είναι ίδιες με αυτήν; Και δηλαδή τι; Θέλει να τις σκοτώσει και αυτές; Για ποιο λόγο; Για εκδίκηση; Δε μπορώ να καταλάβω. Εκτός κι αν αυτές μετά το θάνατο της Άλι, να είχαν την ίδια συμπεριφορά.

Επίσης, σκέφτηκα ότι μπορεί ο Α. να "παίζει" και με άλλα παιδιά από το σχολείο και να τα απειλεί ας πούμε, ειδικά αν σκεφτούμε την ακραία συμπεριφορά που είχε o αδερφός της Άρια.:confused:

Καλά αν κάτσω και σκεφτώ κι άλλο, θα γράψω πολλά και δεν έχω χρόνο.
Επίσης, με παραξένεψε αρκετά η έναρξη του επεισοδίου, με την ιστορία για τις δίδυμες, που πραγματικά στην αρχή ψάρωσα, λέω "οκ, τελικά έχει δίδυμη" και ξενέρωσα όταν κατάλαβα ότι ήταν μούφα.
Ανυπομονώ τόσο για το επόμενο!:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε λίγα λεπτά το 14ο θα βρίσκεται στο πισί μου.:redface:

(μόνη μου μιλάω εντωμεταξύ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ζήτωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Σε λίγα λεπτά το 14ο θα βρίσκεται στο πισί μου.:redface:

(μόνη μου μιλάω εντωμεταξύ)



γιατι ποτε βγηκε?????????:worry::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
2/1 στο Αμέρικα(δηλαδή χτες).
Δηλαδή κατά τις 3π.μ (3/1) με ώρα Ελλάδος.
Πωπωπωπω τι αναλύσεις που κάνω.:redface:

Το 14ο, που λες, ωραίο, αλλά ξενέρωσα που τελικά δε βγάλανε άκρη πάλι με τον Α. και θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι το επόμενο. >.>
Επίσης, μου άρεσε και που τελικά ο μρ.Φιτζ τα είπε και που έφαγε μπουνιά και δεν ανταπέδωσε. Ααααα μωρέ το γλυκό μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
χαχχχαχαχα καλα που το'πες γιατι εγω ειχα δει οτι θα εβγαινε στις 5 του μηνα και καθομουν και περιμενα:P

τωρα το κατεβαζωωω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
2/1 στο Αμέρικα(δηλαδή χτες).
Δηλαδή κατά τις 3π.μ (3/1) με ώρα Ελλάδος.
Πωπωπωπω τι αναλύσεις που κάνω.:redface:

Το 14ο, που λες, ωραίο, αλλά ξενέρωσα που τελικά δε βγάλανε άκρη πάλι με τον Α. και θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι το επόμενο. >.>
Επίσης, μου άρεσε και που τελικά ο μρ.Φιτζ τα είπε και που έφαγε μπουνιά και δεν ανταπέδωσε. Ααααα μωρέ το γλυκό μου. :redface:

Το είδα και εγώ, αλλά ρε γαμώτο προχωράει τραγικά αργά και γίνεται κουραστικό! Έχω βαρεθεί να τις βλέπω να μην βγάζουν κανένα συμπέρασμα και ο/η A. να είναι πάντα ένα βήμα μπροστά! Μέχρι και στο σημερινό, πάνω που έλεγα ότι τον/την έχουν στο χέρι, πάλι τίποτα δεν κάνανε!
Σε αυτό το μέρος που βρισκόντουσαν και τον/την είχαν στριμώξει κοίταζαν σαν χαζές και δεν αντιδρούσαν! Έλεος! Το κινητό που βρήκαν, είμαι σίγουρη, ότι θα χαθεί μυστηριωδώς! Πφφφ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είδα χθες μια μίνι συνέντευξη της Lucy Hale και έλεγε οτι στον 2ο κύκλο θα μάθουμε ποιοις/α/οι είναι ο/η/οι A (επιτέλους)! Για το αν θα υπάρξει 3ος κύκλος δεν ξέρει, αν και δεν το νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω καπου ετυχε να διαβασω ποιος ειναι ο Α και τωρα πια ψιλοβαριεμαι οταν το βλεπω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top