Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Απορώ ο καημένος ο μπαμπάς μου πως κατάφερε να κρατήσει τη μητέρα μου, στα πρώτα χρόνια της γνωριμίας τους βράκι δεύτερο δεν είχε να βάλει και σήμερα μετράνε 25 χρόνια μαζί. :confused:

ηταν μοδα τοτε το στυλ παπαμιχαηλ ρε συ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Μια γατα αγκυρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ηταν μοδα τοτε το στυλ παπαμιχαηλ ρε συ:D
Αυτό να μου πεις. -,-
Μου είχε πάρει ένα τεράστιο χριστουγεννιάτικο καρουσελ ρε συ, δε θα είναι λίγο χαζό να του πάρω μουσικό κουτί ή κάτι παρόμοιο; Βέβαια μου άρεσει η ιδέα και σε συνδιασμό με τα γούστα του αν βρω το "σωστό" μουσικό κουτί θα του αρέσει πάρα πολύ. Οπότε το κρατάω και αυτό. Σε ευχαριστώ. (Ρε Άγγελε, αγόρι είσαι, δώσε καμιά βοήθεια με το ρολόι)
Μια γατα αγκυρας
Πειράζει που δε ξέρω τι είναι αυτό; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.


It's so fluffy I'm gonna diiiiie!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δώστου λεφτά ό,τι καλύτερο σήμερα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το ποσό που είμαι διαθετιμένη να δώσω είναι 100-150 ευρώ.
Για τέτοιο ποσό, δεν αξίζει καν τον κόπο να του πάρεις ρολόι. Πάρε του κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βρε συ Ζωή, 100-150Ε δεν είναι λίγο πολλά? :redface:
Ντάξει δεν ξέρω πόσο καιρό είστε μαζί και τι δώρα σου έχει κάνει, αλλά εγώ δεν θα έδινα τόσα σε καμία περίπτωση. :redface: Μου αρέσουν τα συμβολικά δώρα περισσότερο.

(οκ, δεν σε βοηθάω στην προκειμένη, απλά είπα να σχολιάσω το budget σου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ αυτής της άποψης είμαι. Της δικιάς μου της έκανα δώρο για χριστούγεννα ένα μεγάλο λούτρινο με σκουφί και μια καρδιά πάνω και τρελάθηκε από τη χαρά της. Εντάξει 5 μήνες τα έχουμε αλλά και πάλι η κίνηση μετράει. :D:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(Ρε Άγγελε, αγόρι είσαι, δώσε καμιά βοήθεια με το ρολόι)

τι ρολοι?
και γω ρολοι εψαξα πρωτα,,αλλαδεν ξερωτι προτιμας και τι του εχεις ξαναπαρει.

ρολοι εκρεμμες παραδοσιακο,,με κλεψυδρα σκεφτηκα με κουκο,,ή ενα απλο χειρος..ή ενα τοιχου ή ξυπνητηρι που να βγαζει περιεργη μουσικη

αλλα μου φανηκαν πολυ κοινοτυπα..

βασικα πρεπει να πας απο κοντα σε ενα μαγαζι με τετοια,,στο jumbo ή με ειδι δωρων να δεις τι κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βασικά νιώθω ότι έχω παρεξηγηθεί κάπως. :/:
Λοιπόν το ποσό που ανέφερα είναι αντίστοιχο με το συγκεκριμένο δώρο (ρολόι). Όχι ότι ντε και καλά θα δώσω 100 ή 150 ευρώ, απλά φαντάζομαι ότι ένα καλό ρολόι κάπου εκεί κυμαίνεται η τιμή του.
Εννοείται πως δε κολλάω στη τιμή, μπορεί όταν πάω να του πάρω το ρολόι να δω μια πολύ ωραία μπλούζα με 15-20 ευρώ σε μια βιτρίνα αλλά μόνο και μόνο επειδή η μπλούζα θα είναι πιο ωραία να επιλέξω εκείνη τελικά για δώρο.
Δε ξέρω αν γίνομαι κατανοητή, το ποσό που ανέφερα είναι καθαρά για τη περίπτωση του -ρολογιού-.
Απλά μωρέ, από τότε που ήμαστε μαζί εγώ ήμουν αυτή που είχε τρομερό θέμα με τα οικονομικά και ήμουν στριμωγμένη και τώρα έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι και θέλω να του περάσω το μήνυμα ότι εκτιμάω αυτά που έκανε τόσο καιρό και πως θέλω να κάνω αυτό που έκανε αυτός για εμένα.
Και επίσης ένα τέτοιο δώρο θα το κάνω μια φορά και καλή, όχι σε κάθε γιορτή, γενέθλια κλπ, είπαμε μη τρελαθούμε κιόλας :P

Άγγελε για χειρός σκεφτόμουν γιατί από ότι πήρε το αυτί μου τέτοιο θέλει, τα άλλα τοίχου κλπ δε του αρέσουν καθόλου.
Αλλά όπως λες και εσύ θέλει να πάω σε μαγαζί να τα δω από κοντά, οπότε περιμένω να ανοίξουν. πφφφ -,-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
με τι ασχολειται ο ανθρωπος
παρε κατι σχετικο με αυτα που του αρεσουν
μπλουζες , ρολογια και τετοια ειναι αχρηστα σιγουρα θα εχει..
οποτε μπορεις να καταληξεις σε κατι που σου εχει πει οτι θελει ή οπως ειπα και πριν κατι που σχετιζεται με τα ενδιαφεροντα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
με τι ασχολειται ο ανθρωπος
παρε κατι σχετικο με αυτα που του αρεσουν
μπλουζες , ρολογια και τετοια ειναι αχρηστα σιγουρα θα εχει..
οποτε μπορεις να καταληξεις σε κατι που σου εχει πει οτι θελει ή οπως ειπα και πριν κατι που σχετιζεται με τα ενδιαφεροντα του

Σε σχέση με αυτά που ασχολείται; και τι να του πάρω; ποντίκια, πληκτρολόγια, εξωτερικούς δίσκους; γεμάτος είναι :(
Ρολόι έχει αλλά τα έχει φτύσει το καημένο, οπότε χρειάζεται καινούργιο (και ξέρω ότι θέλει ρολόι σίγουρα).
Χμμμ, χμμμ τώρα βέβαια που ανέφερες τα "ενδιαφέροντα", σαν να έχει παρατήσει το μπάσκετ πολύ- πάρα πολύ καιρό. :hmm:


Καλέ, τι τιμές ήταν αυτές στα πρώτα :redface:
Να σου πω την αλήθεια, εγώ για κάτι τέτοιο θα τρελαινόμουν, αυτός όμως λίγο δύσκολο :P
Μου έβαλες ιδέες και με το cd :hmm:
Ακούω τόσες πολλές προτάσεις κάθε μέρα στο τέλος δε θα πάρω τίποτα . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...εγω λεω να παρεις ενα χαρτι πολυτελειας,
να εκτυπωσεις επανω μια φωτογραφία σας
να κανεις κολλαζ μερικα μωρα με πανες απο κατω
να πασπαλισεις και χρυσοσκονη και γκλιττερακια
και να γραψεις απο πισω με μαρκαδορο
"ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΧΧΧ"


υγ.
να εχεις και ενα χρονομετρο μαζι
θελω να δω ποσο γρηγορα θα τρεξει τα 100 μετρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
...εγω λεω να παρεις ενα χαρτι πολυτελειας,
να εκτυπωσεις επανω μια φωτογραφία σας
να κανεις κολλαζ μερικα μωρα με πανες απο κατω
να πασπαλισεις και χρυσοσκονη και γκλιττερακια
και να γραψεις απο πισω με μαρκαδορο
"ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΧΧΧ"


υγ.
να εχεις και ενα χρονομετρο μαζι
θελω να δω ποσο γρηγορα θα τρεξει τα 100 μετρα

Και έλεγα πότε θα πέσω θύμα του rempeske, αχ αχ αχ έφτασε η ώρα, κλαψ - κλαψ συγκίνηση. :cry_x:

υγ.
χρονόμετρο; ούτε καν.
Ελεύθερη πτώση απ΄το μπαλκόνι θα κάνει. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ελεύθερη πτώση απ΄το μπαλκόνι θα κάνει. :loltooth:
τοτε αγορασε του μια ομπρελα,,γερη ομως..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
τοτε αγορασε του μια ομπρελα,,γερη ομως..:P

Γιατί, με βλέπεις ψημένη να ετοιμάσω για δώρο την υπέροχη ιδέα του αγαπημένου rempeske?????? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Βασικά νιώθω ότι έχω παρεξηγηθεί κάπως. :/:
Λοιπόν το ποσό που ανέφερα είναι αντίστοιχο με το συγκεκριμένο δώρο (ρολόι). Όχι ότι ντε και καλά θα δώσω 100 ή 150 ευρώ, απλά φαντάζομαι ότι ένα καλό ρολόι κάπου εκεί κυμαίνεται η τιμή του.
Εννοείται πως δε κολλάω στη τιμή, μπορεί όταν πάω να του πάρω το ρολόι να δω μια πολύ ωραία μπλούζα με 15-20 ευρώ σε μια βιτρίνα αλλά μόνο και μόνο επειδή η μπλούζα θα είναι πιο ωραία να επιλέξω εκείνη τελικά για δώρο.
Δε ξέρω αν γίνομαι κατανοητή, το ποσό που ανέφερα είναι καθαρά για τη περίπτωση του -ρολογιού-.
Απλά μωρέ, από τότε που ήμαστε μαζί εγώ ήμουν αυτή που είχε τρομερό θέμα με τα οικονομικά και ήμουν στριμωγμένη και τώρα έχουν αντιστραφεί οι ρόλοι και θέλω να του περάσω το μήνυμα ότι εκτιμάω αυτά που έκανε τόσο καιρό και πως θέλω να κάνω αυτό που έκανε αυτός για εμένα.
Και επίσης ένα τέτοιο δώρο θα το κάνω μια φορά και καλή, όχι σε κάθε γιορτή, γενέθλια κλπ, είπαμε μη τρελαθούμε κιόλας :P

Άγγελε για χειρός σκεφτόμουν γιατί από ότι πήρε το αυτί μου τέτοιο θέλει, τα άλλα τοίχου κλπ δε του αρέσουν καθόλου.
Αλλά όπως λες και εσύ θέλει να πάω σε μαγαζί να τα δω από κοντά, οπότε περιμένω να ανοίξουν. πφφφ -,-
Τα καλά και ποιοτικά ρολόγια είναι ακριβά. Στο ποσό που διαθέτεις, θα έχει ημερομηνία λήξεως. Αν τελικά προχωρήσεις σε αγορά ρολογιού, πάρε μπρασελέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Τα καλά και ποιοτικά ρολόγια είναι ακριβά. Στο ποσό που διαθέτεις, θα έχει ημερομηνία λήξεως. Αν τελικά προχωρήσεις σε αγορά ρολογιού, πάρε μπρασελέ.

Για μπρασελέ σκεφτόμουν και εγώ εξ'αρχής. (να δείχνει πιο φανταχτερό, τρομάρα μου. :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top