Formula 1

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ειδατε τον αγωνα σημερα?????? πραγματικα λυπηθηκα τον μασα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ειδατε τον αγωνα σημερα?????? πραγματικα λυπηθηκα τον μασα....

...και εμένα τον λυπήθηκε η ψυχή μου, αν και δεν είμαι ferarri!!!:/:
Νταξ, δεν είναι και καμμιά οδηγάρα αλλά όχι να το χάσει και έτσι...κατά την γνώμη μου το πρωτάθλημα το άξιζε ο Χάμιλτον, αλλά με τον τρόπο που έγιναν τα πράγματα...είναι άδικο και για τους δυο τους!! Ήθελα να δω πιο καθαρό παιχνίδι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ναι κρίμα για τον Μάσα αλλά θα ήταν επίσης κρίμα και για τον Χάμιλτον να έχανε στο τσακ το πρωτάθλημα....Δεν πειράζει του χρόνου θα το πάρει ο Φελίπε...!
Τρομερός αγώνας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:whistle::whistle::whistle: εγω πιστευω οτι του χρονου που θα αφαιρεθουν τα σλικ ο κιμι θα επανελθει... αν και εχει αποδειχτει οτι ο κορυφαιος εκει ειναι ο αλονσο(χωρις να τον υποστηριζω...)

ΥΓ @μαρα πιστευω οτι αν δν χαλουσε ο χαμιλτον τους αγωνες 3 φορες το πιο πιθανο θα ηταν να ηταν ο μασα champion...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδιά παίζει ρόλο και η τύχη και ο καιρός και τα πάντα σε αυτό το άθλημα...
Δε νομίζω ότι μπορείς να προβλέψεις κάτι με σιγουριά. :worry:

Κατα τη γνώμη μου ο Hamilton είναι ένας πολύ ικανός πιλότος, περισσότερο από πολλούς και διάφορους που έχουν περάσει από τα μονοθέσια των μεγάλων ομάδων. :)
Από πέρυσι φαινόταν ότι είναι προορισμένος να φτάσει ψηλά και κακά τα ψέματα, ο Massa δε μου έχει δώσει τέτοια δείγματα, όσο καιρό είναι στο χώρο...
Όταν είχε πρωτοεμφανιστεί ο Raikkonen, αν θυμάμαι καλά πάλι η ίδια κατάσταση δεν ήταν;... :redface:
Έχω αρκετό καιρό να παρακολουθήσω συστηματικά και μπορεί και να τα έχω μπερδέψει πια. Πάντως θυμάμαι μία εποχή που έλεγαν ότι θα παιχτεί ανάμεσα σε Massa και Alonso και τελικά ολα ανατράπηκαν. Έτσι είναι η formula :)


πς. τι έγινε στον αγώνα σήμερα; κανένα χάιλάιτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είχα ξεχάσει τελείως τον αγώνα..Από ότι έμαθα στον τελευταίο γύρο ο Χάμιλτον βρέθηκε από την έκτη στην πέμπτη θέση και πήρε το πρωτάθλημα για ένα βαθμό.

Κρίμα για το Μάσσα.Μου αρέσουν και οι δύο το ίδιο σαν οδηγοί πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είχα ξεχάσει τελείως τον αγώνα..Από ότι έμαθα στον τελευταίο γύρο ο Χάμιλτον βρέθηκε από την έκτη στην πέμπτη θέση και πήρε το πρωτάθλημα για ένα βαθμό.

:eek::eek:

ο μι τζι, πλάκα κάνεις

θα πάθανε κανένα έλκος από το άγχος στη Φερράρι

πς. καλά να πάθουνε, με νευριάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Είχα ξεχάσει τελείως τον αγώνα..Από ότι έμαθα στον τελευταίο γύρο ο Χάμιλτον βρέθηκε από την έκτη στην πέμπτη θέση και πήρε το πρωτάθλημα για ένα βαθμό.

Κρίμα για το Μάσσα.Μου αρέσουν και οι δύο το ίδιο σαν οδηγοί πάντως.
Ήταν ένα πολύ ωραίο αγώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • felipe-crying.jpg
    felipe-crying.jpg
    42 KB · Εμφανίσεις: 182
  • Massa-crying_1441995.jpg
    Massa-crying_1441995.jpg
    20.6 KB · Εμφανίσεις: 158

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

πς. καλά να πάθουνε, με νευριάζουν :P

Εμένα να δεις...:look:
Από την εποχή του Σουμάχερ τους αντιπαθώ θανάσιμα!!

Το θέμα είναι ότι στον αθλητισμό σπάνια κερδίζει αυτός που αξίζει...

Πέρσι για παράδειγμα που το πήρε ο -λατρεμένος κατά τ'άλλα- Κίμι, κατά γενική ομολογία το άξιζε ο Χάμιλτον...αλλά το πήρε ο Κίμι!!
Φέτος, για πολλούς το άξιζε ο Μάσα...αλλά το πήρε ο Χάμιλτον!!
C' est la vie...:/:

Και Ηλία μου, και εγώ πιστεύω ότι του χρόνου θα το πάρει ο Κίμι!!! Είναι μεγάλο ταλέντο το παιδί...κρίμα που είναι στην φεράρι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Υποστηριζω Μακλαρεν και είμαι πολυ χαρουμενος για τον Χάμιλτον (Εστω και με μπολικη τυχη) Ρεφαρε για περισυ κατα καποιο τρόπο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ρε μαρα κουταμαρα ποιος ειναι ταλεντο ο αχρηστος που οπου βρει τοιχο παει πανω? ο kimi ? ενας ειναι ο πιλοτος ο hamilton μετα τον soumaxer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ρε μαρα κουταμαρα ποιος ειναι ταλεντο ο αχρηστος που οπου βρει τοιχο παει πανω? ο kimi ? ενας ειναι ο πιλοτος ο hamilton μετα τον soumaxer

Το οτι έχει άγνοια κινδύνου δεν τον κάνει απαραίτητα και κακό οδηγό...;)
Το παιδί είναι γκαζάκιας, και αρκετά επικύνδινος μάλιστα, αλλά αν παρακολουθήσεις την οδήγηση του, τις γραμμές του, την τακτική του- η οποία βέβαια καπελώνεται από αυτήν την ομάδας- μόνο ατάλαντος δεν είναι...και μπορεί να είναι και τσογλάνι, και μπεκρής-προσέξτε μόνο την βουλιμία με την οποία πιάνει την σαμπάνια, όλοι οι άλλοι την ρίχνουν στις κοπέλες, στους μηχανικούς, αυτός είναι ο μόνος που την πίνει κανονικότατα!!:P
Από μηχανικές γνώσεις ο Χαμιλτον έχει πολλές περισσότερες, όχι βέβαια περισσότερες από τον Γουέμπερ...

Γενικά νομίζω ότι το θράσσος το Κίμι είναι το έξτρα πλεονέκτημα αλλά και μειονέκτημα του...Τεσπα, θα δείξει ο καιρός!!!:)
Συγχαρητήρια και πάλι για τον Χάμιλτον...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βασικά ο Hamilton είναι πιο συνειδητοποιημένος πιλότος...
Ο Raikonnen διακινδυνεύει και μερικές φορές του βγαίνει σε καλό, άλλες σε κακό. Πόσες φορές έχει πάει από κινητήρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ναι αφου τον πιεζει τι να κανει και ο κινητηρας? δεν τον αντεχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μετά από αρκετούς μήνες θα επαναφέρω το θέμα για την F1 διότι πλέον έχουμε αλλαγές και μάλιστα πολλές.Και αναφέρομαι φυσικά στον Jenson Button με την Βrawn gp(πρώην Honda).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Greco8698

Νεοφερμένος

Ο El Greco8698 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πολλές και μεγάλες αλλαγές, από που να πρωτοξεκινήσεις!
Γενικά η Brawn τα πάει περίφημα φέτος. ΄Μην ξεχνάμε ότι εκτός από τον Button (που είναι και το φαβορί με 6 νίκες σε 7 αγώνες) και ο Teammate του τα πάει πολύ καλά και είναι 2ος.
Εγώ πάντως θα συνεχίζω να πιστεύω σε κάτι καλύτερο από τη Renault (από τον Alonso δηλαδή, ο Piquet δεν είναι καθόλου ανταγωνιστικός) για του χρόνου.

By the way, για το 2009-2010 υπάρχουν φήμες ότι η Ferrari δήλωσε αποχώρηση, ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά που μαι εγώ για να ξυπνήσω τους οπαδούς F1 του forum:P Κανέναν αγώνα βλέπετε; Διότι είναι αναμφισβήτητα το πιο επεισοδιακό και απρόβλεπτο πρωτάθλημα των τελευταίων 10 χρονων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LAZARUS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Μάγκες, ο ΣΟΥΜΙ ξανά στην F1 2010!!!!!!! Είπατε τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μάγκες, ο ΣΟΥΜΙ ξανά στην F1 2010!!!!!!! Είπατε τίποτα;

Έτσι αυτά είναι:clapup:

Σημείωση:Θα υποστηρίζω σουμάχερ γιατί τον εκτίμησα όταν έφυγε από την F1 καθώς και γιατί ο αγαπημένος μου οδηγός αποσύρθηκε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μάγκες, ο ΣΟΥΜΙ ξανά στην F1 2010!!!!!!! Είπατε τίποτα;

Κοίτα να δεις.. Ο Michael γυρίζει ξανα, o Barrichello έχει πάρει τα πάνω του και suddenly ..it's 4 years ago. :worry:

Μη με παρεξηγήσετε, χαίρομαι! Άλλωστε εγώ ξεκίνησα να βλέπω φόρμουλα όταν αυτοί μεσουρανούσαν :)
Αλλά ρε παιδιά, λίγος τόπος στα νιάτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top