Starbucks

Τα Starbucks σας αρέσουν;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 237)

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Άλλο να αρέσει κι άλλο να είναι ποιοτικό...

Αλλά τι να λέμε, αφού εσένα σου αρέσει πάσο!! :)

Μόνο μην πάμε εκεί στο meeting, ναι; :redface:

Μην παραδίνεσαι έτσι εύκολα. Θα με βόλευε λόγω καπνίσματος αλλά και να θέλαμε δεν νομίζω ότι έχει υποδομή και διαρύθμιση για μεγάλες παρέες. Σε όσα έχω πάει δλδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααααααααα δεν κατάλαβες! Αν πάμε εκεί θα κάτσουμε έξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μέσα! Όχι μεσα αλλά έξω μέσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καφες ανευ τσιγαρου ουκ εστι καφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν είναι από τα starbucks όμως..........????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nube

Νεοφερμένος

Η nube αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σοκολάτα + μέντα :inlove: (ακόμα καλύτερα δυόσμος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν είναι από τα starbucks όμως..........????

Αν απευθυνεσαι σε μενα, και παλι, ουκ εστι καφες.

Το καλοκαιρακι, στα τραπεζακια εξω, ναι. Αν και στο σπιτι μου κανω και καλυτερο εσπρεσσο και καλυτερο γαλλικο καθοτι εχω φετιχ με τον καφε μου. Στα starbucks παιρνω σχεδον παντα tazo tea.

Καλε ποτε επεσε τοσο πολυ το καρμα μου;;;;;;;; Τωρα το δα;; Τι εκανα και σε ποιον το κανα;;;;;;

Off topic, I know αλλα στεναχωρηθηκα.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν απευθυνεσαι σε μενα, και παλι, ουκ εστι καφες.
Με αφορμή το έγραψα γενικά.Πλάκα έκανα αλλά μάλλον δεν βγήκε στο γραπτό.Ξέχασε το.Βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
It's ok, κι εγω στην πλακα το πηρα! Ανεβασε μου το καρμα τωρα!! ;) Πλακα κανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
:devil: Δεν συμμετέχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α καταλαβα, τωρα ειδα οτι στο καρμα μπορεις και να μην συμμετεχεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εχμ, γκουχ γκουχ, όχι starbucks στο meeting, να χαρείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όχι starbucks, όχιιιιιι!!!:clapup:
αλλιώς εγώ κ το γιδάκι θα κατασκηνώσουμε απ'έξω κ θα κάνουμε πορεία όσο εσείς θαπολαμβάνετε τον καφε!!:clapup:

πλακα κανω, νιιιιιιι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πως το έλεγες βρε Μισέλ εκείνο το πετυχημένο για τον πρόεδρο της Starbucks, εκείνο με το "όραμα της επιτυχίας" ή κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το γάλα που χρησιμοποιεί η starbucks στην ελλάδα είναι μια απο τις γνωστές ελληνικές εταιρείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
https://www.democracyinaction.org/di...paign.jsp?campaign_KEY=3213&t=TheMeatrix2.dwt

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει.
Αν οχι , θα χαλασει πολλους.
Σαν Urban legend μου φαίνεται, παρόμοια δημοσιεύματα-μούφες έχουν γίνει σχεδόν για κάθε μεγάλη εταιρεία με τρόφιμα/ποτά. Θυμάστε και αυτό για τα KFC με τα ακέφαλα κοτόπουλα; Όποτε κάποια εταιρεία γιγαντώνεται, υπάρχουν πάντα και οι "καλοθελητές" που θα προσπαθούν να διασπείρουν μύθους και αμφιβολίες για την ποιότητα των προιόντων της. Είναι γνωστό και απο την καθημερινή ζωή οτι όταν κάποιος πετυχαίνει, θα υπάρξουν πολλοί που αντί να προσπαθήσουν να πετύχουν, προσπαθούν να μειώσουν τη δική του επιτυχία μιας και αυτό είναι το πιο εύκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Οπως επισης ειναι γνωστι οτι οταν μια εταιρεια γιγαντωνεται και υπαρχουν μετοχοι, τοτε ο μονος δρομος ειναι το μεγιστο κερδος με το ελαχιστο κοστος.
Επισης ειναι γνωστο οτι για να ανεβαινει μια μετοχη, πρεπει η εταιρεια να εμφανιζει κερδος.
Αλλα μαλλον Urban legend ειναι κι αυτα, οποτε ας πιστεψουμε οτι καθε εταιρεια θελει το καλο του καταναλωτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top